Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

Noe2

Zde se řeší případy exekucí a různého vymáhání pohledávek. Rady, tipy, návody, pomoc.

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

Noe2

Příspěvekod camil » úte 20. zář 2011 20:51:54

Dobrý den,
chci se s Vámi podělit o mou velmi dobrou osobní zkušenost s oddlužením,prvně jsem se dotázal zde jestli nemáte někdo zkušenosti s firmou Noe2 z Ostravy,vedenou p.Košárkem.
Bylo mi doporučeno obrátit se nejlépe na právnika který se tímto zabývá,našel jsem si paní co sídlí přímo naproti Krajskému soudu v Ostravě paní Mgr.jméno uvádět nebudu a tak jsme si domluvily schůzku za kterou jsme zaplatily 800Kč a dozvěděli jsme se takové nesmysly že to svět neviděl a to prosím byla právnička zabývající se přímo oddlužováním osob a firem,opravdu více informací jsem se sám dozvěděl přes net.,takovým zkušenostem se radši vyhnout.
Jelikož nás už tlačil čas mněl jsem obavy z exekuce s velikýmy obavami a nedůvěřivostí jsme se s manželkou obrátily na firmu Noe2,vůbec se mi do toho nechtělo jelikož po Nás chtěli peníze dopředu,ale kdo dnes bude dělat zadarmo,poté se to rozběhlo tak rychle že jsem to skoro nestačil sledovat.
Lidé ve firmě jsou opravdu skvělí a tímto jim moc děkuji za pochopení a velkou dávku obětavosti a jejich času,nyní již máme rozhodnutí od soudu s kladným výsledkem a jsme nadmíru spokojení,po zbytečných obavách mohu firmu pouze a jen doporučit sám jsme si tím peklem s manželkou prošel a mohu říct že se nám velmi ulevilo díky firmě Noe2 a Všem jejich zaměstnancům

thanks
Za tento příspěvek od uživatele camil dostal děkování - 2
Finurka (úte 20. zář 2011 22:02:08), miiikkk (úte 24. dub 2012 13:02:10)

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
camil
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob 14. kvě 2011 21:11:46
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 6 krát

Re: Noe2

Příspěvekod admin » úte 20. zář 2011 22:09:27

Tak to jsem rád, že alespoň někde to funguje. Věřím, že se nejedná o spam této firmy. Bývá bohužel velmi časté, že někdo firmu takto propaguje.

Uvítám tedy jakékoliv další informace.
Nová rubrika na fóru o zkušenostech s policií, přidejte se zde: zkusenosti-policie/

thanks
Pridat.eu
Uživatelský avatar
admin
Prezident Policisté.com :-)
Prezident Policisté.com :-)
 
Příspěvky: 826
Registrován: čtv 10. pro 2009 17:10:49
Poděkoval: 29 krát
Má poděkování: 129 krát

Re: Noe2

Příspěvekod Finurka » úte 20. zář 2011 22:33:50

Konečně jedna pozitivní zpráva. Jestli jsem pochopila tak Vám firma zpracovala dvě podání k soudu-za každého zvlášť( to je to co měla udělat právnička, zřejmě byl špatný výběr ;) ) a zřejmě i soudní řízení proběhlo nebo probíhá ?. Takže máte již nebo budete mít rozhodnutí o splátkách pro přihlášené věřitele ? Zdá se mi to časově opravdu velmi rychlé. Pokud tomu tak je, nezbývá než Vám pogratulovat a narazili jste na "bílou vránu" mezi odkoupenými firmami.
Jinak pro ostatní : Firma Noe2, s.r.o. je sice firmou od prodejce ( má asi 60 firem), ale všechny byly založeny do roku 2007 ( to už jsem ale psala v květnu t.r.). Každopádně společníci této firmy nemají nikde jinde zastoupení a dle webových stránek jasně a srozumitelně podávají informaci k oddlužení a zřejmě umí zpracovat potřebný návrh k soudu a soudní řízení je pro klienta uspokojivé.

thanks
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát

Re: Noe2

Příspěvekod camil » úte 20. zář 2011 22:54:55

Dobrý den,
ano firma za Nás zpracovala dvě žádosti o oddlužení dne 19.9.2011 jsme na Krajském soudě v Ostravě byli na rozhodnutí soudu a tam nám povolily oddlužení,firma zpracovala veškeré dokumenty které jsem jim dodal,vypsali žádost,podali žádosti jelikož jsem to měl do Ostravy přes 70km,poté doplnění,vše proběhlo rychle a kvalitně.
O SPAM firmy se opravdu nejedná jen jsem rád že jsem našel v beznaději firmu,které jsem sice nevěřil,ale přesvědčily mně o opaku.
Ostatně každý se může přesvědčit na stránkách
Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.
,jakýkoli dotaz rád zodpovím a pomohu jak jen budu moct.
Možná to zní opravdu jako reklama,ale jsem rád že mi pomohli proto se chci podělit v moři podvodníků s jednou dobrou firmou.
Byť p.Košárek doznal že pracoval se společností ASTERIE,ale jakmile prý zjistil jak funguje odešel z ní,jeho minulost neznám,jen pouze nyní když jeho firma zpracovávala mé 2pohledávky. :D

thanks
Za tento příspěvek od uživatele camil poděkoval
Finurka (stř 21. zář 2011 10:20:53)
Pridat.eu
camil
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob 14. kvě 2011 21:11:46
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 6 krát

Re: Noe2

Příspěvekod Finurka » stř 21. zář 2011 10:24:09

No "bílá vrána". Ještě se najdou profíci, kteří nechtějí rýžovat na neštěstí druhých. Kéž by jich bylo více.

thanks
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát

Re: Noe2

Příspěvekod Iwww23 » stř 21. zář 2011 21:07:18

[quote="camil"]Dobrý den,
ano firma za Nás zpracovala dvě žádosti o oddlužení dne 19.9.2011 jsme na Krajském soudě v Ostravě byli na rozhodnutí soudu a tam nám povolily oddlužení,firma zpracovala veškeré dokumenty které jsem jim dodal,vypsali žádost,podali žádosti jelikož jsem to měl do Ostravy přes 70km,poté doplnění,vše proběhlo rychle a kvalitně.
O SPAM firmy se opravdu nejedná jen jsem rád že jsem našel v beznaději firmu,které jsem sice nevěřil,ale přesvědčily mně o opaku.
Ostatně každý se může přesvědčit na stránkách
Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.
,jakýkoli dotaz rád zodpovím a pomohu jak jen budu moct.
Možná to zní opravdu jako reklama,ale jsem rád že mi pomohli proto se chci podělit v moři podvodníků s jednou dobrou firmou.
Byť p.Košárek doznal že pracoval se společností ASTERIE,ale jakmile prý zjistil jak funguje odešel z ní,jeho minulost neznám,jen pouze nyní když jeho firma zpracovávala mé 2pohledávky. :D[/quote]


DOBRÝ DEN.
JSEM TAKÉ V HROZNÉM STAVU SE SPLÁTKAMI A ZAČÍNAJÍ PO MNĚ JT EXEKUTOŘI.BYLA MI TAK DOPORUČENO NOE2 .PROSÍM JAK VELKÁ ČÁSTKA SE PLATÍ TÉTO FIRMĚ?NEMOHU SI DOVOLIT PLATIT VYSOKÉ ČÁSTKY TĚMTO FIRMÁM TAK KAŽDOU NABÍDKU ZVAŽUJI.DĚKUJI PŘEDEM ZA ODPOVĚĎ
Pridat.eu
Iwww23
Neregistrovaný uživatel
 

Re: Noe2

Příspěvekod camil » čtv 22. zář 2011 20:43:01

DOBRÝ DEN.
JSEM TAKÉ V HROZNÉM STAVU SE SPLÁTKAMI A ZAČÍNAJÍ PO MNĚ JT EXEKUTOŘI.BYLA MI TAK DOPORUČENO NOE2 .PROSÍM JAK VELKÁ ČÁSTKA SE PLATÍ TÉTO FIRMĚ?NEMOHU SI DOVOLIT PLATIT VYSOKÉ ČÁSTKY TĚMTO FIRMÁM TAK KAŽDOU NABÍDKU ZVAŽUJI.DĚKUJI PŘEDEM ZA ODPOVĚĎ


Dobrý den,
Zadarmo Vám nikdo nic neudělá samozřejmně,když jsem se byl ptát u paní právničky pouze za vypsání papírů chtěla 12Tis.Kč s tím že pokud by tam bylo nějaké doplnění změna je třeba si vše doplatit,kdežto firma Noe2 spracuje papíry,podá to a bude vše doplňovat do té doby než to projde,udělal jsem hloupost že všem svým věřitelům jsem oznámil že budu v insolvenci proto se mi přihlásily všichni jinak bych platil daleko méně,ale i tak platím méně než před tím a jsem nadmíru spokojen.U soudu Nám to prošlo napoprvé
Za jednu žádost zaplatíte 9tis Kč,ale pan Košárek ví jak jsou na tom lidi jako já a ostatní a je rozumný a jde se s ním domluvit i na splátkách

thanks
Za tento příspěvek od uživatele camil poděkoval
Finurka (pát 23. zář 2011 9:34:59)
Pridat.eu
camil
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob 14. kvě 2011 21:11:46
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 6 krát


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek


Zpět na EXEKUCE, Exekutoři, vymáhání pohledávek, dlužnící, výkon exekuce, oddlužení


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron