Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

pořadatelství koncertu

Dostali jste pokutu, zastavila Vás hlídka policie? Špatné parkování? Napište nám Vaše zkušenosti!

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

pořadatelství koncertu

Příspěvekod Cernas » ned 25. zář 2011 11:46:28

Přátelé a kamarádi. Dne 24.9. 2011 jsme s jedním kolekou měli pořádat koncert v Harrachově. Vybrali jsme si prostor, který byl dál od města, aby to nikoho nerušilo. Shodou náhod, ten prostor byl majetkem SKP ( sportovní klub policie ). Dohodli jsme se se šéfem na nějaké ceně pronájmu. Podle toho jsme to zorganizovali a pozvali kapely. Uplynul měsíc a začal rejpat jeden z členů SKP. Svolal radu. Ten jediný tam nebyl... Tam jsem jim vše řek jak si to představuju a jak by to mohlo být a ostatní mě vyvedli ven ze dveří s obrovským potleskem, že je to geniálně promyšlené... Uplynul další týden a ten samej pán opět svolal schůzy s tím, že chce mít nakreslenej plánek jak kde co bude, potvrzení od města a od KRNAPU. Došel jsem tam s tim vším, aby jsme tedy sepsali smlouvu. Samozřejmě dotyčný tam opět nebyl... To už se mi nějak nezdálo, tak jsem šel opět za šéfem, abych zjistil jak to je. Ten mi řek, že mě bouhžel teď má pod palcem ten dotyčný, že musím čekat. To již zbývalo 10 dnů do koncertu... Za dva dny mi volal potřetí, hrozně naštvanej, že tam nebyli ty papíry. Tak jsem mu to rázně vysvětlil jak to bylo. On zmlknul a vymyslel si, že chce do pondělí ( 5 dní před akcí ) ještě 15000,- zálohu. Všechno jsem sehnal a v pondělí jsem tam nesl zálohu, všechny papíry s razítkama atd. On otevřel a arogantně na mě, že na to nemá čas a až do sobtoy mít nebude, že se nic nekoná a zabouchl dveře... Tak jsem musel 5 dní před koncertem všechno zrušit. Ale kdo mi teď vrátí těch 45000,- co jsem v tý akci měl?

Žádám o radu jak pokračovat.

Děkuji Černý

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
Cernas
Neregistrovaný uživatel
 

Re: pořadatelství koncertu

Příspěvekod Finurka » ned 25. zář 2011 12:39:54

Zkusíme to vyřešit, kontaktujte mne na
Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.
Finurka

thanks
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát

Re: pořadatelství koncertu

Příspěvekod Finurka » ned 25. zář 2011 12:48:37

Obecně k popisovanému problému lze uplatnit
§ 424
Za škodu odpovídá i ten, kdo ji způsobil úmyslným jednáním proti dobrým mravům. (Občanský zákoník)
Pokud budou důkazní materiály, odškodnění by mohlo být úspěšné.

thanks
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát

Re: pořadatelství koncertu

Příspěvekod goflin » úte 27. zář 2011 2:13:24

Dobrý večer

Jestli dobře chápu tak těch 45 000 korun, o kterých se zmiňujete, jsou náklady, které jste do této akce vložil. Reklama, plakáty, zálohy na zboží.....?

Měl bych pro Vás dvě varianty. Tou první Vás nepotěším. Pokud jste neměl písemný souhlas majitele nebo správce objektu s uskutečněním akce, doklad o zaplacení zálohy, nebo rozhodnutí oné rady, kterou dotyčný svolal.. Jsou Vaše vložené peníze prakticky nevymahatelné. Případný občanskoprávní spor ztroskotá na tom, že šlo pouze o nezávaznou ústní dohodu.

Na druhou stranu. Máte-li nějaký písemný doklad o tom, že jednání mezi Vámi a majitelem či správou objektu proběhlo. Nebo vznikla smlouva o smlouvě budoucí, máte vyhráno. Můžete podat žalobu nejen o náhradu škody Vám vzniklé, ale i o ušlý zisk. A to nejsou malé peníze.


Pořádání akcí se věnuji už přibližně deset let a za tu dobu jsem narazil na spoustu vykutálených ptáčků. Takže má rada pro příště je: Než začnete cokoliv platit, zařizovat a objednávat.[color=#FF4000] Vždy mějte jako první sepsanou smlouvu o pronájmu prostoru.[/color] Na tom to všechno stojí. To že Vám na poslední chvíli odřekne kapela nebo nepřijede dodavatel se zásobami, to se dá vždy zachránit.

Pokud by jste měl nějaké další otázky kontaktujte mne na:
Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.
The foes of the righteous will be condamned
i become death the destroyer of worlds

thanks
Za tento příspěvek od uživatele goflin poděkoval
Finurka (úte 27. zář 2011 15:34:08)
Pridat.eu
Uživatelský avatar
goflin
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 158
Registrován: stř 22. pro 2010 8:42:55
Bydliště: Země - Nezemě
Poděkoval: 49 krát
Má poděkování: 116 krát


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek


Zpět na Vaše zkušenosti s MĚSTSKOU A STÁTNÍ POLICIÍ !!


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron