Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

Hrozí mi exekuce - nechci platit!, Poradte !

Zde se řeší případy exekucí a různého vymáhání pohledávek. Rady, tipy, návody, pomoc.

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

Re: Hrozí mi exekuce - nechci platit!, Poradte !

Příspěvekod světlana glaserová » sob 04. pro 2010 22:27:52

Toto je sice poměrně stará zpráva, ale pochybuji, že by se to nemohlo stát v našem státě kdykoli komukoli!
:|
Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
světlana glaserová
Neregistrovaný uživatel
 

Re: Hrozí mi exekuce - nechci platit!, Poradte !

Příspěvekod admin » sob 04. pro 2010 23:19:01

Děkujeme za příspěvek, stará zpráva sice ano, ale velmi zajímavá. Věřím, že se to stát může.
Nová rubrika na fóru o zkušenostech s policií, přidejte se zde: zkusenosti-policie/

thanks
Pridat.eu
Uživatelský avatar
admin
Prezident Policisté.com :-)
Prezident Policisté.com :-)
 
Příspěvky: 826
Registrován: čtv 10. pro 2009 17:10:49
Poděkoval: 29 krát
Má poděkování: 129 krát

Re: Hrozí mi exekuce - nechci platit!, Poradte !

Příspěvekod jarda » ned 05. pro 2010 0:23:52

No nevím, ale možná by tam mohly zůstat ty příspěvky dotyčné, takhle to vypadá doopravdy divně. I když kdo vlatně ví, jak to celé je... :)

thanks
Pridat.eu
jarda
Game over
Game over
 
Příspěvky: 83
Registrován: sob 13. lis 2010 11:27:26
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 0 krát

Re: Hrozí mi exekuce - nechci platit!, Poradte !

Příspěvekod dada » stř 02. bře 2011 11:14:42

DOBRY DEN NĚKDE V ROCE 2002 JSEM NEZAPLATILA BANCE POUHYCH[color=#FF0000]6KČ ASI PŘED MĚSICEM MĚ PŘIŠLO ZAPLATIT OD EXKUTORA12000.JAK DLOUHO VUBEC MUŽOU VYMAHAT PRACY JE NA TO NĚJAKA DOBA NEBO JE TO NA 101LET DĚKUJI ZA ODPOVĚD DADA[/color] :roll: :o :evil:
Pridat.eu
dada
Neregistrovaný uživatel
 

Re: Hrozí mi exekuce - nechci platit!, Poradte !

Příspěvekod Finurka » stř 02. bře 2011 14:14:45

Nejdříve ke starším příspěvkům - [b]rikamrikam[/b]
v době, kdy byly tyto příspěvky napsány, jsem ještě zde nebyla registrovaná. A i když se jedná o příspěvky z 23.8.2010 a teď se zde objevily, tak mi to nedá, abych se k nim nevyjádřila. Především mne zaujala skladba a časový sled jednotlivých příspěvků. Dovolím si je zrekapitulovat v jejich časovém sledu :
[b]15:28:36[/b] - stěžující příspěvek "chudinky", která ač měla, nezaplatila na žádné výzvy věřitele a exekutor si dovolil zablokovat účet a ona dotyčná nechce zaplatit
[b]15:29:33[/b] - vyjádření stěžující
[b]15:30:01 [/b]- odpověď na příspěvek
[b]15:32:38[/b] - další odpověď
[b]15:33:10[/b] - odpověď, pro změnu muž
[b]15:33:35[/b] - navazující odpověď na předchozí
[b]15:34:40[/b] - poslední odpověď
Tak tomu říkám smršť odpovědí (mezi příspěvky je čas do jedné minuty) a projev rozdvojení osobnosti, psychiatři by si docela přišli na své. Je zde černé já (stěžující příspěvky) a bílé já(odpovědi o nesprávném konání). Diskuse, kde si jeden uživatel vysvětluje sám sobě problém, je značně netradiční a stojí za pováženou. Pro příště doporučuji takovéto "příspěvky" vymazat a dotyčného vykázat z tohoto fóra. Snažíme se zde pomáhat a tento styl tady nemá co dělat. To byl autor příspěvků ne zcela při smyslech ( v tom lepším případě) nebo se snad jedná o hodně nevhodný pokus o "žert" , resp. být zajímavý(á) ?

thanks
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát

Re: Hrozí mi exekuce - nechci platit!, Poradte !

Příspěvekod Finurka » stř 02. bře 2011 14:34:05

k příspěvku k exekucím na malé částky. To je zřejmě projev absurdistanu v tomto státu a přístupu bank. Současně s tímto v ruce jde způsob doručování pošty, především upomínek. Zpravidla jsou zaslány obyčejnou poštou a tím ji nemusí adresát obdržet. Teď je vše korunováno tím, že doporučený dopis se považuje za doručený nejpozději ve stanoveném dni. Je zcela nešťastné řešení, protože tím jsou postiženi hlavně lidé, kteří se vyzvednutím pošty nevyhýbají a ty co ignorovali převzetí pošty kdykoliv, tak problém stejně vyřešen není. Proto se skutečně může stát, že z nepatrné částky je dluh neskonale vyšší. Teď je v projednávání novela exekučního zákona, tak snad dojde k zlepšení v tomto směru, že např. dluhy malých částek si bude moci banka ošetřit přijatelnou mimoexekuční cestou. Promlčenost dluhu u nás neexistuje.

thanks
Za tento příspěvek od uživatele Finurka poděkoval
babicka (úte 08. bře 2011 12:27:28)
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Předchozí

Zpět na EXEKUCE, Exekutoři, vymáhání pohledávek, dlužnící, výkon exekuce, oddlužení


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron