Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

On-line právní poradna

Diskuze o veškerých právních problémech. Poradenství s problémy v této oblasti.

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

On-line právní poradna

Příspěvekod karynn@seznam.cz » ned 12. zář 2010 23:37:28

Tak záleží na tom,jaké máš ty zkušenosti s online právní poradna a jinými weby.
Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
karynn@seznam.cz
Neregistrovaný uživatel
 

Re: On-line právní poradna

Příspěvekod Návštěvník » ned 12. zář 2010 23:38:05

Právní poradna online zdarma je i zde, uvidíme, kdo poradí teda :-)
Pridat.eu
Návštěvník
Neregistrovaný uživatel
 

Re: On-line právní poradna

Příspěvekod paja43 » čtv 04. lis 2010 18:14:15

Zažádala jsem si u společnosti BUSINESS DEVELOPMENT CONSULTING S.R.O. o ůvěr,žádný jsem od této spolčnosti nedostala-je to 3 měsíce a nikdo se od té doby neozval.Až dnes mi od této společnosti došel doporučený dopis-docela výhružný že musím této společnosti zaplatit 5000,-a pokud nezaplatím tak budu platit 15000,-Tato společnost má napsáno že provize se platí až po vyplacení uvěru a žádné poplatky předem,Může mi prosím někdo poradit zda musím této společnosti 5000,-zaplatit nebo se mohu nějak bránit...Moc děkuji za radu
Pridat.eu
paja43
Neregistrovaný uživatel
 

Re: On-line právní poradna

Příspěvekod babuskae@seznam.cz » pon 22. lis 2010 11:41:30

Dobrý den, právě jsem zjistila, že kamarádka pro kterou jsem si vzala půjčku na své jméno přestala platit splátky. Navštívila jsem tedy banku, ale bylo mi řečeno, že vše bylo již odesláno k vyřízení jiné společnosti. Nevím kolik je nynější dluh -prý stačila splatit asi tak půlku, nevím kdo věc převzal k vyřízení, ale protože půjčka je na moje jméno, předpokládám ,že přijde exekuce, které bych ráda předešla. Je možnost jak toto zjistit? Děkuji
Pridat.eu
babuskae@seznam.cz
Neregistrovaný uživatel
 

Re: On-line právní poradna

Příspěvekod Návštěvník » pon 22. lis 2010 12:38:17

Je potřeba vědět, jaké společnosti to předali, to Vám musí sdělit, jinak nemáte šanci to dohledat.
Pridat.eu
Návštěvník
Neregistrovaný uživatel
 

Re: On-line právní poradna

Příspěvekod jarda » stř 24. lis 2010 8:30:32

ad [quote]babuskae@seznam.cz[/quote]

Zajímavá to _kamarádka"...

Jediná možnost je začít splácet její dluh a nějak si to s tou "kamarádkou" vyřešit. Člověk je holt divný tvor, lže - podvádí - krade...

thanks
Pridat.eu
jarda
Game over
Game over
 
Příspěvky: 83
Registrován: sob 13. lis 2010 11:27:26
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 0 krát

Re: On-line právní poradna

Příspěvekod jerryeng » čtv 25. lis 2010 4:51:40

Kdo v ČR nekrade :-)

thanks
Pridat.eu
jerryeng
Kapitán
Kapitán
 
Příspěvky: 331
Registrován: sob 12. pro 2009 19:40:58
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 5 krát

Re: On-line právní poradna

Příspěvekod gaba » ned 16. led 2011 8:50:59

pracuji jako zedník už 5let u jedne firmy ale ted mi lekař napsal že tuto praci vykonávat nesmít. Chci se zeptat jestli mam narok na odstupne když se mnou zaměstnavatel musí rozvázat pracovní smlouvu ze zdravotních duvodu děkuji

thanks
Pridat.eu
gaba
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte 04. led 2011 13:47:48
Poděkoval: 5 krát
Má poděkování: 1 krát

Re: On-line právní poradna

Příspěvekod Finurka » ned 16. led 2011 14:04:20

Při rozvázání pracovního poměru ze zdravotních důvodů náleží zaměstnanci odstupné :

§ 67 Odstupné
odst.1)
Zaměstnanci, u něhož dochází k rozvázání pracovního poměru výpovědí danou zaměstnavatelem z důvodů uvedených v § 52 písm. d) nebo dohodou z týchž důvodů, přísluší při skončení pracovního poměru odstupné ve výši nejméně dvanáctinásobku průměrného výdělku. Byl-li se zaměstnancem rozvázán pracovní poměr, protože nesmí podle lékařského posudku vydaného zařízením závodní preventivní péče nebo rozhodnutím příslušného správního úřadu, který lékařský posudek přezkoumává,

Odstupné nenáleží v případě, že se prokáže :
§ 367
(1) Zaměstnavatel se zprostí odpovědnosti zcela, prokáže-li, že škoda vznikla tím, že postižený zaměstnanec svým zaviněním porušil právní, nebo ostatní předpisy anebo pokyny k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, ačkoliv s nimi byl řádně seznámen a jejich znalost a dodržování byly soustavně vyžadovány a kontrolovány, nebo v důsledku opilosti postiženého zaměstnance nebo v důsledku zneužití jiných návykových látek a zaměstnavatel nemohl škodě zabránit, a že tyto skutečnosti byly jedinou příčinou škody.
(2) to znamená, že ke zdravotní nezpůsobilosti došlo z důvodu porušení bezpečnostních předpisů, včetně nepoužívání předepsaných ochranných osobních pracovních pomůcek, nedodržováním technologie nebo surovin apod. nebo i vlivem požití návykových látek

Průměrný výdělek – upravuje zákoník práce §351 a násl.
Průměrným výdělkem zaměstnance se rozumí průměrný hrubý výdělek, nestanoví-li pracovněprávní předpisy jinak. Vypočítává se zpravidla za poslední čtvrtletí.


Pro úplnost uvádím ještě postup při ztrátě zdravotní způsobilosti :
Situaci, kdy dojde k nezpůsobilosti vykonávat práci sjednanou v pracovní smlouvě ze zdravotních důvodů řeší Zákoník práce :

1. Zaměstnavatel je povinen převést zaměstnance na jinou práci a TO DLE USTANOVENÍ :¨
§ 41
Převedení na jinou práci
(1) Zaměstnavatel je povinen převést zaměstnance na jinou práci,
a) pozbyl-li zaměstnanec vzhledem ke svému zdravotnímu stavu podle lékařského posudku vydaného zařízením závodní preventivní péče nebo rozhodnutí příslušného správního úřadu, který lékařský posudek přezkoumává, dlouhodobě způsobilosti konat dále dosavadní práci,
(6) Při převedení zaměstnance na jinou práci podle odstavců 1 až 3 je zaměstnavatel povinen přihlížet k tomu, aby tato práce byla pro něho vhodná vzhledem k jeho zdravotnímu stavu a schopnostem a pokud možno i k jeho kvalifikaci.
(7) Zaměstnavatel je povinen předem projednat se zaměstnancem důvod převedení na jinou práci a dobu, po kterou má převedení trvat; dochází-li převedením zaměstnance ke změně pracovní smlouvy, je zaměstnavatel povinen vydat mu písemné potvrzení o důvodu převedení na jinou práci a době jeho trvání, s výjimkou případů uvedených v odstavci 2 písm. c) a v odstavci 4.

2. Zaměstnanec sám může požádat o převedení na jinou práci v souladu s ustanovením :
§ 45
Požádá-li zaměstnanec o převedení na jinou práci nebo pracoviště, popřípadě o přeložení do jiného místa, protože podle doporučení lékaře zařízení závodní preventivní péče není vhodné, aby dále konal dosavadní práci nebo pracoval na dosavadním pracovišti, zaměstnavatel mu to umožní, jakmile to dovolí jeho provozní možnosti. Přitom musí dbát, aby práce i pracoviště, na které zaměstnance převádí, byly pro něho vhodné.


3. V případě, že nemůže dále zaměstnance zaměstnávat z důvodů, že odpovídající pracovní místo nemá, je rozvázán pracovní poměr výpovědí nebo dohodou a to :

§ 52 Výpověď ze strany zaměstnavatele
d)nesmí-li zaměstnanec podle lékařského posudku vydaného zařízením závodní preventivní péče nebo rozhodnutí příslušného správního úřadu, který lékařský posudek přezkoumává, dále konat dosavadní práci pro pracovní úraz, onemocnění nemocí z povolání nebo pro ohrožení touto nemocí, anebo dosáhl-li na pracovišti určeném rozhodnutím příslušného orgánu ochrany veřejného zdraví nejvyšší přípustné expozice,
e) pozbyl-li zaměstnanec vzhledem ke svému zdravotnímu stavu podle lékařského posudku vydaného zařízením závodní preventivní péče nebo rozhodnutí příslušného správního úřadu, který lékařský posudek přezkoumává, dlouhodobě způsobilosti konat dále dosavadní práci,

§ 56 Okamžité zrušení pracovního poměru zaměstnancem
Zaměstnanec může pracovní poměr okamžitě zrušit jen, jestliže,
a) podle lékařského posudku vydaného zařízením závodní preventivní péče nebo rozhodnutí příslušného správního úřadu, který lékařský posudek přezkoumává, nemůže dále konat práci bez vážného ohrožení svého zdraví a zaměstnavatel mu neumožnil v době 15 dnů ode dne předložení tohoto posudku výkon jiné pro něho vhodné práce,

thanks
Za tento příspěvek od uživatele Finurka dostal děkování - 2
Danto1 (úte 03. kvě 2011 10:25:39), gaba (ned 16. led 2011 14:08:23)
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát

Re: On-line právní poradna

Příspěvekod gaba » ned 16. led 2011 14:12:54

omlouvam se ale paragrafum moc nerozumím. Již jednou jsem se vas ptal zdali mam narok na odstupne když mi lékař ze zdravotních duvodu zakázal vykonavat práci u mého zaměstnavatele.ani nevím jak postupovat dále mam li vypověd podat sám nebo mi ji má dat muj zaměstnavatel a pak co to odstupne?děkuji

thanks
Pridat.eu
gaba
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte 04. led 2011 13:47:48
Poděkoval: 5 krát
Má poděkování: 1 krát


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Další

Zpět na Právní poradenství


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron