Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

Podvod a řešení

Jak postupovat, čeho se vyvarovat?

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

Pravidla fóra
- Všechny emaily i názvy firem a odkazy patří do značky CODE !
- Uvádějte přesně, o co se jedná. Nadpis "podvod" nikomu nic neřekne a dalším
uživatelům je k ničemu.
- Špatně zadané příspěvky bez výhrad smažeme, děkuji za respektování.
- JEDINÉ ODKAZY BEZ ZNAČKY "CODE" JSOU INTERNÍ ODKAZY NA TOTO FÓRUM
http://www.policiste.com, podvedl-vas-nekdo/ APOD.

Podvod a řešení

Příspěvekod Drake » úte 11. říj 2016 15:42:43

Dobrý den a díky za váš čas,
Rád bych vám popsal situaci do které jsem se dostal a doufám, že mi někdo poradí. Na střední škole jsem měl spolužáka, který se věnoval forexu. Dlouhé hodiny tomu ve škole věnoval a stal se v tom opravdu dost dobrý. No a samozřejmě když jsem viděl výsledky jakých dosahuje, rozhodl jsem si vyzkoušet demo učet (obchodování s realnými daty, ale bez pravých peněz). Učil jsem se to sám, ale bez úspěchu. Potom mi on začal dávat tipy. Všechno krásně fungovalo, zisk byl fajn a šlo vidět, že tomu rozumí a tak jsem se rozhodl do toho jít i s menším kapitálem realných peněz. Opět vše šlo na výbornou, prostě dovedl odhadnout vývoj trhu a vsázet na to. Já to ale nedokázal a tak jsem s tím seknul, taky protože jsem neměl nervy na to, sledovat graf, když obchod zrovna nevycházel a vidět, jak člověk ztrácí peníze, ale za ty dva měsíce jsem zdvojnásobil vklad.

A nedávno jsem si řekl, že bych to znova zkusil a tak jsem ho znova kontaktoval, s tím, jestli by mi zase za provizi neposílal tipy. On řekl, že už na to čas nemá, aby mě znova učil, což jsem celkem chápal, ale nabídl mi, že mu můžu poslat peníze k němu na obchodní účet a že si tu sumu co bude v profitu rozdělíme poměrem vloženého kapitálu. Vůbec se mi do toho nechtělo, ale po minulých zkušenostech jsem měl důvěru v jeho schopnosti a vůbec byl to člověk, kterého jsem prostě dobře znal. Taky je to kluk výřečná a prostě jsem měl slabší chvilku a peníze jsem mu poslal. Peníze jsem poslal na jeho účet, vím přesně kdo to je, mám na něj telefonní kontakt, mohu poskytnout i chatové zprávy, kde jde (jak se dívám zpětně) vidět, jak se ze mě snaží tahat peníze... Taky to zkouší na ostatní lidi a ti mu houfně peníze posílají.

Dá se s tím vůbec něco dělat? Chápu, že jsou peníze na jeho účtu, ale vymámil je ze mě podvodem a mohu to dokázat. A hlavně vím jeho číslo účtu a další nezbytné informace. Když zajdu na policii čr, bude schopná s tím něco udělat? Aspon ho nějak potrestat, nebo je to jeden z případů, kdy podvodník našel kličku v zákoně? Ptám se, protože bydlím v zahraničí a předtím, než si vemu volno v práci abych to jel do ČR řešit bych rád věděl, jestli to má vůbec cenu. Jo a žádnou smlouvu, směnku nebo podobný doklad dluhu nemám, ale snad by stačil výpis z účtu, kdy jde vidět, že peníze šly z mého učtu na jeho...
Děkuji moc.

thanks

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
Drake
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 11. říj 2016 15:20:10
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 0 krát

Re: Podvod a řešení

Příspěvekod combro2 » pon 10. zář 2018 22:39:23

Zdravím všechny podvedené firmou bolona, dlužnikuv štít boj s dluhy..také mne okradli není to na společnou žalobu????

thanks
Pridat.eu
combro2
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 10. zář 2018 22:22:50
Poděkoval: 3 krát
Má poděkování: 1 krát

Re: Podvod a řešení

Příspěvekod combro2 » pon 10. zář 2018 22:39:23

Zdravím všechny podvedené firmou bolona, dlužnikuv štít boj s dluhy..také mne okradli není to na společnou žalobu????

thanks
Za tento příspěvek od uživatele combro2 poděkoval
radula11 (pát 21. zář 2018 15:26:48)
Pridat.eu
combro2
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 10. zář 2018 22:22:50
Poděkoval: 3 krát
Má poděkování: 1 krát

Re: Podvod a řešení

Příspěvekod radula11 » pát 21. zář 2018 15:26:14

[quote="combro2"]Zdravím všechny podvedené firmou bolona, dlužnikuv štít boj s dluhy..také mne okradli není to na společnou žalobu????[/quote]
Dobrý den , také nás podvedla tato společnost. Bylo by možné se s Váma spojit?

thanks
Pridat.eu
radula11
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 21. zář 2018 15:22:36
Poděkoval: 1 krát
Má poděkování: 0 krát


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • dluhy a jejich řešení
    od Návštěvník » čtv 26. led 2012 4:04:42
    1 Odpovědi
    2278 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    čtv 09. úno 2012 4:05:21
  • řešení své finanční situace firmou profimagroup
    od dravve » čtv 01. zář 2011 16:09:24
    6 Odpovědi
    4372 Zobrazení
    Poslední příspěvek od admin Zobrazit poslední příspěvek
    pon 05. zář 2011 16:53:47
  • Podvod
    od shark » ned 27. úno 2011 22:34:12
    2 Odpovědi
    6303 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Finurka Zobrazit poslední příspěvek
    pon 28. úno 2011 10:03:26
  • podvod
    od Zdeněk » čtv 30. čer 2011 19:07:17
    1 Odpovědi
    3437 Zobrazení
    Poslední příspěvek od admin Zobrazit poslední příspěvek
    pát 08. črc 2011 22:43:37
  • Podvod
    od dana » ned 31. črc 2011 19:38:26
    4 Odpovědi
    5628 Zobrazení
    Poslední příspěvek od evickaslunicko Zobrazit poslední příspěvek
    čtv 04. srp 2011 9:08:38


Zpět na Podvedl Vás někdo?


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron