Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

AMENITY

Jak postupovat, čeho se vyvarovat?

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

Pravidla fóra
- Všechny emaily i názvy firem a odkazy patří do značky CODE !
- Uvádějte přesně, o co se jedná. Nadpis "podvod" nikomu nic neřekne a dalším
uživatelům je k ničemu.
- Špatně zadané příspěvky bez výhrad smažeme, děkuji za respektování.
- JEDINÉ ODKAZY BEZ ZNAČKY "CODE" JSOU INTERNÍ ODKAZY NA TOTO FÓRUM
http://www.policiste.com, podvedl-vas-nekdo/ APOD.

AMENITY

Příspěvekod dagmar.z » stř 23. úno 2011 15:08:55

Podvedla vám také firma Amenity z Brna. Já jsem jim zaplatila 15.000 za sjednání úvěru ve výši 400.000 a teď nemám nic :x , jen neustálé výmluvy od údajného ředitele, teda bych já ho nazvala PODVODNÍKEM číslo 1. Nejraději bych na tuto svělou firmu podala trestní oznámení. Přidáte se?

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
dagmar.z
Neregistrovaný uživatel
 

Re: AMENITY

Příspěvekod Finurka » stř 23. úno 2011 15:42:48

Tato firma se zde objevila poprvé. Jedná se o firmu, která poskytování půjček zahájila teprve v roce 2010. Společník a jednatel v jedné osobě je muž (23 let), současně odkoupil jinou s.r.o. (A.I.V. VELMAN, s.r.o. se sídlem v Bohumíně). Vzhledem k adrese bydliště není vyloučena souvislost s firmou, která zprostředkovává rovněž půjčky s podmínkou sepsání životního pojištění AXA. Rozhodně bych se obrátila na policii, i když jste zatím sama. Vzhledem k tomu, že částka, kterou z Vás vylákali pod příslibem úvěru je vyšší než 5000 Kč, bude to posuzováno v případě prokázání jako trestný čin podvodu. Podejte podnět na zahájení trestního stíhání ve věci podvodu na Obvodní oddělení dle Vašeho bydliště, předložte všechny dokumenty, které máte, hlavně pak doklad o zaplacení částky 15000 Kč.

thanks
Za tento příspěvek od uživatele Finurka poděkoval
zadasa (čtv 19. kvě 2011 19:22:31)
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát

Re: AMENITY

Příspěvekod babcula » ned 13. bře 2011 11:00:27

Dobrý den, také jsem sepsala smlouvu o zprostředkování s firmou Amenity, zaplatila 6 500,- a po marných pokusech z nich půjčku dostat, jsem to vzdala.
Na webu o podvodných firmách nabízela paní zprostředkování podání hromadné žaloby, zaslala jsem jí oscenované doklady a od září se nic neděje. Takže už jsem se smířila s tím, že peníze zpět nedostanu. Není to jediná firma, které jsem nalítla, už nevěřím, že bych někde sehnala nějakou půjčku.

thanks
Za tento příspěvek od uživatele babcula poděkoval
zadasa (čtv 19. kvě 2011 19:22:54)
Pridat.eu
babcula
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 03. úno 2011 14:36:28
Poděkoval: 1 krát
Má poděkování: 1 krát

Re: AMENITY

Příspěvekod Finurka » ned 13. bře 2011 17:19:47

Zajděte na obvodní oddělení Policie ČR v místě Vašeho bydliště a podejte podnět na podvodné jednání této firmy.

thanks
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek


Zpět na Podvedl Vás někdo?


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron