Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

Úvěry na míru

Jak postupovat, čeho se vyvarovat?

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

Pravidla fóra
- Všechny emaily i názvy firem a odkazy patří do značky CODE !
- Uvádějte přesně, o co se jedná. Nadpis "podvod" nikomu nic neřekne a dalším
uživatelům je k ničemu.
- Špatně zadané příspěvky bez výhrad smažeme, děkuji za respektování.
- JEDINÉ ODKAZY BEZ ZNAČKY "CODE" JSOU INTERNÍ ODKAZY NA TOTO FÓRUM
http://www.policiste.com, podvedl-vas-nekdo/ APOD.

Re: Úvěry na míru

Příspěvekod Finurka » sob 19. bře 2011 14:41:39

Paní Jarmile :
Nedivte se příspěvkům, jak vy píšete pomlouvačným. Zde se obracejí na pomoc lidé, kteří byli podvedeni v oblasti půjček. Jsou zoufalí nejen ze své finanční situace, ale i zklamáni podvodem a z velké části se díky těmto podvodům jejich finanční situace ještě zhoršila.Nebylo však nikde uvedeno křestní jméno v souvislosti Kouřilová. Pokud jste Jarmila, jste z Brna a místo Vašeho podnikání je Jaselská ulice, ozvěte se mi prosím, na e-mail :
Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.
. Nechci aby se zde hrotila situace a velmi ráda to s Vámi vyřeším, aby jak píšete nebylo napadáno Vaše dobré jméno. A pokud skutečně poskytujete nebankovní půjčky a řešíte finanční problémy, jak uvádíte na svých webových stránkách, tak tuto skutečnost zde potvrďte a určitě v tomto případě to bude pro Vás spíše reklama.
Pokud Vaše jméno není Jarmila, tím spíš se ale ozvěte rovněž na výše uvedený e-mail. K tomu si Vás dovoluji vyzvat proto, aby jsme přímo zde uvedli věci na pravou míru a řešili jsme vše smírčím postupem a mohlo se Vám dostat omluvy.
[b]Druhým dvou Jarmilám z Brna, které jsou podnikatelky (t.j. jsou zapsány v Živnostenském rejstříku si dovoluji sdělit, že jich se tyto příspěvky netýkají, jde pouze o shodu jmen a bydliště v Brně.[/b]


Věřím, že se vše společnými silami a ochotou řešit tuto záležitost, vyjasní ve Váš prospěch.

thanks
Za tento příspěvek od uživatele Finurka poděkoval
goflin (sob 19. bře 2011 15:03:32)

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát

Re: Úvěry na míru

Příspěvekod Jirk » sob 19. bře 2011 22:16:20

Finurko, paní Kouřilová se opravdu jmenuje Jarmila, adresu často mění, sídlila s panem Fackem v Brno Kobližná 19, pak na Divadelní 6. Možná jsou tam dále. Prosím, než jim začnete pomáhat zjistěte si kolik lidí podvedli a kolik jich obrali o čtvrt milionu. Potom určitě změníte názor na to, že má dobré jméno já nevím o nikom komu by pomohli.
Jen chyba že na takovou lichvu u nás nebyl schválen zákon.

thanks
Pridat.eu
Jirk
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 19. bře 2011 21:55:53
Poděkoval: 2 krát
Má poděkování: 0 krát

Re: Úvěry na míru

Příspěvekod Finurka » ned 20. bře 2011 0:08:35

Já i ostatní tady pomáháme lidem v nouzi, nikoliv lidem, kteří jsou v podezření podvodu. Pokud se ale paní Jarmila ozvala, že je tak pošpiněno její jméno tak je slušností ověřit skutečnosti. Podnikajících žen v Brně jménem Jarmila jsem našla tři. Pouze jediná z nich by připadala v úvahu, ale i to nemusí být ona, i když má webové stránky na půjčky, které poskytuje od roku 2008 Žádná z adres, kterou uvádíte nikde oficiálně nefiguruje. Takže se tu nabízí i možnost, že existuje čtvrtá žena tohoto jména a podnikatelkou není, což by bylo o to víc pikantnější. Nebo adresy jsou různé záměrně. Pokud jste opravdu pozorně četl můj příspěvek, který je určen především nicku Jarmila, tak je snad z něj jasné, že je tak trochu hozena rukavice do ringu. Tak trochu vycházím z toho, že pokud opravdu má čisté svědomí, tak mne bude kontaktovat nebo upřesní situaci v dalším příspěvku a třeba se i zaregistruje. Pokud reakce žádná nebude, tak ať si udělá úsudek každý sám a bude naplněno rčení, že potrefená husa gágne. ;) A není co řešit. Uvědomte si, že každý má právo na obhajobu a vysvětlení, pokud je z něčeho obviněn a presumce neviny platí i zde. Pokud by však skutečně měl někdo dokumenty, které prokáží podvodné jednání nebo lichvu, ať korektně sdělí bližší informace a nebo mne kontaktuje na e-mail :
Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.

thanks
Za tento příspěvek od uživatele Finurka poděkoval
Lenka33 (ned 20. bře 2011 11:40:30)
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát

Re: Úvěry na míru

Příspěvekod Lenka33 » ned 20. bře 2011 11:41:49

Souhlasím s Finurkou, bylo by dobré, kdybychom veděli nějaké konkrétní informace.
Trošku popsat celý ten obchod.
Např. kolik si Corny půjčil, na jaký úrok a dobu splatnosti. Jak to přesně bylo s těmi 250 000, jak tvrdí. Co se děje teď (jestli peníze již vrátil, nebo probíhá soud). Taky třeba důvod půjčky – jestli měl dům v exekuci, příp. dražbě. Nebo jen proto, že nedostal úvěr v bance atd… To jsou důležité informace. Jen pozor na osobní údaje…
A taky podstatná věc – kdo je na smlouvách napsaný, jestli skutečně paní K……
Mám pocit, že je jen zprostředkovatelka, pochybuji, že by normální osoba, která podniká na ŽL měla tolik peněz na půjčování….

Prosím Corny o uvedení těchto informací…

thanks
Za tento příspěvek od uživatele Lenka33 poděkoval
Finurka (ned 20. bře 2011 14:39:12)
Pridat.eu
Lenka33
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 11. bře 2011 12:44:50
Poděkoval: 2 krát
Má poděkování: 1 krát

Re: Úvěry na míru

Příspěvekod Finurka » ned 20. bře 2011 14:43:59

Dobrý příspěvek a věcný. Já ale pořád čekám na e-mail, nebo odezvu. Zatím žádná reakce, proto se připojuji k Lence, aby nám Corny blíže objasnil svůj problém, eventuálně mi zaslal nascanované smlouvy a dokumenty na e-mail :
Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.
. Nebudou první smlouvy, které tak trošku podrobím rozboru. Zatím se vždy skulinky našly. Musím přiznat, že na první pohled smlouvy vypadají solidně a nedivím se, když je člověk ve finanční tísni a stresu, tak je podepíše. Proto si dovoluji radit všem, aby alespoň s podpisem nespěchali a poradili se. Jsme tu pro Vás

thanks
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát

Re: Úvěry na míru Jarmila Kouřilová a Ivo Facek

Příspěvekod Corny » ned 20. bře 2011 16:48:59

Finurko, poslal jsem Vám smlouvu od paní K. a pana F. na Váš email.

Ještě dodávám paní na kterou je smlouva napsaná je skrytá, na dopis od nás neodpověděla.
Odpovídali jsme na Váš email, ale vrací se mi zpět. Tak Vám to s prominutím píši sem.

thanks
Za tento příspěvek od uživatele Corny poděkoval
Finurka (ned 20. bře 2011 16:53:38)
Pridat.eu
Corny
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 15
Registrován: úte 18. led 2011 14:49:11
Poděkoval: 22 krát
Má poděkování: 8 krát

Re: Úvěry na míru

Příspěvekod Petr expressfinance » stř 13. dub 2011 13:00:00

Poskytujeme nebankovní úvěry, snažíme se pomoci lidem, co to doopravdy potřebují. Bohužel, ne vždy každému můžeme pomoci. Poradíme klientům, jak se vyhnout podvodníkům, případně jim pomůžeme prověřit firmu či fyzickou osobu, zda se nejedná o podvodníka. Více informací na
Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.


[color=#FF0000]edit jerryCZ/ živé linky patří do CODE, viz. pravidla. [/color]

thanks
Pridat.eu
Petr expressfinance
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 13. dub 2011 12:53:47
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 0 krát

Re: Úvěry na míru

Příspěvekod Finurka » čtv 14. dub 2011 16:34:42

Upozorňuji, že lze příspěvek registrovaného uživatele [quote]Petr expressfinance
[/quote] považovat za cílenou reklamu :

[quote]Pravidlo 16: :idea:
Cílená reklama: Upozorňujeme každého uživatele, který zde bude nabízet své služby za účelem pomoci či jakéhokoliv jiného účelu, že bude velmi důkladně lustrován. Pokud se prokáže, že se jedná o pochybnou nebo podvodnou firmu, nebo se nabízené služby nebudou týkat tématu, do kterých patří, bude uživatel trvale zabanován s antihodností "GAME OVER"

Při vážném porušení některého z pravidel může být nick daného uživatele zablokovaný a příspěvky porušující pravidla budou smazány, případně přesunuty do skryté sekce pro případné pozdější jednání s příslušnými stranami.[/quote]

[b][[color=#FF0000]Na základě výše uvedeného, žádám registrovaného uživatele Petr expressfinance, aby odpověděl na otázku :
Zda osoby uvedené na webových stránkách v kontaktu mají bydliště v Praze 8 - Dáblicích ?[/color][/b]

Nemusíte odpovídat zde, stačí odpovědět a kontaktovat mne na
Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.

thanks
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Předchozí

Zpět na Podvedl Vás někdo?


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků