Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

Vystěhování po rozvodu

Diskuze o veškerých právních problémech. Poradenství s problémy v této oblasti.

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

Vystěhování po rozvodu

Příspěvekod jolanastachova » čtv 21. dub 2011 17:48:38

Dobrý den,
nenašla jsem jiný způsob než Vám napsat přes tuto adresu i když jsem se přihlašovala na Vaše stránky.
Můj problém spočívá v tom, že se musím z důvodu rozvodu vystěhovat z domu, který jsme s manželem budovali více než 25 let. Dům totiž dostal darem od rodičů sice po naší svatbě, ale neměla jsem nikdy důvod řešit nějaký přepis alespoň části na mě. Nyní jak jsem uvedla ztratila jsem možnost zde bydlet, z důvodu rozvodu.
Abych toho všeho neměla málo, přišla jsem o práci, nejsem nyní schopná poplatky na elektřinu, plyn a ostatní chod domácnosti utáhnout sama. Bývalý manžel doma nebydlí, v domě jsem s dcerou, která bude maturovat a ráda by pokračovala na vysoké škole. Náhradní bydlení jsem již našla, ale nejsem schopna nájem platit.
Prosím Vás tímto o radu:
rok a půl jsem vše kolem domu hradila sama - manžel pak jen vybral vratku ušetřených peněz
nechce se v žádném případě se mnou dohodnout na majetkovém vyrovnání (vybral naše účty, podnikání přepsal na otce atd)
jak se bránit nejen potupnému vystěhování ale zároveň žádosti o placení nájmu což mi dopisem navrhli na 10000,- od doby rozvodu
oslovila jsem několik právníků, ale všichni se shodli, že moje situace je dosti špatná, nemám prostředky na drahé služby právníků a soudní jednání o vyrovnání je prý velmi nejisté.
Mohli byste mi prosím poradit o jaké zákony či paragrafy se mohu opřít, nebo jak tedy postupovat.
Vždy jsme hospodařili společně, peníze dávali na hromádku, nyní mám odejít a jen tak s holým pozadím?
Jak k tomu přijde i dcera, s otcem bydlet nechce, výživné zatím platí.
Možná, že jsem neuvedla všechny důležité informace, přesto Vás prosím o radu.
Děkuji mnohokrát za radu

thanks

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
jolanastachova
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 20. dub 2011 20:25:06
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 0 krát

Re: Vystěhování po rozvodu

Příspěvekod Finurka » čtv 21. dub 2011 23:12:26

Právníci, které jste oslovila buď studovali v Plzni nebo ví, že nemáte peníze, tak Vás odbyli. Pokud se manželé nedohodnou na majetkovém vyrovnání po rozvodu, tak jediným řešením je soudní řešení. V každém případě to ale musíte udělat. Pokud máte v domě trvalé bydliště, nelze jen tak jednoduše ho zrušit a tudíž Vás vystěhovat jen tak nemůže, pokud nebudete mít zajištěno přiměřené bydlení. Dále se dá uplatnit i možnost, aby platil výživné i na Vás. Zde podrobnosti řešit nebudeme, proto se mi ozvěte na e-mail :
Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.

Rodinné právo celkem jasně stanovuje povinnosti po rozvodu a čeho se můžete domáhat Vy. Určitě Vám pomůže řešit Vaši situaci, takže čekám na Váš kontakt.

thanks
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek


Zpět na Právní poradenství


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron