Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

Hrozí mi exekuce - nechci platit!, Poradte !

Zde se řeší případy exekucí a různého vymáhání pohledávek. Rady, tipy, návody, pomoc.

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

Hrozí mi exekuce - nechci platit!, Poradte !

Příspěvekod rikamrikam » pon 23. srp 2010 15:28:36

Asi před půl rokem mě kontaktovali z Uhrazeno.cz, abych jim zaplatila dluh za mobil. Protože jsem měla větší vydání, nedělala jsem si s tím hlavu a všechny výzvy a telefonáty jsem ignorovala, teď to předali k exekuci a exekutor mi zablokoval účet a Uhrazeno mě dalo do registru dlužníků, co mám dělat? Nechci to platit a chci aby z Uhrazeno.cz mi dali pokoj.

thanks
Za tento příspěvek od uživatele rikamrikam poděkoval
vlaku (pát 03. čer 2011 9:27:28)

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
rikamrikam
Nadporučík
Nadporučík
 
Příspěvky: 319
Registrován: ned 11. dub 2010 13:39:37
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 24 krát

Re: Hrozí mi exekuce - nechci platit!, Poradte !

Příspěvekod rikamrikam » pon 23. srp 2010 15:29:33

Dobrý den,
Váš dotaz bych nominovala na dotaz roku. Jde o to, že BUĎ zaplatíte, NEBO vám dají pokoj. Obojí najednou je asi silně nepravděpodobné docílit. Protože jste měla možnost se bránit, ale ve fázi exekuce je už trochu pozdě.
Proto jediná rada zní: ZAPLATIT.
"nedělala jsem si s tím hlavu a všechny výzvy a telefonáty jsem ignorovala" to je opravdu dost nešťastný přístup.

thanks
Pridat.eu
rikamrikam
Nadporučík
Nadporučík
 
Příspěvky: 319
Registrován: ned 11. dub 2010 13:39:37
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 24 krát

Re: Hrozí mi exekuce - nechci platit!, Poradte !

Příspěvekod rikamrikam » pon 23. srp 2010 15:30:01

Souhlasím, že jsem to trochu zmastila, myslela jsem si, že když ti z Uhrazena otravovali i mou mámu a skoro týdně u nás byli, takže se na to nakonec vykašlou a nechají mě být. Však dlužím jenom cca 10.000.

thanks
Pridat.eu
rikamrikam
Nadporučík
Nadporučík
 
Příspěvky: 319
Registrován: ned 11. dub 2010 13:39:37
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 24 krát

Re: Hrozí mi exekuce - nechci platit!, Poradte !

Příspěvekod rikamrikam » pon 23. srp 2010 15:30:40

JENOM?
A to jako jenom deset tisíc za telefon?
A s prominutím - to jste opravdu tak hloupá nebo takový snob, že nejste schopna uhradit měsíční paušál za mobil a řeknete JENOM deset tisíc?
Teď budete muset zaplati i odměnu exekutora...plus úroky z prodlení...předtím by to bylo bez těchto položek, blahopřeju, neušetřila jste a mobil se Vám pěkně prodraží...
Jestli že nezaplatíte, tak vám stále dluh poroste o měsíční poplatky, plus platby exekutorovi a je docela možné že i nějaké ty pokuty. Cena za mobil se může vyšplhat až k astronomické ceně!

thanks
Pridat.eu
rikamrikam
Nadporučík
Nadporučík
 
Příspěvky: 319
Registrován: ned 11. dub 2010 13:39:37
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 24 krát

Re: Hrozí mi exekuce - nechci platit!, Poradte !

Příspěvekod rikamrikam » pon 23. srp 2010 15:32:38

Znám frajera, kterej dlužil ještě míň než vy a v té době tehdejší Eurotel se mu ozval pouze jednou. Nereágoval a za pár let ho O2 pěkně zmáčklo a vyšplhalo se to na nějakých osmdesát talířů )

Váš závazek je původní částka plus k tomu "naskákané" poplatky a penále z prodlení, úroky, částka pro exekutora atd., atd. Jste povinna zaplatit komplet celou částku k aktuálnímu datu - neexistuje možnost, že byste zaplatila pouze původní dluh. Pozitivní je na tom aspoň to, že příště už tuhle určitě chybu neuděláte.

thanks
Pridat.eu
rikamrikam
Nadporučík
Nadporučík
 
Příspěvky: 319
Registrován: ned 11. dub 2010 13:39:37
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 24 krát

Re: Hrozí mi exekuce - nechci platit!, Poradte !

Příspěvekod rikamrikam » pon 23. srp 2010 15:33:10

Jací pacholci?
VY jste se na všechno vyflákla a teď zkuhráte a koukáte jak se z toho vyvléct!
K lidem jako Vy bych osobně neměl nejmenší slitování, protože nereagování na výzvy, nebraní telefonů, rušení zvonků, nepřebírání pošty, takové jednání si nezaslouží nic jiného.
Kdejaký dlužník dnes reaguje podobně se slovy: no a co, já teď nemám, ať mi vlezou na záda. Při takovémto jednání každé firmě jednou dojde trpělivost a bude chtít svoje peníze zpět. A podle mého si to zaslouží, protože mě osobně se nikdy nestalo, že by při nastalých problémech, pokud jsem s věřitelem komunikoval, nebyl tento shovívavější.
Nedivte se a plaťte vše co vám naúčtují, nic jiného Vám totiž nezbude a čím déle srovnání dluhu budete odkládat, tím více Vás to bude v konečném součtu stát. Uvědomte si totiž, že úroky z prodlení naskakují do vyrovnání dluhu...

thanks
Pridat.eu
rikamrikam
Nadporučík
Nadporučík
 
Příspěvky: 319
Registrován: ned 11. dub 2010 13:39:37
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 24 krát

Re: Hrozí mi exekuce - nechci platit!, Poradte !

Příspěvekod rikamrikam » pon 23. srp 2010 15:33:35

Podle ohlasů okolí se domnívám, že jste všichni dokonalí a bezchybní. Zákony a legislativu vytváří kdo? společnost? kdo je společnost? kdo je největším lichvářem v našem státě? Každému z Vás chytrých bych přál podobný problém, jak bych potom slyšel to fňukání. Ano, paní má problém, zaplatit musí, ale lze žádat o prominutí penalizací, lze žádat o shovívavý postup soudu, lze požadovat o splátkový kalendář, lze požádat o pomoc při řešení sociálního kurátora, lze využít bezplatných poraden advokátní komory, jsou vyjmenované možnosti ponechání nutnosti základních potřeb rodiny, atd.. , těch variant je mnoho. Nutnost je pouze nějakým způsobem být v kontaktu a řešit to. Připadá mi, že se bavíte ve smyslu "jak je hloupá", nemá každý cit pro jednání s úřady, zvláště, když je vyvíjen tlak a není svobodné volby. Pod tlakem se jedná velice špatně. Netvrdím, že s paní souhlasím, ale dokáži to pochopit. Poprosila o radu a výsledek? Smutné.

thanks
Pridat.eu
rikamrikam
Nadporučík
Nadporučík
 
Příspěvky: 319
Registrován: ned 11. dub 2010 13:39:37
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 24 krát

Re: Hrozí mi exekuce - nechci platit!, Poradte !

Příspěvekod rikamrikam » pon 23. srp 2010 15:34:40

Samozřejmě nejsme dokonalí, ale tazatelka se chová a jedná jako malé hloupé děcko. Nechci to platit a chci aby z Uhrazeno.cz mi dali pokoj. Tak si to neměla půjčovat, nebo měla dluh zaplatit do splatnosti. Jiná rada než zaplatit co nejdřív není. Na takový požadavek, který v dotazu vznesla, se nedá nic jiného poradit. Ona se neptá na to, jak požádat o prominutí penále. Ona to prostě nechce platit a basta.

thanks
Pridat.eu
rikamrikam
Nadporučík
Nadporučík
 
Příspěvky: 319
Registrován: ned 11. dub 2010 13:39:37
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 24 krát

Re: Hrozí mi exekuce - nechci platit!, Poradte !

Příspěvekod geiby1 » čtv 26. srp 2010 14:51:03

To se mi snad jenom zdá, nějaká hloupá s prominutím koza brečí nad rozlitým mlékem. měla by poznat skutečné starosti, jak se ne vlastní vinou dostanete do neřešitelných problémů a jak se po vás všichni vezou. Jednáte s nima a stejně jsou na vás jako vlci (to jsem ale ty vlky urazila).
Nepřeji nikomu nic zlého, ale čeho je moc, toho je příliš.

thanks
Pridat.eu
geiby1
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 15
Registrován: stř 25. srp 2010 14:59:16
Poděkoval: 5 krát
Má poděkování: 2 krát

Re: Hrozí mi exekuce - nechci platit!, Poradte !

Příspěvekod admin » čtv 26. srp 2010 16:44:22

:-)
Nová rubrika na fóru o zkušenostech s policií, přidejte se zde: zkusenosti-policie/

thanks
Pridat.eu
Uživatelský avatar
admin
Prezident Policisté.com :-)
Prezident Policisté.com :-)
 
Příspěvky: 826
Registrován: čtv 10. pro 2009 17:10:49
Poděkoval: 29 krát
Má poděkování: 129 krát


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Další

Zpět na EXEKUCE, Exekutoři, vymáhání pohledávek, dlužnící, výkon exekuce, oddlužení


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron