Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

Nemravný farář.

Pojďte se s námi zasmát. Vtipy nejen o policistech. Humoru se meze nekladou.

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

Nemravný farář.

Příspěvekod Josef1952 » sob 14. kvě 2011 13:16:34

Sejdou se v neděli na mši věřící v kostele u kazatelny.Přistoupí tam muž a řekne:"Otče spáchal jsem hřích".Farář se jej
zeptal:"A co jsi udělal?"Muž odpověděl:"Víte my jsme byli včera celá vesnice na zájezdě ve vedlejší vesnici a já jsem tam
měl poměr s jednou cizí ženou".Otec mu odpověděl:"Tak se pomodli večer"Otčenáš"a Pán Bůh Ti to odpustí"Pak přistoupil
další muž a řekl:"Otče spáchal jsem hřích".A Otec se jej zeptal:"A co jsi udělal?"A muž odpověděl:Víte my jsme byli včera
celá vesnice na zájezdě ve vedlejší vesnici a já jsem tam měl poměr se dvěma cizími ženami".Otec mu odpověděl:"Tak se
modli celý týden"Otčenáš"a Pán Bůh Ti odpustí".Pak přistoupil další muž a řekl:"Otče já jsem včera spáchal hřích".A Otec se
jej zeptal:"A co jsi udělal?".A muž odpověděl:"Víš Otče my jsme byli včera celá vesnice na zájezdě ve vedlejší vesnici a já
jsem tam měl poměr se všemi ženami z té vesnice".Chvíli bylo ticho.Pak se otevřely dveře kazatelny.Z nich vyběhl farář a
říka."Hergot tak vynikající zájezd a já jsem o něm nevěděl!".

thanks

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
Josef1952
Zpravodaj
Zpravodaj
 
Příspěvky: 269
Registrován: ned 08. kvě 2011 21:24:37
Bydliště: OSTRAVA
Poděkoval: 193 krát
Má poděkování: 101 krát

Re: Nemravný farář.

Příspěvekod Finurka » ned 15. kvě 2011 20:19:15

PROČ ???? to je pro pobavení ???

thanks
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek


Zpět na Vtipy


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron