Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

podvodná exekuce ze strany exekutora a advokáta oprávněného

Zde se řeší případy exekucí a různého vymáhání pohledávek. Rady, tipy, návody, pomoc.

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

podvodná exekuce ze strany exekutora a advokáta oprávněného

Příspěvekod asia-shop » úte 26. črc 2011 9:20:27

Možná zda najdu nějakou radu, v roce 96 jsem si s kolegou půjčil peníze a v ten samý rok jsem svou 1/2 vrátil, kolega se na to vykašlal a v roce 98 byla nařízena exekuce, v roce 02 jsem tedy s oprávněným uzavřel písemnou dohodu o zaplacení určité částky a o tom, že oprávněný nebude pokračovat v exekuci na mou osobu, vše doložitelné, v roce 03 oprávněný pověřil nového exekutora k vymožení zůstatku dluhu pouze po druhém povinném, exekutor čekal až do roku 07 a prostřednictvím advokáta oprávněného podal u soudu návrh na exekuci pro celou částku jako v roce 98, vůbec neuvedl, že jsem něco zaplatil a že mám s oprávněným dohodu o nepokračování v exekuci. Proti tomu jsem se odvolal a podal na oprávněného a advokáta tr. oznámení. Po nahlédnutí do spisu, jsem se dozvěděl, že oprávněný do dne výslechu, neměl o prováděné exekuci na mou osobu ani potuchy a že exekutora tímto vůbec nepověřil. V současné době probíhá čekání na odvolání. Je tento postup exekutora a advokáta oprávněného v pořádku? Jak toto jednání potrestat? Díky

thanks
Za tento příspěvek od uživatele asia-shop poděkoval
landysek (čtv 03. lis 2011 16:12:29)

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
asia-shop
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 26. črc 2011 8:23:05
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 1 krát

Re: podvodná exekuce ze strany exekutora a advokáta oprávněného

Příspěvekod Návštěvník » sob 30. črc 2011 20:48:56

Jedině si stěžovat zde:

Exekutorská komora se sídlem v Brně zřízená zákonem č. 120/2001 Sb. je stavovskou organizací profesní samosprávy sdružující soudní exekutory. Členství v ní je pro všechny exekutory povinné ze zákona. Exekutor se stává jejím členem okamžikem jmenování exekutorem.

Exekutorská komora je právnickou osobou. Jménem Exekutorské komory jedná prezident, jako její statutární orgán.


Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.
Pridat.eu
Návštěvník
Neregistrovaný uživatel
 


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek


Zpět na EXEKUCE, Exekutoři, vymáhání pohledávek, dlužnící, výkon exekuce, oddlužení


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron