Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

Jak jsem reklamoval jízdenky

O všem, co se do předchozích rubrik nevešlo a stojí za to o tom něco napsat

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

Jak jsem reklamoval jízdenky

Příspěvekod jerryeng » sob 29. kvě 2010 12:56:58

Večer v den mého návratu z USA jsem se rozhodl navštívit svou oblíbenou hospůdku U Čápa. Jelikož jsem si nestihl vyřídit šalinkartu a jízdu načerno jsem nechtěl riskovat, měl jsem v úmyslu zakoupit si v automatu dvě jízdenky po 13,- Kč. Vhozená padesátikoruna napoprvé propadla, napodruhé ji stroj pozřel, aniž vydal jízdenky. Na druhý den mě během návštěvy dopravního podniku napadlo, že zkusím štěstí s reklamací...

thanks

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
jerryeng
Kapitán
Kapitán
 
Příspěvky: 331
Registrován: sob 12. pro 2009 19:40:58
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 5 krát

Re: Jak jsem reklamoval jízdenky

Příspěvekod jerryeng » sob 29. kvě 2010 12:57:12

K mému velkému překvapení mě přijali velice vlídně, sepsali se mnou krátké hlášení, kde jsem uvedl místo a čas události, a nakonec jsem jim zanechal číslo na mobil s tím, že bude-li má stížnost uznána oprávněnou, ozvou se mi. Pravda, jedna z přítomných zaměstnankyň tvrdila, že na automatech je jasně napsáno, že neberou padesátikoruny, ale když jsem se jí zeptal, proč je tedy na displeji uvedeno 1 2 5 10 20 50, dala pokoj. A světe div se, ještě týž den mi z dopravního podniku zavolali, že má reklamace byla vyřízena kladně a mám si přijít sice nikoliv pro pajcku, ale pro lístky v hodnotě 50,- Kč! Jak se zdá, věci se mění k lepšímu...

thanks
Pridat.eu
jerryeng
Kapitán
Kapitán
 
Příspěvky: 331
Registrován: sob 12. pro 2009 19:40:58
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 5 krát


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek


Zpět na Pokec - Volná diskuze


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron