Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

provident

Diskuze o veškerých právních problémech. Poradenství s problémy v této oblasti.

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

provident

Příspěvekod janickahercog » pon 07. bře 2011 12:36:14

prosím vas o radu.mela jsem pujcku u spolecnosti provident,kterou jsem spacela,chodila k nam jejich obch.zastupkyne,nekolikrat prinesla nejake papiry na podepsani.Bohuzel jsem ji podepsala papir s zadosti o novou pujcku,samozrejme nevedome.musela mi ji vlozit mezi podepisovane papiry,a ja ktera jsem ji bohuzel verila a nenapadlo me do te doby nic z toho co nasledovalo,jsem podepisovala...pak jsme se po case prestehovali a zacala k nam chodit jina zastupkyne ktera mi sdelila ze mam u nich pujcku ve vysi 30000.- kterou nesplacim.Nejdriv jsem nechapala,rekla jsem ji ze jsem si zadnou jinou pujcku nebrala a ze v tom maji bordel.Nakonec to resila policie a jejich verdikt zni ze to zaplatit musim protoze tam je muj podpis.Jsem na materske dovolene a jiny prijem nemam chteji po me platit 4000 mesicne a vyhrozuji.MUZU SE PROTI NIM NEJAK BRANIT?MUSIM SI TOHLE NECHAT LIBIT?Policie sama mi rekla ze to je banda podvodniku,ale poradi mi teda nekdo jak a co mam ted udelat?Vim ze za blbost se plati a od te doby budu kazdy papir 3x otacet a prohlizet nez neco podepisu.... :(

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
janickahercog
Neregistrovaný uživatel
 

Re: provident

Příspěvekod goflin » pon 07. bře 2011 13:35:51

Dobry den
[color=#FF4000]V zadnem pripade si toto jednani nemusite nechat libit![/color]

Jde o to. Jestli jste ty penize opravdu prevzala.
Pokud ne. Vratte se ihned na policii a podejte [color=#FF4000]trestni oznameni[/color] na neznameho pachatele :!: Jde totiz o podvod a policie to [color=#FF0000][b]musi[/b][/color] resit!

Pokud jste penize prevzala, ihned je prevedte na ucet providentu vypujcenou castku. Neplatte nic navic. Sice Vam domu budou chodit vyhruzne dopisy, ktere budou obsahovat dokument o [color=#FF4000]uznani dluhu[/color]. Ten v zadnem pripade nepodepisujte. Tyto spolecnosti balancuji na hrane s lichvou.

Jen je nutno si uvedomit. Ze i tyto spolecnosti maji svuj [color=#FF4000]vlastni registr[/color] a tudis uz v budoucnu zadnou jinou pujcku nedostanete od zadne z nich
The foes of the righteous will be condamned
i become death the destroyer of worlds

thanks
Pridat.eu
Uživatelský avatar
goflin
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 158
Registrován: stř 22. pro 2010 8:42:55
Bydliště: Země - Nezemě
Poděkoval: 49 krát
Má poděkování: 116 krát

Re: provident

Příspěvekod janickahercog » pon 07. bře 2011 14:09:47

NIKDY JSEM OD NICH TY PENIZE NEDOSTALA,U VSEHO BYL I MUJ 12LETY SYN PROTOZE JE PROSTE ZVEDAVY...ALE NIKDO SE HO NA NIC NEPTAL.PROSTE TAM BYL MUJ PODPIS A BASTA.POLICIE TO VYRESILA TAKTO:PODEPSALA JSTE, PLATTE.TAKZE MYSLITE ZE SE NA POLICII MAM OBRATIT ZNOVA A PODAT TRESTNI OZNAMENI?BUDE TO OPRAVDU K NECEMU?NEBO JEN PROJEZDIM KUPU PENEZ,BUDE ME TO STAT KUPU NERVU A NAKONEC TO DOPADNE STEJNE?MRZI ME ZE NORMALNI CLOVEK NEMA NIKDE ZADNE DOVOLANI....A PODVODNIKUM VSECHNO PROCHAZI PROTOZE ZA NIMA STOJI PRAVNICI ATD.....
Pridat.eu
janickahercog
Neregistrovaný uživatel
 

Re: provident

Příspěvekod goflin » pon 07. bře 2011 16:24:05

Vazena pani Jano

Chapu ze jste rozcilena. Ale ted je opravdu nutne se ukldnit a zacit premyslet.

Nejsem Vas nepritel. Verim Vam ze jste penize nedostala. A jiz z tohoto duvodu je potreba, aby jste na tu policii sla.
Podejte trestni oznameni na tu zenu, ktera Vam smlouvu podstrcila.
Naplneni skutkove podstaty podvodu je uz to, ze Vam penize nebyli doruceny. I kdyz jste smlouvu o pujcce podepsala.
Podepsala jste i prevzeti penez?
The foes of the righteous will be condamned
i become death the destroyer of worlds

thanks
Pridat.eu
Uživatelský avatar
goflin
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 158
Registrován: stř 22. pro 2010 8:42:55
Bydliště: Země - Nezemě
Poděkoval: 49 krát
Má poděkování: 116 krát

Re: provident

Příspěvekod Finurka » pon 07. bře 2011 16:39:51

Podejte trestní oznámení na ženu, která Vám dala podepsat novou smlouvu. Při předání peněz by měla zapsat další půjčku do knížky, ve které jsou vedeny splátky providentu a rovněž musíte mít doklad o převzetí peněz. Pokud nemáte záznam v knížce a doklad o převzetí peněz, protože jste je nedostala tak se jedná jednoznačně o podvodné jednání. Peníze se předávají při podpisu smlouvy, jak sama dobře víte. Pokud existuje pouze smlouva je to nedostačující, aby jste byla povinna splácet tuto půjčku. V trestním oznámení uveďte, že Vám byly předloženy dokumenty-smlouva o které jste nebyla informována, že došlo k machinaci s dokumenty. Vše to vypadá na to, že paní si peníze nechala a Vás zneužila ke splátkám. Vzhledem k tomu, že se jedná o podvodné jednání ve smyslu trestního zákoníku ( došlo k obohacení na úkor jiné osoby vyšší než 5 000 Kč). Když mi napíšete na e-mail :
Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.
, kdy údajně došlo k předání nové půjčky a máte-li možnost nascanovat dokumenty, pomohu Vám sepsat koncept trestního oznámení, aby Vás na policii neodbyli.

thanks
Za tento příspěvek od uživatele Finurka dostal děkování - 2
goflin (pon 07. bře 2011 16:41:24), janickahercog (pon 07. bře 2011 18:19:19)
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát

Re: provident

Příspěvekod janickahercog » pon 07. bře 2011 17:24:36

Děkuji Vám za odpovědi...peníze,knížku ani smlouvu jsem nikdy nedostala,teda knížku mi vystavili novou ted co prislo vyjadření od policie že to musím zaplatit,nevím ani jestli jsem podepsala předání peněz nebo jen smlouvu,nikdy mi ti lidi z Providentu do ruky nic nedali..ale mluvili jen o smlouvě.Jsem rozhodnutá se bránit jen mám strach že to vyjde stejně v jejich prospěch,protože já nemám na drahé právníky

thanks
Pridat.eu
janickahercog
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 07. bře 2011 17:14:29
Poděkoval: 1 krát
Má poděkování: 0 krát

Re: provident

Příspěvekod goflin » pon 07. bře 2011 17:51:09

Prosim poslechnete Finurku. Domluvte se s ni soukrome na dalsim postupu.
The foes of the righteous will be condamned
i become death the destroyer of worlds

thanks
Za tento příspěvek od uživatele goflin poděkoval
mirka (úte 29. bře 2011 15:24:52)
Pridat.eu
Uživatelský avatar
goflin
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 158
Registrován: stř 22. pro 2010 8:42:55
Bydliště: Země - Nezemě
Poděkoval: 49 krát
Má poděkování: 116 krát

Re: provident

Příspěvekod jarous » úte 12. dub 2011 21:08:46

Vidim,ze jste svym pribehem oslovila spoustu lidi...Bohuzel. Nejen,ze je velmi nepravdepodobne,ze by vam kdokoli podstrcil podepsat smlouvu,ktera je na prvni pohled poznat,ale to,ze jste ji opravdu podepsala a nevite o tom.... Potom je treba pochybovat o vasi inteligenci,pravni zpusobilosti a v neposledni rade take svepravnosti. Z toho vyplyva,pokud jste si vzala pujcku,platte ji a nedelejte ze sebe jeste vetsiho blbce,nez evidentne jste. Toto pisi jako nekdo,kdo s touhle spolecnosti ma spolecne snad jen jedno,zemi,ve ktere ja ziji a oni podnikaji.
Pridat.eu
jarous
Neregistrovaný uživatel
 

Re: provident

Příspěvekod goflin » úte 12. dub 2011 22:10:15

To neregistrovany uzivatel jarous

dekujeme za nazor.

Pokud informace nejsou presne a nebo lzive. Rada, kterou dostanete na nasem foru, Vam nebude moc uzitecna....
Ovsem nejsme tu od toho. Abychom cloveka soudili. Jsme tu pro to, abychom poradili v (pro nej) bezvychodne situaci.
Jestli se vec udala tak, jak uzivatelka pise, my zkoumat rozhodne nebudeme. Kazdy at si sahne do sveho svedomi sam.

Priste bych tedy prosil bez pisemnych utoku na nase registrovane uzivatele.
The foes of the righteous will be condamned
i become death the destroyer of worlds

thanks
Pridat.eu
Uživatelský avatar
goflin
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 158
Registrován: stř 22. pro 2010 8:42:55
Bydliště: Země - Nezemě
Poděkoval: 49 krát
Má poděkování: 116 krát


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek


Zpět na Právní poradenství


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron