Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

Další podvodné firmy - podvodníci

Jak postupovat, čeho se vyvarovat?

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

Pravidla fóra
- Všechny emaily i názvy firem a odkazy patří do značky CODE !
- Uvádějte přesně, o co se jedná. Nadpis "podvod" nikomu nic neřekne a dalším
uživatelům je k ničemu.
- Špatně zadané příspěvky bez výhrad smažeme, děkuji za respektování.
- JEDINÉ ODKAZY BEZ ZNAČKY "CODE" JSOU INTERNÍ ODKAZY NA TOTO FÓRUM
http://www.policiste.com, podvedl-vas-nekdo/ APOD.

Re: Další podvodné firmy - podvodníci

Příspěvekod Finurka » čtv 10. úno 2011 19:33:32

Jsou dvě možnosti :
1. zajděte s veškerými dokumenty týkající se půjčky na Obvodní oddělení Policie ČR dle Vašeho bydliště. sepíší s Vámi protokol a postoupí ho vyšetřovateli

2. Čtěte první příspěvek na straně 2 a tam se dovíte vyšetřovatele a čísla jednací, pak písemně oznamte svoji zkušenost a doložte dokumenty o půjčce.

thanks

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát

Re: Další podvodné firmy - podvodníci

Příspěvekod mikykina » čtv 10. úno 2011 19:55:38

Ahojky je tu někdo kdo by mi mohl poradit ohledně společnosti EURO FUTURE, s.r.o. a Jejich vymahací agentury? Přišel nám domů výhružný dopis kdy po nás chtějí dohromady 14400,- a přitom nám nijak neposkytli půjčku ani nic jinýho, takže, jsme se snažili s nimi spojit telegfonicky i písemně, ale vůbec nereagují a jen posílají dopisy o tom ať zaplatíme, přitom mi vlastně nevíme za co.Snažíme se s nimi komunikovat aspoň písemě, ale mám takový pocit že ta vymahačská společnost je taky nějaká podvod už jen podle toho dopisu co přišel. Plus pokud se vede nějaké hromadné trestní oznámení vůči této společnosti tak mi prosím napište na mail a taky se přidáme. Díky moc za pomoc a odpověď. Prosím pokud budete někdo reagovat, tak prosím písněte na e-mail
Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.

thanks
Pridat.eu
mikykina
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 10. úno 2011 19:17:18
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 0 krát

Re: Další podvodné firmy - podvodníci

Příspěvekod Finurka » čtv 10. úno 2011 20:22:48

Čtěte e-mail. Finurka

thanks
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát

Re: Další podvodné firmy - podvodníci

Příspěvekod nemecekvit » pát 11. úno 2011 14:52:04

pred hodinou mi volali,ze mam zaplatit ten dluh,jinak me navstivy doma nejaky jejich exekutor co je zastupuje nejaky osel pan VLK..mam chut se sebrat a zajed do olomouce kde jsem byl a nakopat je tam vsechny do drzky!!a pak budou mit duvod mi vyhrozovat.a jak jsem tak zjistoval tak jsem zjistil to,ze kdyz se budu soudit tak muzu vysoudit i odskodne za dusevni ujmu,je to pravda???dekuju za odpoved

thanks
Pridat.eu
nemecekvit
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 09. úno 2011 14:48:10
Poděkoval: 1 krát
Má poděkování: 2 krát

Re: Další podvodné firmy - podvodníci

Příspěvekod Skywalker » pát 11. úno 2011 22:41:36

dobrý den,chtěl jsem se eptat..Taky mi došel dopis od vymahací agentury na 14 700 kč,ani nebyl doporučeně.Nikdy sem žádný úvěr od intrpres credium nedostal,může ke mě dojít exekutor?děkuji

thanks
Pridat.eu
Skywalker
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 11. úno 2011 22:26:15
Poděkoval: 1 krát
Má poděkování: 0 krát

Re: Další podvodné firmy - podvodníci

Příspěvekod tereza » sob 12. úno 2011 9:55:27

Dobrý den, také jsem dostala dopis, ve kterém mě upozorňuje spol. Baldrine Invest s.r.o. na to, že zplnomocňuje Vymáhací agenturu s.r.o. se sídlem v Praze 3, Kubelíkova 1224/42 p.Aleš Kastrňák k vymožení "pohledávky" 9000,- kč. Dříve jsem požádala spol. Baldrine o poskytnutí úvěru. Jako jedna z podmínek bylo zadání inkasa na mém účtě, ze kterého si měla spol.Baldrine stáhnout provizi - pokud zprostředkují úvěr! Úvěr mi nebyl poskytnut (nabídka jediného investora nějakého p. Zeleného byla podmíněna zástavou a čistým registrem - podotýkám, že jsem se na spol. Baldrine obracela o zprostředkování úvěru pro "problémové" klienty, mimochodem právě takovým klietům spol. nabízí "pomoc"), přesto si však spol.Baldrine stáhla 4500,- z mého účtu a než jsem stačila inkaso zrušit "navštěvovala" milá spol. můj účet ještě mnohokrát za stejným účelem a to - NAMASTIT si své kapsy a okrást chudáka.Ještě, že jsem na účtu nic neměla, protože by se jim podařilo pořádně mě oškubat.Sebrali mi "pouze" 4500,- Kč a to je asi mrzí, tak mi teď dokonce doporučeně zaslali výzvu k zaplacení jakéhosi dluhu!!!
Mají právo mě oslovovat prostřednictvím vymáhací agentury? Mám zaplatit do 18.2.2011, peníze nemám a opravdu se bojím, že to může dojít až k exekutorovi, který dostane požehnání i u soudu.Poradí mi někdo co mám dělat? Děkuji :cry:
Pridat.eu
tereza
Neregistrovaný uživatel
 

Re: Další podvodné firmy - podvodníci

Příspěvekod tereza » sob 12. úno 2011 10:14:12

Dobrý den, asi před dvěma dny mi volali ze spol. Česká kapitálová a investiční společnost. V telefonátě mne ujistili, že mám schválený úvěr a zalali mi smlouvu k podpisu.Ve smlouvě je vyčíslena schválená výše úvěru, doba splácení a výše splátek.Společnost úvěry neposkytule jen je zprostředkovává.
Dotaz: v telefoně jsem uvedla pravdivé údaje o sobě a svých fin. poměrech - je možné, že by se na mne usmálo štěstí ? Byl někomu z vás úvěr od této spol. zajištěn? Nebo mám opět počítat s tím, že jsou to další darebáci? Smlouvu jsem zatím nepodepsala. Poradí mi někdo, kdo má s touto spol. zkušenosti? Děkuji :|
Pridat.eu
tereza
Neregistrovaný uživatel
 

Re: Další podvodné firmy - podvodníci

Příspěvekod Finurka » sob 12. úno 2011 13:57:33

Milá Terezo,
nepotěším Vás, protože Česká kapitálová a investiční společnost zatím neposkytla úvěr a pokud je mi známo ani nezprostředkovala a je jistá souvislost mezi ní a firmou Baldrine ... Nic nepodepisujte. Tato firma byla již na tomto fóru diskutována několikrát jako podvodná. K vymáhacímu dopisu Vám sděluji toto, je to pokus o vymáhání. Firma, která Vám jej zaslala, nebo, kterou vyhrožují, že bude zplnomocněna k vymáhání dluhů, je firmou, která zahájila činnost v roce 2010 a jejím jednatelem je muž v ve věku 23 let. A už v žádném případě nemůže jít o exekutora. Takže jediná reakce na vše je zajít se všemi dokumenty na Obvodní oddělení Policie ČR a podat podnět na podvodné jednání, včetně Vymáhací agentury, s.r.o..Tato firma je již nechvalně proslulá v souvislosti s vyšetřováním jiných podvodných firem.

PS : napsali Vám ve smlouvě datum, kdy Vám budou požadované peníze převedeny na účet nebo odevzdány. Doufám, že jste nepodepsala žádné inkaso na účtu. Pokud ano, ihned jej zrušte, jinak přijdete o další peníze.

thanks
Za tento příspěvek od uživatele Finurka dostal děkování - 4
Blondynka (čtv 26. kvě 2011 14:11:25), geiby1 (sob 12. úno 2011 14:26:21), katykarla (pon 14. úno 2011 13:01:02), matetka (stř 16. úno 2011 20:59:05)
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát

Re: Další podvodné firmy - podvodníci

Příspěvekod nemecekvit » ned 13. úno 2011 9:57:48

kdyz me interpres creditum porad nahani at zaplatim,kdyz se s nima budu soudit myslite ze to vyhraju???ale rekne te mi funurko prosim vas nazor..a kdybych to vyhral mam narok na odskodne??kdyz oni takhle tak ja jinak..dekuju za odpoved

thanks
Pridat.eu
nemecekvit
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 09. úno 2011 14:48:10
Poděkoval: 1 krát
Má poděkování: 2 krát

Re: Další podvodné firmy - podvodníci

Příspěvekod Finurka » ned 13. úno 2011 12:19:37

Neváhejte, už se budete přidávat k dalším, čím Vás bude víc, tím lépe, šanci získat peníze máte určitě.

thanks
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • podvodné firmy
    1, 2od rikamrikam » úte 23. srp 2011 10:25:19
    10 Odpovědi
    11836 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Josef1952 Zobrazit poslední příspěvek
    stř 24. srp 2011 13:22:40
  • podvodné firmy
    od Návštěvník » ned 01. led 2012 5:02:10
    1 Odpovědi
    3386 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Unabella Zobrazit poslední příspěvek
    pon 02. led 2012 0:43:53
  • podvodne firmy
    od Návštěvník » stř 15. srp 2012 11:01:42
    0 Odpovědi
    2311 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    stř 15. srp 2012 11:01:42
  • podvodne firmy
    od Návštěvník » sob 22. zář 2012 23:03:27
    0 Odpovědi
    2161 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    sob 22. zář 2012 23:03:27
  • Bič na podvodné firmy
    od Josef1952 » pát 01. črc 2011 12:43:45
    2 Odpovědi
    4440 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Josef1952 Zobrazit poslední příspěvek
    pát 01. črc 2011 13:41:42

PředchozíDalší

Zpět na Podvedl Vás někdo?


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník