Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

Další podvodné firmy - podvodníci

Jak postupovat, čeho se vyvarovat?

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

Pravidla fóra
- Všechny emaily i názvy firem a odkazy patří do značky CODE !
- Uvádějte přesně, o co se jedná. Nadpis "podvod" nikomu nic neřekne a dalším
uživatelům je k ničemu.
- Špatně zadané příspěvky bez výhrad smažeme, děkuji za respektování.
- JEDINÉ ODKAZY BEZ ZNAČKY "CODE" JSOU INTERNÍ ODKAZY NA TOTO FÓRUM
http://www.policiste.com, podvedl-vas-nekdo/ APOD.

Re: Další podvodné firmy - podvodníci

Příspěvekod matetka » stř 16. úno 2011 21:03:19

[quote="Finurka"]Pokud jste podala podnět na trestní stíhání, tak bude předáno vyšetřujícímu orgánu, kterým je
Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje
ÚZEMNÍ ODBOR HOSPODÁŘSKÉ KRIMINALITY
Adresa: Mrštíkova 541, 500 09 Hradec Králové 9
Telefon: 974 526 221, 974 526 222

Spis : Č.j.KRPH 12850/TČ-2010-050281

Vím, že je to pro Vás těžké, ale vymahačské dopisy ignorujte, posílá je firma, která není oprávněna k vymáhání (Vymáhací agentura, s.o. - jednatelem je muž ve věku 23 let a tuto činnost provádí pro více firem, které podvodně poskytují půjčky a úvěry). pokud Vám takovýto dopis přijde, přidejte ho již k podanému trestnímu stíhání.[/quote]



jsem dalsi z mnoha podvedenych.... staci kdyz vse odeslu emailem do toho Hradce na kriminalku? nascanovane obalky i dopisy a jen pripisu pruvodni dopis? psala jsem tam v pondeli, ale nic jsem neprikladala do priloh a zatim se mi nikdo neozval.
Diky za odpoved matetka

thanks
Za tento příspěvek od uživatele matetka poděkoval
hajmark (stř 16. úno 2011 22:05:12)

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
matetka
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 16. úno 2011 20:38:07
Poděkoval: 11 krát
Má poděkování: 2 krát

Re: Další podvodné firmy - podvodníci

Příspěvekod matetka » stř 16. úno 2011 21:08:27

[quote="Pepa02"]Dobrý Den.V Pondělí jsem byl na policii a sdělili mi že mám vše poslat na polici do Hradce Králového.Vše mi zkopírovali a napsal jsem k tomu pruvodní dopis,jak mi poradili.Zaslal jsem vše doporučeně vyšetřovateli do Hradce.A podat trestní oznámení na Interpres Creditum.a ještě mám poslat dopis na vymáhací agenturu do prahy,též doporučeně.Vše jsem odeslal.Dnes mi přišla sms,že jsem dosud nezaplatil 4900.-kc.z čísla 9033303.Jsem zvědavý co bude dál? Pepa02.[/quote]

mohu se zeptat co jste posilal za dopis na vymahaci agenturu? hned zitra poslu take do toho hradce pisemne vsechno. dekuju za odpoved

thanks
Za tento příspěvek od uživatele matetka poděkoval
hajmark (stř 16. úno 2011 22:05:04)
Pridat.eu
matetka
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 16. úno 2011 20:38:07
Poděkoval: 11 krát
Má poděkování: 2 krát

Re: Další podvodné firmy - podvodníci

Příspěvekod hajmark » stř 16. úno 2011 22:06:55

[quote="matetka"][quote="Finurka"]Pokud jste podala podnět na trestní stíhání, tak bude předáno vyšetřujícímu orgánu, kterým je
Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje
ÚZEMNÍ ODBOR HOSPODÁŘSKÉ KRIMINALITY
Adresa: Mrštíkova 541, 500 09 Hradec Králové 9
Telefon: 974 526 221, 974 526 222

Spis : Č.j.KRPH 12850/TČ-2010-050281

Vím, že je to pro Vás těžké, ale vymahačské dopisy ignorujte, posílá je firma, která není oprávněna k vymáhání (Vymáhací agentura, s.o. - jednatelem je muž ve věku 23 let a tuto činnost provádí pro více firem, které podvodně poskytují půjčky a úvěry). pokud Vám takovýto dopis přijde, přidejte ho již k podanému trestnímu stíhání.[/quote]



jsem dalsi z mnoha podvedenych.... staci kdyz vse odeslu emailem do toho Hradce na kriminalku? nascanovane obalky i dopisy a jen pripisu pruvodni dopis? psala jsem tam v pondeli, ale nic jsem neprikladala do priloh a zatim se mi nikdo neozval.
Diky za odpoved matetka[/quote]
Stačí napsat jen průvodní dopis vše ofotit nebo naskenovat a odeslat do Hradce Králové důležité je připsat jednací číslo. Nečekejte, že vám hned budou volat zpět. Podvedených stále přibývá já odesílala vše začátkem října a teprve v lednu mi volali a šla jsem k výslechu.

thanks
Za tento příspěvek od uživatele hajmark dostal děkování - 2
Finurka (stř 16. úno 2011 23:22:10), rastanada (ned 20. kvě 2012 23:20:28)
Pridat.eu
hajmark
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 14
Registrován: pát 04. úno 2011 12:48:31
Poděkoval: 22 krát
Má poděkování: 12 krát

Re: Další podvodné firmy - podvodníci

Příspěvekod Cabča » čtv 17. úno 2011 14:18:34

Dobrý den, jsem moc ráda, že jsem narazila na tyto stránky. Už jsem shromáždila všechny podklady týkající se Interpres creditum a jdem do toho. Jen se chci zeptat, jestli to zaplatit nebo nechat být a čekat, co se bude dít dál? Mám strach,aby nám sem nepřiběhli nějací bouchači. :shock: Ty jejich stránky jsou dost hustý. Zajímalo by mě, co jsou vůbec zač. Už takhle bylo dost ostudy s tím dopisem od vymáhácí agentury :? . Jsme z vesnice. Co vám radí policie. Zítra by to mělo být zaplacený a je mi z toho všeho víc a víc ouvej. Mám na ten dopis vůbec reagovat nebo dělat jakože žádný nedošel? Předem díky za odpověď.

thanks
Pridat.eu
Cabča
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 04. úno 2011 19:15:27
Poděkoval: 5 krát
Má poděkování: 0 krát

Re: Další podvodné firmy - podvodníci

Příspěvekod Finurka » čtv 17. úno 2011 15:37:57

Nic neplaťte a urychleně předejte Vaše dokumenty, včetně vymáhacích dopisů na adresu uvedenou na stránce 2 - je to vyšetřovatel pověřený pro vyšetřování podvodných půjček této firmy.

thanks
Za tento příspěvek od uživatele Finurka poděkoval
Cabča (pát 18. úno 2011 7:55:26)
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát

Re: Další podvodné firmy - podvodníci

Příspěvekod Návštěvník » sob 19. úno 2011 21:37:02

Dobrý den.Mám doma smlouvy od české kapitálové a investiční spoečnosti. Máte někdo zkušenost s tím,že jste od nich dostali půjčku? mě se na té smlouvě dost věcí nezdá.
Pridat.eu
Návštěvník
Neregistrovaný uživatel
 

Re: Další podvodné firmy - podvodníci

Příspěvekod goflin » sob 19. úno 2011 23:17:33

[quote="Návštěvník"]Dobrý den.Mám doma smlouvy od české kapitálové a investiční spoečnosti. Máte někdo zkušenost s tím,že jste od nich dostali půjčku? mě se na té smlouvě dost věcí nezdá.[/quote]


[b][color=#FF4000]Tu smlouvu muzete rovnou zahodit. Je Vam totiz k nicemu. Pujcku nedostanete a za dva mesice Vam prijde upominka + slozenka na 4800 Kc[/color][/b]

Pokud mate k teto spolecnosti nejake konkretni otazky. Kontaktujte mne prosim na emailu:
Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.
The foes of the righteous will be condamned
i become death the destroyer of worlds

thanks
Pridat.eu
Uživatelský avatar
goflin
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 158
Registrován: stř 22. pro 2010 8:42:55
Bydliště: Země - Nezemě
Poděkoval: 49 krát
Má poděkování: 116 krát

Re: Další podvodné firmy - podvodníci

Příspěvekod admin » ned 20. úno 2011 0:06:46

Chtěl jsem reagovat také, ale Goflin mi mluví z duše :-)
Nová rubrika na fóru o zkušenostech s policií, přidejte se zde: zkusenosti-policie/

thanks
Za tento příspěvek od uživatele admin poděkoval
rastanada (ned 20. kvě 2012 23:22:13)
Pridat.eu
Uživatelský avatar
admin
Prezident Policisté.com :-)
Prezident Policisté.com :-)
 
Příspěvky: 826
Registrován: čtv 10. pro 2009 17:10:49
Poděkoval: 29 krát
Má poděkování: 129 krát

Re: Další podvodné firmy - podvodníci

Příspěvekod bashra69 » ned 20. úno 2011 22:18:31

Dobrý večer,
prosím o pomoc, jsem jednou z dalších podvedených, tentokrát z oblasti Brno-město.
V tíživé životní situaci jako svobodná maminka na mateřské dovolené jsem se jednou před Vánoci rozhodla požádat jednu zprostředkovatelskou firmu o finanční úvěr, jak propagovali. Za zprostředkování nechtěli žádnou finanční odměnu. Jak jsem se později dozvěděla, dříve, než mi úvěr zprostředkují, musím uzavřít životní pojistku od jedné velmi renomované, velké pojišťovny, přímo v kanceláři zprostředkovatelské firmy. Proč ne, říkala jsem si, když mi zprostředkují úvěr a podepsala smlouvu a životní pojistku na cílovou částku 300.000Kč, s měsíční platbou 500Kč.
Od podepsání smlouvy uběhlo 14 měsíců a slíbený úvěr mi nezprostředkovali, namísto toho jsem pojišťovně poslala 4.000Kč, tedy 8 plateb. V té době jsem se měla vrátit po MD do zaměstnání, ale se zaměstnavatelem jsme se dohodli na 1rok neplaceném volnu, prakticky to znamená, že jsem půl roku zcela bez příjmu, nahlásila jsem se na úřad práce a to byl ten důvod, proč přestaly platby pojišťovně chodit.
Minulý týden mi od pojištovny přišlo ukončení smlouvy, mám doplatit 2.000Kč. V měsíci prosinci mi přišel e-mail, kde zprostředkovatelská firma vyhrožuje, že pokud nebudu hradit životní pojistku(jsou tedy o všem rychle informováni ze strany pojišťovny), čeká mne zaplacení pokuty v částce 40.000Kč. Kontaktovali mne jen elektronicky.
Nechápu, proč bych měla hradit pokutu 40.000Kč, za co?!? To jsou oni, co nedodrželi smlouvu a za 14 měsíců mi nezprostředkovali půjčku. Myslím, že to ani nikdy neměli v úmyslu. Jsou domluveni s pojišťovnou a dohazují jim tímto podvodným způsobem klienty. V tomto životním období, kdy jsem byla na MD jako svobodná bych nikdy neuvažovala dobrovolně o uzavření životní pojistky. Byla jsem v nouzi a za vidinou slíbeného úvěru souhlasila a pojistku zřídila. Jsem i zklamaná, že takto vlivná a velká pojišťovna souhlasí s těmito podvodnými praktikami.
Jsem ochotná celý případ medializovat a podat trestní oznámení. Pomůžete mi, prosím?!?

thanks
Pridat.eu
bashra69
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned 06. úno 2011 23:57:18
Poděkoval: 1 krát
Má poděkování: 0 krát

Re: Další podvodné firmy - podvodníci

Příspěvekod Finurka » ned 20. úno 2011 23:03:26

Napište mi do e-mailu :
Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.
následující údaje, resp. pokud máte možnost nascanovat smlouvy tak rovněž :

jméno zprostředkovatelské firmy
za jak dlouho měli úvěr zprostředkovat ( 2 roky ?)
Těch 40 000 bude smluvní pokuty za neplacení pojistného, kterou zřejmě dali do smlouvy.
Určitě Vám pomůžeme, ale bez těchto údajů to nelze.

thanks
Za tento příspěvek od uživatele Finurka dostal děkování - 2
bashra69 (pon 21. úno 2011 16:22:20), rastanada (ned 20. kvě 2012 23:24:28)
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • podvodné firmy
    1, 2od rikamrikam » úte 23. srp 2011 10:25:19
    10 Odpovědi
    11782 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Josef1952 Zobrazit poslední příspěvek
    stř 24. srp 2011 13:22:40
  • podvodné firmy
    od Návštěvník » ned 01. led 2012 5:02:10
    1 Odpovědi
    3371 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Unabella Zobrazit poslední příspěvek
    pon 02. led 2012 0:43:53
  • podvodne firmy
    od Návštěvník » stř 15. srp 2012 11:01:42
    0 Odpovědi
    2299 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    stř 15. srp 2012 11:01:42
  • podvodne firmy
    od Návštěvník » sob 22. zář 2012 23:03:27
    0 Odpovědi
    2153 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    sob 22. zář 2012 23:03:27
  • Bič na podvodné firmy
    od Josef1952 » pát 01. črc 2011 12:43:45
    2 Odpovědi
    4421 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Josef1952 Zobrazit poslední příspěvek
    pát 01. črc 2011 13:41:42

PředchozíDalší

Zpět na Podvedl Vás někdo?


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron