Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

asi jsem naletěl

Jak postupovat, čeho se vyvarovat?

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

Pravidla fóra
- Všechny emaily i názvy firem a odkazy patří do značky CODE !
- Uvádějte přesně, o co se jedná. Nadpis "podvod" nikomu nic neřekne a dalším
uživatelům je k ničemu.
- Špatně zadané příspěvky bez výhrad smažeme, děkuji za respektování.
- JEDINÉ ODKAZY BEZ ZNAČKY "CODE" JSOU INTERNÍ ODKAZY NA TOTO FÓRUM
http://www.policiste.com, podvedl-vas-nekdo/ APOD.

Re: asi jsem naletěl

Příspěvekod Chocopolda » stř 06. dub 2011 11:25:12

Nemohl jsem si vzpomenout na heslo, omlouvám se, příspěvky jsou skutečně ode mě. Prosím poraďte.

thanks

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
Chocopolda
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 01. dub 2011 23:30:39
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 0 krát

Re: asi jsem naletěl

Příspěvekod Finurka » stř 06. dub 2011 13:43:18

Jediná rada : těch výmluv je docela dost. Zajděte na obvodní oddělení Policie ČR a nechejte si ověřit úmrtí. Vysvětlete proč o to žádáte, až podle výsledku pak lze činit další kroky.

thanks
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát

Re: asi jsem naletěl

Příspěvekod Chocopolda » stř 06. dub 2011 14:58:26

Na policii mi před chvílí řekli, že mi ověřit úmrtí nemohou, že to mi řekne matrika. Na matriku jsem volal a tam mi řekli, že mi to říct nemohou i když ten pán byl hodnej a něco mi řekl a že tam toho pána zatim jako mrtvého nemají, ale že to chvíli trvá než to matrika zaeviduje. Dál mi na policii řekli ať si zjistím jeho adresu a jméno na aukru, tak jsem poslal email s dotazem na aukro. Dále jsem na policii odvyprávěl celej příběh a tam mi říkaj, že jestli má snahu mi peníze zaplatit, ona mi říkala že 20.dubna dostane výplatu a že mi to pošle, tak jí mám napsat email, nebo doporučenej dopis, kde jí dávám ultimátum že do 21.dubna chci peníza a když to nepřijde, tak to můžou začít řešit jako podvod. Co vy na to?

thanks
Pridat.eu
Chocopolda
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 01. dub 2011 23:30:39
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 0 krát

Re: asi jsem naletěl

Příspěvekod Finurka » stř 06. dub 2011 21:25:52

Mohu konstatovat, že to bylo jako když šla slepička kohoutkovi pro vodu, ale nicméně postup Vám na polici sdělili.
Určitě napište e-mail a i dopis. Ať to je potuplované. Poproste paní, aby Vám zaslala úmrtní oznámení. Pokud nezaplatí do Vámi určeného termínu, zajděte na policii, jak Vám doporučili. Pokud mi napíšete jméno zemřelého, resp. znáte-li bydliště na e-mail :
Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.
, zkusím to zjistit.

thanks
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát

Re: asi jsem naletěl

Příspěvekod Finurka » čtv 07. dub 2011 12:25:02

Na základě podrobných a konkrétních informací o tomto případu jsem zjistila :
Pokud kupujete on-line pře AUKRO a neobdržíte objednané zboží po zaplacení je potřeba udělat následující :
1. Podat podnět na šetření podvodného jednání na Obvodním oddělení Policie ČR a to tak, aby s Vámi sepsali protokol
2. Nejpozději do 30 dní od ukončení aukce ( v tomto případě byla aukce ukončena 27.3.2011) postupovat dle instrukcí uvedených na webových stránkách AUKRO a to konkrétně :

Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.


na těchto adresách se podrobně dovíte postup, jak uplatnit finanční náhradu od AUKRO. Podmínkou je oznámení na podvodné jednání na Policii ČR.

[b]Cituji z webovek AUKRO :
Aukro nabízí bezpečné a pohodlné obchodování. Prostřednictvím celé řady programů a služeb na našich stránkách můžete bez obav nakupovat a prodávat. Velmi zřídka se objeví případy, které jsou v rozporu s pravidly poctivého obchodního styku, ale právě pro tyto případy pro Vás máme Program ochrany Kupujících.

Tento Program chrání Kupující v případech, kdy zaplatili předmět, ale ten neobdrželi, příp. obdrželi předmět výrazně odlišný od popisu v aukci. Výše náhrady, kterou od nás můžete získat, je až 20.000 Kč. Pro účast v Programu je potřeba splnit několik podmínek a vše probíhá v součinnosti s Policií ČR. Podívejte se na podmínky, které musí být pro získání náhrady splněny.
Detailní informace o Programu si můžete přečíst v Nápovědě[/b]

Takže tímto způsobem je dost reálná možnost provést nápravu (pokud bude vyřešen spor tak, že prodávající dodatečně dodá zaplacené zboží nebo vrátí finanční částku), resp. získat finanční náhradu, v tomto případě celou částku od AUKRA.

thanks
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát

Re: asi jsem naletěl

Příspěvekod Finurka » čtv 07. dub 2011 12:28:54

Dále ještě uvádím ( z webovek AUKRA) :

[b]§5 Přihláška do Programu ochrany Kupujících[/b]

5.1 Pro získání náhrady v rámci Programu ochrany Kupujících musí Uživatel do 30 dní od ukončení aukce oznámit Aukru prostřednictvím kontaktního formuláře, že mu Prodávající nezaslal zboží, případně obdržel zboží, jehož hodnota je výrazně nižší, než vyplývá z popisu aukce, a za podmínek dle následujícího odstavce (po zahájení vyšetřování podezření ze spáchání přestupku nebo trestného činu) vyplnit a odeslat formulář, který je k dispozici v elektronické podobě na internetových stránkách Aukra, s uvedením všech podstatných informací popisující průběh transakce.

5.2 Kupující je pokaždé povinen oznámit celou událost na Policii. Kupující vyplní formulář, který je definován v odstavci 5.1., s odkazem na informaci o tom, že šetření bylo zahájeno (číslo jednací, název a adresa policejního útvaru, kde je šetření vedeno).

5.3 Elektronický formulář musí být vyplněn a odeslán mezi 30 až 120 dny ode dne skončení aukce. V mimořádně odůvodněných případech může být tato lhůta Aukrem zkrácena. Kupující bude o této skutečnosti informován e-mailem s dostatečným předstihem.

5.4 Informace obsažené ve formuláři musí být přesné, úplné a odpovídající skutečnému stavu věci. Aby bylo možné ověřit platnost informací a údajů, jsou zaměstnanci Aukra oprávněni vyzvat kupujícího nebo prodávajícího a vyžádat si předložení dalších dokladů prokazující průběh událostí. V odůvodněných případech, kdy se vyskytnou pochybnosti o legitimitě nároku kupujícího, je Aukro oprávněno odmítnout vyplatit náhradu.

5.5 Vyskytnou-li se v době po odeslání formuláře skutečnosti, které mají za následek změnu nároku kupujícího (zejména obdrží-li kupující jakékoli kompenzace nebo náhrady škody v souvislosti s podanou žádostí) je Kupující povinen neprodleně informovat Aukro.

thanks
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát

Re: asi jsem naletěl

Příspěvekod Chocopolda » čtv 07. dub 2011 15:05:08

Finurka: Já vám děkuju, ale myslim, že v mém případě toto neplatí. Aukce sice na aukru byla, ale prodejce ji zrušil eště než jsem stačil přihodit. Dále byl obchod uzavřen mimo aukro. Na ukro jsem psal email, jestli mi zjistí identitu toho prodejce, ale myslim, že mi to neposkytnou.

thanks
Pridat.eu
Chocopolda
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 01. dub 2011 23:30:39
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 0 krát

Re: asi jsem naletěl

Příspěvekod Finurka » čtv 07. dub 2011 18:09:23

Nečekejte na odpověď z AUKRA a jděte na Policii znovu a podejte podnět na trestní stíhání podvodu. O úmrtí jim opět sdělte to co víte tak jak jste to tady napsal. Dnes večer budu mít ještě další info. ale bez záruky. Napíšu Vám to e-mail.

thanks
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát

Re: asi jsem naletěl

Příspěvekod Finurka » pon 04. črc 2011 14:08:03

Tento případ má dobrý konec

thanks
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Naletěl jsem
    od JaroslavS » stř 23. bře 2011 10:36:07
    4 Odpovědi
    3349 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Finurka Zobrazit poslední příspěvek
    úte 17. kvě 2011 0:17:59
  • Táke jsem naleťěl <
    od Návštěvník » stř 28. lis 2012 8:01:00
    0 Odpovědi
    942 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    stř 28. lis 2012 8:01:00
  • Zdravím, taky jsem naletěl
    od Návštěvník » stř 07. lis 2012 16:03:17
    0 Odpovědi
    1193 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    stř 07. lis 2012 16:03:17
  • Zdravím, taky jsem naletěl
    od Návštěvník » pát 22. bře 2013 4:01:45
    0 Odpovědi
    989 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    pát 22. bře 2013 4:01:45
  • Zdravím, taky jsem naletěl
    od Návštěvník » pát 12. dub 2013 23:03:14
    0 Odpovědi
    1329 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    pát 12. dub 2013 23:03:14

Předchozí

Zpět na Podvedl Vás někdo?


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron