Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

AMV group

Diskuze o veškerých právních problémech. Poradenství s problémy v této oblasti.

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

AMV group

Příspěvekod digi » čtv 13. říj 2011 9:37:55

Dobrý den, bohužel až nyní jsem našla tyto stránky a také jsem se nechala napálit.
Smlouvu o zprostředkování jsem podepsala 29.7.2011 a jméno zmocněnce není pro mě čitelné. AXE jsem poslala první splátku a zadala trvalý příkaz, jelikož se pořád nikdo neozýval trvalý příkaz jsem zrušila a vypověděla smlouvu AXE. Minulý týden v pátek mi volali z AMV group, že to nemohu, že po mě budou chtít 15.000,- Kč pokutu, tak abych to u AXY vzala zase zpět.
Jelikož jsem mezitím přišla o práci tak vůbec nevím co mám dělat. Jestli by jste byli tak moc hodní a poradili co s tím.
Moc děkuji.

thanks
Za tento příspěvek od uživatele digi poděkoval
Věra (stř 25. led 2012 12:50:45)

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
digi
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 08. říj 2011 22:29:11
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 1 krát

Re: AMV group

Příspěvekod hlava » stř 19. říj 2011 18:12:34

No, myslím,že tady pomoc nenajdete.Pročtěte si tyto stránky a zjistíte to.

thanks
Pridat.eu
hlava
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 22. kvě 2011 13:30:43
Poděkoval: 2 krát
Má poděkování: 0 krát

Re: AMV group

Příspěvekod Návštěvník » stř 19. říj 2011 18:35:12

Nechápu, jak to myslíte? Tady je hodně zajímavých informací?
Pridat.eu
Návštěvník
Neregistrovaný uživatel
 

Re: AMV group

Příspěvekod Finurka » čtv 20. říj 2011 12:29:42

Vzazy :

pro Digi : pošlete mi všechny dokumenty (smlouvu s AMW Group, dokumenty s AXOu, resp. další) na
Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.
, určitě něco vymyslíme.

pro Hlava : netvrdím, že jsme snědli všechnu moudrost světa, ale informací podáváme v maximální možné míře, tak, aby nebyly napadnutelné a jsou v základní informační rovině. pokud někdo pošle dokumentaci a požádá o pomoc, pak řešíme případ od případu individuálně. Průběh z pochopitelných důvodů se zde nesděluje. Specielně AMW Group zde již byla řešena několikrát a to i individuálně. Byl zveřejněn návrh na odstoupení od smlouvy. A je na každém, zda použije informace nebo rady. Dost případů se vyřešilo, resp. našla se alespoň cesta k řešení.

thanks
Za tento příspěvek od uživatele Finurka dostal děkování - 3
mikes (stř 26. říj 2011 12:41:31), pařez (stř 26. říj 2011 21:02:58), Technos (čtv 27. říj 2011 10:16:05)
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát

Re: AMV group

Příspěvekod mikes » stř 26. říj 2011 12:35:58

Je mi 45 let a začínám mít pocit, že se z problémů nevyhrabu. Na vaše stránky jsem přišel včera a to už bylo dost pozdě :(.
Smlouvu s AMV a životní pojištění u AXA je již podepsáno a první částka je zaplacena. Přesně dle pobídky slečny od AMV z pobočky v Teplicích.
Jak se zde již psalo nejsem blb a debil, ale prostě člověk, který potřebuje ůvěr, aby poplatil co potřebuje a mohl nějak přežít. Moje žena šla před pár lety ručit kamarádce na barák a jak to dopadlo? Jsme v registru a žádná banka nám nepůjčí, i když jsme se jako ručitelé nijak neprovinili a úvěr po soudním rozhodnutí zaplatili. Díky tomu jsme se ocitli tam , kde jsme ... tj. v háji :(. Jak se říká za dobrotu na žebrotu :(. Nenaletěli jsme takto jen jednou, ale bohužel 2x, a tak nyní i kdyby prosili za dveřmi a v krvi se váleli, prosili o pomoc, překročím je a budu slepý , hluchý !
Člověk v nouzi se chytá všeho , letáček v poštovní schránce a telefonáty do AMV nám nedaly náznak podezření, že jsou to podvodníci. Včerejší jednání na AMV taky ne. Přišlo nám logické, že pro investora musíme být nějak zajímaví a že alespoň nějak se nám tím zvedne bonita. Nebankovní sektor půjčuje vždy s nějakou překážkou. Máme čekat a do deseti dnů bychom snad měli mít investora .... prý je v jejich zájmu nám ho sehnat co nejdříve, protože AMV jde o provizi z půjčky přece a nebudou to dělat zadarmo. Vše znělo tak logicky :(.
Pak najdu tyhle stránky a všem nadějím je asi konec ..... ach jo. Jak naivní jsme, omg. Můžeme jen doufat, pomalu si balit věci, hledat si místo pod mostem, kde bez úvěru zcela jistě skončíme :(.

thanks
Pridat.eu
mikes
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte 25. říj 2011 17:28:06
Poděkoval: 2 krát
Má poděkování: 0 krát

Re: AMV group

Příspěvekod pařez » stř 26. říj 2011 21:19:02

Dnes v 18:25 na ČT1 v pořadu Černé ovce bylo zveřejněno vše co by Vás mohlo zajímat ohledně firmy AMVgroup.Určitě budu reagovat na poslední radu.Pobočka AXY v Teplicích je v ulici u Nádraží.
Snad se jednou potvrdí staré pořekadlo:Boží mlýny melou pomalu,ale jistě. ;)

thanks
Za tento příspěvek od uživatele pařez poděkoval
Finurka (pát 28. říj 2011 19:18:19)
Pridat.eu
pařez
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 06. říj 2011 20:03:19
Poděkoval: 1 krát
Má poděkování: 1 krát

Re: AMV group

Příspěvekod Finurka » pát 28. říj 2011 19:21:00

Na každého jednou dojde, to máte pravdu, ale někdy to dlouho trvá, dost lidí vzdá spor a nejsou v řešení důslední, navzájem se nekontaktují a to je chyba. Jeden případ je zpravidla odložen pro nedostatek důkazů, je-li případů podáno najednou formou hromadného podnětu, pak již se tím policie zabývá. Takže sice zprofanované V JEDNOTĚ JE SÍLA má hodně do sebe.

thanks
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát

Re: AMV group

Příspěvekod Tommy36 » sob 29. říj 2011 13:52:15

Dobrý den,mám velký problém.Tyto stránky jsem našel až nyní když jsem zadal do vyhledávače AMV Group odstoupení od smlouvy.Smlouvu jsem podepsal 20.9.2011 v Praze s jistým panem Petrem Lubomírem.Zaplatil jsem první splátku.Do Axy jsem výpověď poslal,tam problém není.Ale nechci platit podvodný firmě AMV Group nehoráznost ,které říkají pokuta.Bohužel jsem nevěděl,že lze od smlouvy odstoupit do 14 dní.To mi samozřejmě neřekli,to jsem se dozvěděl až nyní.Nemám peníze na to ,abych platil zbytečných 15 000,- Kč, za nějakou drzost ,které říkaj pokuta.
Můžete mi prosím nějak pomoci?
Děkuji

jsem na e.mailu
Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.

thanks
Pridat.eu
Tommy36
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 6
Registrován: sob 29. říj 2011 13:44:51
Poděkoval: 2 krát
Má poděkování: 2 krát

Re: AMV group

Příspěvekod mikes » ned 30. říj 2011 6:17:38

Ono jde odstoupit bez sankcí do 14 dní od podepsání smlouvy? Pokud vím , tak odstoupit nelze aniž bychom platili těch 15.000 Kč pokutu nebo to snad jde? Myslím, že nás je hodně co potřebují urychlenou radu jak to řešit :(

thanks
Pridat.eu
mikes
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte 25. říj 2011 17:28:06
Poděkoval: 2 krát
Má poděkování: 0 krát

Re: AMV group

Příspěvekod Tommy36 » ned 30. říj 2011 22:54:16

[quote="mikes"]Ono jde odstoupit bez sankcí do 14 dní od podepsání smlouvy? Pokud vím , tak odstoupit nelze aniž bychom platili těch 15.000 Kč pokutu nebo to snad jde? Myslím, že nás je hodně co potřebují urychlenou radu jak to řešit :([/quote]

Od každé smlouvy jde odstoupit do 14 dní,to je zákonem dané.Tedy co se týká půjček a úvěrů.Do 14 by mělo jít odstoupit i u podvodníku u AMV Group bez sankcí..Ale já bych nyní potřeboval poradit co s tím, když už jsem zaplatil první pojistku.S Axou není problém vypovědět pojistku.Ale s AMV a AXA mi napsala,že jí můj vztah s AMV nezajmá, že to je můj problém a ať si ho vyřeším. :evil:

thanks
Pridat.eu
Tommy36
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 6
Registrován: sob 29. říj 2011 13:44:51
Poděkoval: 2 krát
Má poděkování: 2 krát


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • AMV Group s.r.o.
    od Ivule » úte 04. říj 2011 6:52:16
    1 Odpovědi
    1944 Zobrazení
    Poslední příspěvek od goflin Zobrazit poslední příspěvek
    úte 04. říj 2011 10:54:25
  • AMV group
    od Návštěvník » stř 18. črc 2012 15:00:56
    0 Odpovědi
    1511 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    stř 18. črc 2012 15:00:56
  • amv group s.r.o.
    od Návštěvník » úte 07. srp 2012 19:01:04
    0 Odpovědi
    1361 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    úte 07. srp 2012 19:01:04
  • Online Investment Group Ltd
    od Návštěvník » čtv 30. srp 2012 7:01:56
    0 Odpovědi
    2179 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    čtv 30. srp 2012 7:01:56
  • odstoupení od smlouvy- AMW Group
    od MAAR » pon 27. srp 2012 10:47:09
    0 Odpovědi
    1438 Zobrazení
    Poslední příspěvek od MAAR Zobrazit poslední příspěvek
    pon 27. srp 2012 10:47:09

Další

Zpět na Právní poradenství


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník