Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

Podvod a řešení

Pravidla fóra
- Všechny emaily i názvy firem a odkazy patří do značky CODE !
- Uvádějte přesně, o co se jedná. Nadpis "podvod" nikomu nic neřekne a dalším
uživatelům je k ničemu.
- Špatně zadané příspěvky bez výhrad smažeme, děkuji za respektování.
- JEDINÉ ODKAZY BEZ ZNAČKY "CODE" JSOU INTERNÍ ODKAZY NA TOTO FÓRUM
http://www.policiste.com, podvedl-vas-nekdo/ APOD.

Odeslat odpověď


Pokud chcete sledovat nové odpovědi v tomto tématu, zadejte Váš e-mail.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Podvod a řešení

Re: Podvod a řešení

Příspěvek od radula11 » pát 21. zář 2018 15:26:14

combro2 píše:Zdravím všechny podvedené firmou bolona, dlužnikuv štít boj s dluhy..také mne okradli není to na společnou žalobu????

Dobrý den , také nás podvedla tato společnost. Bylo by možné se s Váma spojit?

Re: Podvod a řešení

Příspěvek od combro2 » pon 10. zář 2018 22:39:23

Zdravím všechny podvedené firmou bolona, dlužnikuv štít boj s dluhy..také mne okradli není to na společnou žalobu????

Re: Podvod a řešení

Příspěvek od combro2 » pon 10. zář 2018 22:39:23

Zdravím všechny podvedené firmou bolona, dlužnikuv štít boj s dluhy..také mne okradli není to na společnou žalobu????

Podvod a řešení

Příspěvek od Drake » úte 11. říj 2016 15:42:43

Dobrý den a díky za váš čas,
Rád bych vám popsal situaci do které jsem se dostal a doufám, že mi někdo poradí. Na střední škole jsem měl spolužáka, který se věnoval forexu. Dlouhé hodiny tomu ve škole věnoval a stal se v tom opravdu dost dobrý. No a samozřejmě když jsem viděl výsledky jakých dosahuje, rozhodl jsem si vyzkoušet demo učet (obchodování s realnými daty, ale bez pravých peněz). Učil jsem se to sám, ale bez úspěchu. Potom mi on začal dávat tipy. Všechno krásně fungovalo, zisk byl fajn a šlo vidět, že tomu rozumí a tak jsem se rozhodl do toho jít i s menším kapitálem realných peněz. Opět vše šlo na výbornou, prostě dovedl odhadnout vývoj trhu a vsázet na to. Já to ale nedokázal a tak jsem s tím seknul, taky protože jsem neměl nervy na to, sledovat graf, když obchod zrovna nevycházel a vidět, jak člověk ztrácí peníze, ale za ty dva měsíce jsem zdvojnásobil vklad.

A nedávno jsem si řekl, že bych to znova zkusil a tak jsem ho znova kontaktoval, s tím, jestli by mi zase za provizi neposílal tipy. On řekl, že už na to čas nemá, aby mě znova učil, což jsem celkem chápal, ale nabídl mi, že mu můžu poslat peníze k němu na obchodní účet a že si tu sumu co bude v profitu rozdělíme poměrem vloženého kapitálu. Vůbec se mi do toho nechtělo, ale po minulých zkušenostech jsem měl důvěru v jeho schopnosti a vůbec byl to člověk, kterého jsem prostě dobře znal. Taky je to kluk výřečná a prostě jsem měl slabší chvilku a peníze jsem mu poslal. Peníze jsem poslal na jeho účet, vím přesně kdo to je, mám na něj telefonní kontakt, mohu poskytnout i chatové zprávy, kde jde (jak se dívám zpětně) vidět, jak se ze mě snaží tahat peníze... Taky to zkouší na ostatní lidi a ti mu houfně peníze posílají.

Dá se s tím vůbec něco dělat? Chápu, že jsou peníze na jeho účtu, ale vymámil je ze mě podvodem a mohu to dokázat. A hlavně vím jeho číslo účtu a další nezbytné informace. Když zajdu na policii čr, bude schopná s tím něco udělat? Aspon ho nějak potrestat, nebo je to jeden z případů, kdy podvodník našel kličku v zákoně? Ptám se, protože bydlím v zahraničí a předtím, než si vemu volno v práci abych to jel do ČR řešit bych rád věděl, jestli to má vůbec cenu. Jo a žádnou smlouvu, směnku nebo podobný doklad dluhu nemám, ale snad by stačil výpis z účtu, kdy jde vidět, že peníze šly z mého učtu na jeho...
Děkuji moc.

Nahoru