Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

profi Credit

Diskuze o všem, co se aktuálně děje. Komentáře a reakce k aktuálnímu zpravodajství.

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

profi Credit

Příspěvekod Návštěvník » ned 12. srp 2012 15:01:14

profi Credit..muj dojem..k firme profi Credit.. tentokrat jakoby z druhe strany.. hledal jsem vydelek jako investicni poradce, poskytovatel uveru.. byl jsem v mlade boleslavi na pohovoru, docela dlouho se mne vyptavali na moje skusenosti s praci u klientu, pomohli by s proverovanim, poskytli zazemi pro vymahani a hodnoceni klientu, ja bych dostal provizi az za uskutecnene pujcky.. na druhou stranu,bych musel jezdit po klientech svym autem,volat za sve penize atp. jejich pristup, informace a pozadavky byly hodne profesionalni.. ja sam znam a momentalne resim nekolik klientu co od nich skutecne dostali uver.. dveer
Presto NEDOPORUCUJI !! dle meho nazoru, to snad nejsou primo podvodnici,penize nekomu i poskytuji, mne rikali, ze maji zajem hlavne o klienty bez registru.. ale smluvni podminky jsou PRO KLIENTY KRAJNE NEVYHODNE PODMINKY. ostatne,pocitaji s vysokymi ztratami, a sve riziko plne preklopuji na klienta,byznysove spravna logika.. ale nedivte se ze pak preplatite i 400 procent navic.. prectete si jejich podminky, a spocitejte si to, nebo si to nechte spocitat. jsteli uz na tom tak ze byste i za tu cenu vyuzili jejich sluzeb, jdete radsi do osobniho bankrotu, vyjde vas to lacineji.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
Návštěvník
Neregistrovaný uživatel
 


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na Aktuálně - bylo ve zprávách


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron