Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

Rešení reklamace plovoucích podlah

O všem, co se do předchozích rubrik nevešlo a stojí za to o tom něco napsat

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

Rešení reklamace plovoucích podlah

Příspěvekod jerryeng » sob 29. kvě 2010 11:06:01

Po delší odmlce jsem se rozodnul, že se podělím s návštěvníky našich stránek o další nezapomenutelnou zkušenost. Tentokrát se bude jedant o opravdu rafinovaný pokus ze strany zhotovitele pokládky plovoucích podlah, jak kulišácky vyřešit relkamaci. To, že se tento PLOVOUČÁK, takhle budu dále tohoto "odborníka nazývat", rozhodnul, že bude naši reklamaci řešit po cca roce bych nyní ponechal stranou. Na nebývalou rychlost jsme si již všichni tak nějak zvykli, že. Podstatnější je, jakou metodu PLOVOUČÁK zvolil. S přístupem, že jsme asi všichni důchodci, nám přišel oznámit v dopoledních hodinách, že se zachvíli dostaví jeho PODPLOVOUČÁCI, tedy pracovníci, a závady opraví. Žádné upozornění předem, což bych považoval za samozřejmé. Pojala mě hrůza"Ježíši, jak to teď mám udělat, vyklidit místnosti, demontovat vestavěné skříně - to přeci nemohu stihnout připravit". Byl jsem ale v zápětí vyveden ze své naivity do patřičné reality. Žádné překládání podlah se nekonalo, a to nehledě na to, že to je jediný možný způsob, jak tyto závady odstranit. Rozjetá plovoucí podlaha se jiným způsobem nedá opravit - zjištěno u několika různých firem. Naběhli totiž dva PODPLOVOUČÁCI, na sobě šik montérky s giga dírami v oblasti kolen (proč to, jsem záhy pochopil). Ze svého kufru s nářadím vydolovali kelímek s tmelem na dřevo a chystali se vycpat škvíry mezi lamelami tímto sajrajtem. Na moji reakci -to snad nemyslíte vážně, to přeci nemůžete považovat za opravu - mi sdělil ten s většími dírami na motérkách " to je vyzkoušený a uvidíte, že to bude dobrý". Plesknul sebou na kolena, vytasil kousek plastu, něco jako kreditku, a počal zatírat zmíněným sajrajtem škvíry v podlaze. Druhý PODPLOVOUČÁK, zřejmě bodyguard toho na kolenou, jen stál ve vzpřímené poloze nad snaživým tmeličem, což byla jeho jediná práce. Pokud má tuto činnost placenu, tak tedy "job" jako hrom, jen asi trošku nuda.PODPLOVOUČÁK u podlahy tmelil a tmelil, a asi za hodinku byla dle jeho mínění raklamace vyřízena s tím, že se podlaha musí umýt, ale až za 24 hod. Nechali jsme tedy pomatlanou podlahu v tomto stavu raději o pár hodin déle "vyschnout". Takto vyřešená reklamace se asi 14 dnů tvářila jako že je vše OK, ale najednou začal zmíněný sajrajt ze škvír mizet a dnes je stav úplně stejný jako před tím. Tak se opět chystám reklamovat již jednou reklamované s tím, že si snad druhá strana uvědomí, že nejsem opravdu takový blbec, za jakého mě asi považuje.

thanks

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
jerryeng
Kapitán
Kapitán
 
Příspěvky: 331
Registrován: sob 12. pro 2009 19:40:58
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 5 krát

Re: Rešení reklamace plovoucích podlah

Příspěvekod jerryeng » sob 29. kvě 2010 11:06:16

...tak to já jsem pro změnu p.Plovoučáka rovnou vyhodil ze dveří.S takovým sehraným týmem já spolupracovat nehodlám.On si vzpomenul skoro po roce,že tady mají nějaký nedodělek a já si z nich asi hned sednu na *****.
Čech

thanks
Pridat.eu
jerryeng
Kapitán
Kapitán
 
Příspěvky: 331
Registrován: sob 12. pro 2009 19:40:58
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 5 krát

Re: Rešení reklamace plovoucích podlah

Příspěvekod jerryeng » sob 29. kvě 2010 11:10:48

a já nebyl doma - hloupě jsem byl dopoledne v práci - takže opraveno nemám nic. Coz je možná v tomto případě dobře

Jiří Missbach

thanks
Pridat.eu
jerryeng
Kapitán
Kapitán
 
Příspěvky: 331
Registrován: sob 12. pro 2009 19:40:58
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 5 krát


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek


Zpět na Pokec - Volná diskuze


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron