Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

Podvod,trestní oznámení..

Diskuze o veškerých právních problémech. Poradenství s problémy v této oblasti.

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

Podvod,trestní oznámení..

Příspěvekod xtechnik » čtv 04. lis 2010 15:19:51

Zdravím, vážení..
Před cca 3 měsící me kontaktovala firma, která chtěla udělat internetové stránky. Stále s nimi nebyla řeč a udělal jsem spoustu práce zbytečně, proto jsem požadoval zaplacení zálohy ve výši 1000Kč.
Zálohu zaplatili, domluvili jsme se na podmínkách spolupráce. Nicméně firma nezajistila technické parametry pro zřízení e-shopu. Proto jsem si musel veškeré technické problémy jejich domény řešit sám, základ stránek je vytvořen. Nicméně poskytovatel stránek se mnou nadále odmítl komunikovat, protože nejsem vlastníkem stránek. Ona nejmenovaná firma odmítla také komunikovat a nyní požaduje vrácení zálohy. Já naopak požaduji úhradu provedené práce. Zástupce firmy požaduje vrácení zálohy, já jsem mu napsal stanovisko v tom smyslu, že mu vyfakturuji již provedenou práci. Zástupce této pofiderní firmy na mě chce podat trestní oznámení za nedovolené obohacování. Na stránkách, na kterých jsem pracoval změnil heslo a pro jistotu je ještě smazal. Mám nějakou naději, nebo mám raději ustoupit a nechat mu zdarma práci a provolané peníze s technickou podrporou?
Předem díky za rady

thanks

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
xtechnik
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 12. říj 2010 17:27:03
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 0 krát

Re: Podvod,trestní oznámení..

Příspěvekod rikamrikam » ned 07. lis 2010 17:45:14

Všeobecně platí, že pokud si práci firma objednala, pak je potřeba ji zaplatit. technické problémy a překážky jsou jen na straně firmy. Já osobně bych jim nic nedaroval, je to jejich starost i jejich problém. Výhružka trestního oznámení je sice pěkná, ale policie s tím nic neudělá. Navíc se nepodává trestní oznámení, ale oznámení o spáchání přestupku. Kdysi jsem ho podával také, mě známou osobu s jasným obvinění, případ odložen, jako téměř všechno. Je to čistě na Vás, svůj názor jsem napsal.

thanks
Pridat.eu
rikamrikam
Nadporučík
Nadporučík
 
Příspěvky: 319
Registrován: ned 11. dub 2010 13:39:37
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 24 krát

Re: Podvod,trestní oznámení..

Příspěvekod jarda » ned 21. lis 2010 22:16:04

Určitě máte na počítači dotyčnou www, kterou jste následně aktualizoval přes FTP, ne ?
Určitě máte nějakou objednávku, ne ?
Určitě máte nějakou smlouvu, ne ?
Já jsem dělal www takto. A vše mám na PC. I když ji smažou, tak máte vše, ne ? I kontakty na providera...

thanks
Pridat.eu
jarda
Game over
Game over
 
Příspěvky: 83
Registrován: sob 13. lis 2010 11:27:26
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 0 krát


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek


Zpět na Právní poradenství


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron