Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

AMVgroup s.r.o.

Diskuze o veškerých právních problémech. Poradenství s problémy v této oblasti.

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

AMVgroup s.r.o.

Příspěvekod pařez » čtv 06. říj 2011 20:56:38

Dne 21.09.2011 jsem uzavřel zprostředkovatelskou smlouvu s firmou AMV group a dle jejich doporučení o bonitě jsem podepsal i návrh na uzavření pojistky s
pojišťovnou AXA.Bohužel jsem si tuto firmu prověřil po několika dnech od podepsání zprostředkovatelské smlouvy a po zjištění,že negativních reakcí na tuto firmu
je více než positivních,rozhodl jsem se použít návrh na odstoupení od zprostředkovatelské smlouvy dle rady finurky.Dopis jsem odeslal dne 29.09.2011 doporučenou poštou.Dne 06.10.2011 mi byl doručen dopis od společnosti AMVgroup.s.r.o. s nesouhlasným vyjádřením od právního zástupce společnosti AMVgroup.s.r.o. JUDr.Macha.Neporušil jsem obchodní podmínky,které požaduje firma AMVgroup,tj.zaplatil jsem první splátku na ižp v částce 790Kč a ihned jsem
si zřídil trvalý příkaz k úhradě ke každému dvacátému dni v měsíci,tak že se domnívám,že mám nárok na odstoupení od zprostředkovatelské smlouvy,když jsem dodržel všechny podmínky dané firmou AMVgroup.Nevím jak pokračovat dále,děkuji za radu.

thanks

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
pařez
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 06. říj 2011 20:03:19
Poděkoval: 1 krát
Má poděkování: 1 krát

Re: AMVgroup s.r.o.

Příspěvekod Návštěvník » pon 31. říj 2011 18:15:14

Již se řeší v samostatném tématu...
Pridat.eu
Návštěvník
Neregistrovaný uživatel
 


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek


Zpět na Právní poradenství


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron