Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

Právník online

Diskuze o veškerých právních problémech. Poradenství s problémy v této oblasti.

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

Re: Právník online

Příspěvekod sarinkad70 » úte 21. pro 2010 10:45:43

Mnohokrát vám děkuji, tohle vše již mám za sebou, trochu vám popíšu svou situaci. Dcera se mi narodila v roce 1995 - od té doby jsem jejího otce neviděla, nedostavuje se na soudy, nekomunikuje. Výživné mií tehdy bylo stanoveno na 300kč měsíčně. V roce 2002 jsem požádala o zvýšení alimentů ale protože otce nikdo nenašel a nenabylo toto právní moci tak se to uzavřelo. Otec platil jak mu to zrovna vyhovovalo, takže alimenty jsem viděla jen na soudním rozhodnutí, dokonce byl i na nepacení výživného na 1 rok ve vězení. Nikdo mi to ale neřekl teprve až byl půl roku ve výkonu trestu tak jsem se to dozvěděla a začali mi posílat pravidelně půl roku výživné. Jakmile jej opět pustili to bylo v roce 2004 tak jsem výživné opět dostávala jen tak jednou dvakrát do roka. Opět jsem na něj podala trestní oznámení za zanedbání povinné výživy. Začali jej zase stíhat, výslechy nevím jak probíhali protože když jsem se ptala tak mi bylo řečeno že neví kde bydlí a kde se zdržuje. S mažele jsem pátrala na vlastní pěst a několikrát dala jeho novou adresu a telefon ale než k něčemu došlo tak byl zase přestěhovaný a nikdo o něm nevěděl. V roce 2008 mi soud navýšil alimenty do roku 2009 na 2000 a od roku 2009 na 3000 a vše propočítal zpětně ale to byl opět nezvěstný a od října roku 2009 je celostátně hledaný. Opět jsem policii hlásila kde se zdržuje, kde bydlí a kde možná pracuje. Výsledek - 0. Už jsem dávala i několikrát výzvu na internet o pomoc při hledání, jsem z toho už zoufalá, kolik mě tohle vše stálo času, nervů a peněz a výsledek je k pláči. Soudy, policie a exekutoři mi nejsou nic platní. Stále se stěhuje a to dokonce i s celou rodinou, má několik adres, dokonce jsem zjistila že má platný ŽL, podnikal v pojišťovnictví a v jiných oborech. Poraďte mi co mám dělat, kam se ještě obrátit. Peníze na soukromé očko nemám, jinak bych si ho já sama našla a věřte mi, asi by pak bylo hodně veselo.

thanks

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
sarinkad70
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 17
Registrován: stř 28. črc 2010 10:17:09
Bydliště: ostrava
Poděkoval: 10 krát
Má poděkování: 0 krát

Re: Právník online

Příspěvekod Péťa » úte 21. pro 2010 10:48:29

[quote="sarinkad70"]Mnohokrát vám děkuji, tohle vše již mám za sebou, trochu vám popíšu svou situaci. Dcera se mi narodila v roce 1995 - od té doby jsem jejího otce neviděla, nedostavuje se na soudy, nekomunikuje. Výživné mií tehdy bylo stanoveno na 300kč měsíčně. V roce 2002 jsem požádala o zvýšení alimentů ale protože otce nikdo nenašel a nenabylo toto právní moci tak se to uzavřelo. Otec platil jak mu to zrovna vyhovovalo, takže alimenty jsem viděla jen na soudním rozhodnutí, dokonce byl i na nepacení výživného na 1 rok ve vězení. Nikdo mi to ale neřekl teprve až byl půl roku ve výkonu trestu tak jsem se to dozvěděla a začali mi posílat pravidelně půl roku výživné. Jakmile jej opět pustili to bylo v roce 2004 tak jsem výživné opět dostávala jen tak jednou dvakrát do roka. Opět jsem na něj podala trestní oznámení za zanedbání povinné výživy. Začali jej zase stíhat, výslechy nevím jak probíhali protože když jsem se ptala tak mi bylo řečeno že neví kde bydlí a kde se zdržuje. S mažele jsem pátrala na vlastní pěst a několikrát dala jeho novou adresu a telefon ale než k něčemu došlo tak byl zase přestěhovaný a nikdo o něm nevěděl. V roce 2008 mi soud navýšil alimenty do roku 2009 na 2000 a od roku 2009 na 3000 a vše propočítal zpětně ale to byl opět nezvěstný a od října roku 2009 je celostátně hledaný. Opět jsem policii hlásila kde se zdržuje, kde bydlí a kde možná pracuje. Výsledek - 0. Už jsem dávala i několikrát výzvu na internet o pomoc při hledání, jsem z toho už zoufalá, kolik mě tohle vše stálo času, nervů a peněz a výsledek je k pláči. Soudy, policie a exekutoři mi nejsou nic platní. Stále se stěhuje a to dokonce i s celou rodinou, má několik adres, dokonce jsem zjistila že má platný ŽL, podnikal v pojišťovnictví a v jiných oborech. Poraďte mi co mám dělat, kam se ještě obrátit. Peníze na soukromé očko nemám, jinak bych si ho já sama našla a věřte mi, asi by pak bylo hodně veselo.[/quote]

A ty podněty dáváte pořád na stejnou policii?

thanks
Za tento příspěvek od uživatele Péťa poděkoval
sarinkad70 (úte 21. pro 2010 10:49:06)
Pridat.eu
Péťa
Poručík
Poručík
 
Příspěvky: 253
Registrován: úte 16. lis 2010 14:12:35
Poděkoval: 30 krát
Má poděkování: 43 krát

Re: Právník online

Příspěvekod sarinkad70 » úte 21. pro 2010 10:49:36

ano, stále na stejnou policii.

thanks
Pridat.eu
sarinkad70
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 17
Registrován: stř 28. črc 2010 10:17:09
Bydliště: ostrava
Poděkoval: 10 krát
Má poděkování: 0 krát

Re: Právník online

Příspěvekod Péťa » úte 21. pro 2010 11:10:09

[quote="sarinkad70"]ano, stále na stejnou policii.[/quote]

Tak, a to je asi kámen úrazu. Zjistěte si, pod jaký kraj spadají a obraťte se na daný region se svým problémem. Tam se tím již budou muset zabývat a prověří postupy podřízených kolegů.

thanks
Za tento příspěvek od uživatele Péťa poděkoval
sarinkad70 (úte 21. pro 2010 11:12:40)
Pridat.eu
Péťa
Poručík
Poručík
 
Příspěvky: 253
Registrován: úte 16. lis 2010 14:12:35
Poděkoval: 30 krát
Má poděkování: 43 krát

Re: Právník online

Příspěvekod sarinkad70 » úte 21. pro 2010 11:14:24

Jsem z Ostravy takže moravskoslezský, Ostrava. Obracela jsem se i na ministerstvo vnitra - taky 0, v dopise mi bylo nepřímo napsáno že si za to vlastně můžu sama. Sice nepřímo ale dost jasně

thanks
Pridat.eu
sarinkad70
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 17
Registrován: stř 28. črc 2010 10:17:09
Bydliště: ostrava
Poděkoval: 10 krát
Má poděkování: 0 krát

Re: Právník online

Příspěvekod Péťa » stř 22. pro 2010 9:19:44

[quote="sarinkad70"]Jsem z Ostravy takže moravskoslezský, Ostrava. Obracela jsem se i na ministerstvo vnitra - taky 0, v dopise mi bylo nepřímo napsáno že si za to vlastně můžu sama. Sice nepřímo ale dost jasně[/quote]

Mluvil jsem s právníkem a to, co jsem Vám poradil je adekvátní. Pokud Vám nechce pomoci policie z Vašeho regionu, obraťte se na jejich nadřízené z kraje a stěžujte si. Pokud Vám napsali z ministerstva takový nesmysl, jaký Vám napsali, napiště a stěžujte si opět nadřízenému. Všichni tihle s odpuštěním "žerou" z našich peněz tak ať se zmítají a začnou něco dělat. Jinak je asi nedonutíme! Další věc, která mi byla doporučena je celou věc zmedializovat. On když se Váš manžel potom najde v televizi a uslyší o dlužné částce, tak se v něm strachem to svědomí pohne. Informujte mě prosím o dalším postupu.

thanks
Za tento příspěvek od uživatele Péťa poděkoval
sarinkad70 (stř 29. pro 2010 19:28:46)
Pridat.eu
Péťa
Poručík
Poručík
 
Příspěvky: 253
Registrován: úte 16. lis 2010 14:12:35
Poděkoval: 30 krát
Má poděkování: 43 krát

Re: Právník online

Příspěvekod sarinkad70 » stř 29. pro 2010 19:33:02

Tady je kámen úrazu, oslovila jsem českou televizi, televizi NOVA a blesk ale nikdo s tím nechce nic mít, takový případů je hodně a bohužel..... Mě by stačilo jen jedno jediné, jestli by byla možnost odvysílat mou prosbu o pomoc jej najít. Stěhuje se z místa na místo s celou rodinou, to je s manželkou a dvěmi nezletilými dětmi (16 a 17let). Policii jsem dala veškeré informace i o tom kde jsou jeho dcery na školách i o tom že vlastně jsou každý den na netu, myslím že je možnost vystopovat ID, ale nikdo o to nemá zájem. Vypadám pak všude jako věčná stěžovatelka, že pořád otravuju atd. Nevím kam se obrátit o pomoc.

thanks
Pridat.eu
sarinkad70
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 17
Registrován: stř 28. črc 2010 10:17:09
Bydliště: ostrava
Poděkoval: 10 krát
Má poděkování: 0 krát

Re: Právník online

Příspěvekod sarinkad70 » stř 29. pro 2010 19:41:11

Nedokážu pochopit jak je tohle možné, nikde neplatí sociální a zdravotní pojištění, popelnice, nikam nechodí k lékaři, myslím, že těch dluhů má podstatně víc a asi se nikdo v tom nechce patlat a nebo nemá zájem. Jak je tohle vše možné?

thanks
Pridat.eu
sarinkad70
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 17
Registrován: stř 28. črc 2010 10:17:09
Bydliště: ostrava
Poděkoval: 10 krát
Má poděkování: 0 krát

Re: Právník online

Příspěvekod Petice-lichva » čtv 30. pro 2010 1:53:08

[quote="sarinkad70"]Mnohokrát vám děkuji, tohle vše již mám za sebou, trochu vám popíšu svou situaci. Dcera se mi narodila v roce 1995 - od té doby jsem jejího otce neviděla, nedostavuje se na soudy, nekomunikuje. Výživné mií tehdy bylo stanoveno na 300kč měsíčně. V roce 2002 jsem požádala o zvýšení alimentů ale protože otce nikdo nenašel a nenabylo toto právní moci tak se to uzavřelo. Otec platil jak mu to zrovna vyhovovalo, takže alimenty jsem viděla jen na soudním rozhodnutí, dokonce byl i na nepacení výživného na 1 rok ve vězení. Nikdo mi to ale neřekl teprve až byl půl roku ve výkonu trestu tak jsem se to dozvěděla a začali mi posílat pravidelně půl roku výživné. Jakmile jej opět pustili to bylo v roce 2004 tak jsem výživné opět dostávala jen tak jednou dvakrát do roka. Opět jsem na něj podala trestní oznámení za zanedbání povinné výživy. Začali jej zase stíhat, výslechy nevím jak probíhali protože když jsem se ptala tak mi bylo řečeno že neví kde bydlí a kde se zdržuje. S mažele jsem pátrala na vlastní pěst a několikrát dala jeho novou adresu a telefon ale než k něčemu došlo tak byl zase přestěhovaný a nikdo o něm nevěděl. V roce 2008 mi soud navýšil alimenty do roku 2009 na 2000 a od roku 2009 na 3000 a vše propočítal zpětně ale to byl opět nezvěstný a od října roku 2009 je celostátně hledaný. Opět jsem policii hlásila kde se zdržuje, kde bydlí a kde možná pracuje. Výsledek - 0. Už jsem dávala i několikrát výzvu na internet o pomoc při hledání, jsem z toho už zoufalá, kolik mě tohle vše stálo času, nervů a peněz a výsledek je k pláči. Soudy, policie a exekutoři mi nejsou nic platní. Stále se stěhuje a to dokonce i s celou rodinou, má několik adres, dokonce jsem zjistila že má platný ŽL, podnikal v pojišťovnictví a v jiných oborech. Poraďte mi co mám dělat, kam se ještě obrátit. Peníze na soukromé očko nemám, jinak bych si ho já sama našla a věřte mi, asi by pak bylo hodně veselo.[/quote]
***
[color=#000080]Nepomohl právník, nedivím se, pro úřad nezajímavý případ, odměna minimální.
Policie i přes podání patřičných údajů, místem bydliště opomenula šetření trestného
činu: to je velice vážné nařčení,, maření vyšetřování a zanedbání služebních povinností.
Moderní výraz „opomenout“ pro úřady, soudy a právo je vědomě založit bez
prošetření pro zaneprázdněnost nad prioritním statusem probíhajících kauz.
Lidově řečeno šlendrián a alibismus.
:idea: :arrow:
Je jen jediná možnost jak přimět úřady pracovat tak jak mají ve svých stanovách
a povinnostech.

Podnět:

1, Poslat na konkrétní úřad, policejní okrsek atd. podnět na upozornění z podezřením na
opomenutí věci, kterou jste tam před časem adresovala, a nebo byl s vámi vyhotoven zápis
a nebo protokol.

2, Do obálky k podnětu přiložte přílohu souvisejících dokumentů k danému prošetření, opis
předchozího protokolu a nebo zápisu o jednání.

3, V podnětu připomeňte, že máte plnou důvěru v náš právní systém a že se s lítostí
omlouváte za nedopatření, které vás přimělo psát tento podnět a věříte, že opomenuti
nebylo úmyslné a že se vaše záležitost dostane na správnou cestu šetření.

4. Stručně a věcně popište stavy záležitosti a datum prvního jednání a osobu, která
s vámi jednala, popište jak se vám nedostalo přirozeně kladné odezvy vaší žádost
prošetřit.

5, Informujte na konci podnětu tu skutečnost, že tak činíte v zásadě dobrých mravů
a nerada by jste tak dále zatěžovala nadřízený aparát dané instituce.

6, Závěr: Věřím, že můj podnět prozkoumáte a podpoříte tak moje tvrzení, že není
zapotřebí uvedené šetření ventilovat v dalších státních institucích.
Informujte, že zasíláte kopii podnětu nadřízenému úřadu k úřední *archivaci.

[i]*Je to právní smyčka a neměla by se praktikovat: proto ta archivace, nenutíte nikoho
a někoho aby kontroloval, či dozoroval. Ponecháváte právu standardní průchod bez
represe.[/i]

Za kladné vyřízení předem děkuji.

8, Velice nutný detail:
vyhotoveny ( 4 ) čtyři kopie dvě odeslány dvě ( 2 ) založeny, ověřený datum a podpis.

9, Razítko ověřovacího orgánu: pošta, radnice, notář.
*
POSLAT DOPORUČENĚ S DOEJKOU O PŘEVZETÍ LISTINY.
Další postup, na dotaz [/color]

thanks
Za tento příspěvek od uživatele Petice-lichva dostal děkování - 2
Péťa (čtv 30. pro 2010 10:01:40), sarinkad70 (čtv 30. pro 2010 16:21:15)
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Petice-lichva
Rotný
Rotný
 
Příspěvky: 32
Registrován: úte 21. pro 2010 6:45:05
Poděkoval: 24 krát
Má poděkování: 25 krát

Re: Právník online

Příspěvekod sarinkad70 » čtv 30. pro 2010 16:23:03

Jak mohu být spokojená s jednáním úřadů? Tím řeknu že jsem vlastně udělala chybu já a omlouvám se za to že chci spravedlnost.

thanks
Pridat.eu
sarinkad70
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 17
Registrován: stř 28. črc 2010 10:17:09
Bydliště: ostrava
Poděkoval: 10 krát
Má poděkování: 0 krát


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Právník on-line
    od jerryeng » stř 28. črc 2010 17:08:06
    7 Odpovědi
    9223 Zobrazení
    Poslední příspěvek od milulu Zobrazit poslední příspěvek
    sob 11. pro 2010 11:21:44
  • Firemní právník on-line
    od Návštěvník » ned 12. zář 2010 23:30:36
    1 Odpovědi
    3116 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    ned 12. zář 2010 23:31:05
  • Online Investment Group Ltd
    od Návštěvník » čtv 30. srp 2012 7:01:56
    0 Odpovědi
    2173 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    čtv 30. srp 2012 7:01:56

PředchozíDalší

Zpět na Právní poradenství


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron