Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

Vyhrožování Policie

Diskuze o veškerých právních problémech. Poradenství s problémy v této oblasti.

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

Vyhrožování Policie

Příspěvekod 5787 » úte 13. kvě 2014 11:34:58

Dobrý den,jak je možné se bránit Policii, která vyhrožuje a také, tak koná?
Když Policie ví předem kdo nesmí být ani podezřelý a když jej uvedu, tak budeme mít velké problémy.
Dopis se stížností nemá smysl, Policie na něj podle stát. zastupitelství nemusí odpovědět.
Na závěr Policie stížnost vyřešila, tím že o ní ví a to již několik let.
V žádném případě to nebylo upozornění před výslechem poškozeného.
Toto proběhlo až následně.
Z jakého důvodu Policie kryje trestnou činnost?
Je možné se bránit, když si Policie píše vyšetřovací spisy bez vědomí poškozeného? Tj. i bez podpisu.
Neuvádím své jméno, je nám vyhrožováno vyvražděním rodiny a po posledním organizovaném pokusu o zabití je velmi reálné.

Děkuji za radu

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
5787
Neregistrovaný uživatel
 

Re: Vyhrožování Policie

Příspěvekod jenom člověk » stř 04. čer 2014 9:34:55

Dobrý den,

četla jsem Váš příspěvek, ačkoliv pocházím z tzv. policejní rodiny, kdy již zesnulý otec mojí maminky byl policistou, a sama jsem studovala v minulosti policejní střední školu, však neúspěšně, spolužáci byli ti zlí.
Moje rada zní, u nás jsou dva druhy policie..ti dobří ti ještě nevymřeli a ti zlí, mdlého rozumu, těm je leší se vyhnout velkým obloukem. Dneštní zákony policie bohužel nejsou na úrovni americké policie která je proti té naší prostě dokonalá. Zákon policie sám hovoří o tom, že v první řadě se musí chránit zločinec, protože na něj musí být pohlíženo jako na netrestaného. Pokud na Vás útočí samotná policie ČR je asi lepší se odstěhovat do jiné země, policie u nás může vše od zjišťování choulostivých dat po krádež dvd které náhodou zanecháte ve služebně při nahlášení nějaké události. Pro řešení mnoha událostí u nás platí..co nejde přes [u]Okresní státní zastupitelství[/u]..ač se Vás budou snažit na něm odradit, od oznámení přímo tam, co přes něj nejde , to nikdo neřeší a automaticky se přesouvá na odložené. Pokud se však nejedná o ,,problém s policii´´ ale o osobní spor , v tom případě Vám radím raději odstěhovat se, což je jen můj názor.
Pridat.eu
jenom člověk
Neregistrovaný uživatel
 


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek


Zpět na Právní poradenství


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron