Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

společenství vlastníku jednotek

Diskuze o veškerých právních problémech. Poradenství s problémy v této oblasti.

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

společenství vlastníku jednotek

Příspěvekod jaroslava » úte 28. říj 2014 20:31:36

Dobrý dem opravdu potřebuji zaslat jak vypada dohoda vlastníku máte tři roky nedovoli mi nahlížet na vypís z učtu a dva byty patří městu jeden soused pořád vyhrožuje v dohodě je i napis NEPŘÍTOMNI a musím přesto platit ze tákona sem se dozvěděla že nemám proč platit pokud platím za vodu a eletriku nemám přispívat do fondu i revyzního kominíka kterého si platím nevydivám ani mi neni oznameno kdy dojde prosím jak by měla dohoda vypadat hledám právnika sem z olomouckeho kraje máme z přítelem 5 děti ja tři a muj 2 děti prosím o pomoct předem děkuji .Podotikam neni ani sepsane společenstvi nic o tom kdo učet z pravuje a ostatni důležíte věci jak a na co bude použity finanční proztředky vůbec nic jen kolik máme platit a částka nic jiného a přesto soused neustále vyhrožuje .v domě je 7 bytu stoho dva sou města ti neplati vůbec nic pak byt v exekuci jeden zbytek máme ve vlastnictví mohu když by to šlo přiložím i jak bych to řekla dohodu ktera ani není dohodou nejsou tam základni a to důležíte napsane základni věci o společenství prosím moc o pomoc jak se mohu bránit sousedi mlčí jeden mě neustále napada sousedum prodáva dřevo tak je ma omotane prosím opravdu moc o pomoct předem děkuji.mám spoustu fotek jak soused po večerech a pozdnich hodinách vozi do dvora hromady dřeva ktere pak nařeže a prodáva byla sem i na živnostenským úřadě neni podnikatel a neplati za daně prostě nepodníka ted ho hlídaji aby mu prokazali že dřevo skutečně prodáva a mám toho hodně i ják neustále tiskne a věši urážky na mou osobu a celou rodinu prosím kdo mi pomůže .

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
jaroslava
Neregistrovaný uživatel
 


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na Právní poradenství


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron