Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

Finance přes nebankovní sektor - cesta do pekla

Místo pro Vaše připomínky týkající se fóra a místo pro reakce moderátorů k uživatelům.

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

Finance přes nebankovní sektor - cesta do pekla

Příspěvekod Unabella » pát 11. lis 2011 19:34:56

:| :( Ráda zde uvedla na pravou míru něco o půjčkách v nebankovních sektorech, tam, kde nechtějí ani výpis z registru, ani potvrzení platu.

Ono je to tak: každý kdo si chce vzít půjčku od takovéto společnosti si musí dopředu uvědomit, že takové společnosti NIKDY nejde o to, aby dostal své peníze zpět.

A co jim teda jde? Ptáte se.

Je to jednoduché jde jim o Vaše nemovitosti, které někteří z Vás vlastníte. Je to celkem jednoduchá rovnice:

půjčím peníze - dlužník nebude splácet - chacháá a už mám jeho dům nebo byt, který prodám a mám vyděláno!!!

Takže Vy, kteří pořád ještě věříte, že to co si půjčíte klidně za pár let vrátíte jste na omylu.

Nevím přesně jaká je statistika, ale hodně dlužníků je schopno splácet pár měsíců a pak přijde o práci, nebo se něco jiného stane a pak začne kolotoč upomínek, soudů a nakonec exekucí.

Takže prosím Vás nepůjčujte si, pokud to opravdu není bezpodmínečně nutné. Vím, že platy jsou velmi malé a tak každý druhý občan v naší republice je nucen takto jednat, ale v podstatě se půjčkou nic neřeší.

A jak toto všechno vím? Ozývají se mi lidé s různými problémy ohledně půjček a tak vím, jaká je situace. Pro většinu z nich je situace neřešitelná a pokud nemají peníze na zaplacení prakticky končí na ulici.

Tady je třeba změnit státní uspořádání a následující dny, kdy se chystají stávky v Praze a v Brně nasvědčují tomu, že lidi toho už opravdu mají dost.

Není třeba nic dodávat.

Za případné příspěvky předem děkuji

thanks
Za tento příspěvek od uživatele Unabella dostal děkování - 2
Finurka (ned 13. lis 2011 16:00:29), goflin (pát 11. lis 2011 22:11:50)

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
Unabella
Zpravodaj
Zpravodaj
 
Příspěvky: 44
Registrován: pon 24. led 2011 14:38:42
Poděkoval: 12 krát
Má poděkování: 19 krát

Re: Finance přes nebankovní sektor - cesta do pekla

Příspěvekod Finurka » ned 13. lis 2011 16:08:00

Již několikráte jsem zde upozorňovali za velmi podivné praktiky nebankovních poskytovatelů půjček. Moje zkušenost je následující ( ne osobní ale od lidiček co se dostali do nouze a problémů) :
- zprostředkovatelské firmy IGNORUJTE !!! JDE JIM ZPRAVIDLA O NĚCO JINÉHO NEŽ ZÍSKAT POSKYTOVATELE PŮJČKY, především pak když chtějí, aby jste uzavřeli pojištění
- neplaťte nic předem
- nedávejte jako zástavu své bydlení
- podepisujte smlouvu o půjčce po řádném prostudování a současně s poskytovatelem půjčky
a jak je psáno v předchozím příspěvku, pokud to není nezbytně nutné tak si nepůjčujte.

thanks
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek


Zpět na Kniha přání a stížností, nástěnka pro moderátory.


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron