Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

nevím si rady

Diskuze o veškerých právních problémech. Poradenství s problémy v této oblasti.

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

nevím si rady

Příspěvekod pavlajarkova » stř 07. kvě 2014 11:57:51

Dobrý den potřebovala bych poradit v záležitosti mého přítele.Je obviněn z přečinu zanedbání povinné výživy na slovensku kde žil a odkud také pochází.jde o dlužné výživné od 1/2010 do cca r.2012Nechci se h o v žádném případě zastávat ale naše fin.situace v té době byla opravdu velmi vážná.Od 7/2013 (od nástupu do zaměstnání) mu je výživné a splátka na dlužné výživné strhávána ze zaměstnání z platu na základě usnesení českého soudu.Tyto srážky jsou od té doby stabilně a pravidelně strhávány, přesto však obvinění stále trvá a já nedokážu postavit obhajobu i přesto že už jsem se celkem poučila a některé věci jsem si sama nastudovala (např.podání odporu proti trestnímu příkazu), protože nerozumím některým skratkám zákonů.(§207 ods.2,3 písm.b),c) Tr.zákona)Podotýkám že jde o slovenský zákon.Prosím pomozte mi.Nejsme bohatí a naše fin.situace je velmi špatná.Pokud půjde můj přítel do vězení tak je dost pravděpodobné že přijdeme o všechno i to málo co máme.Máme dvě malé děti a žádné fin. rezervi už tetˇ žijeme na pokraji chudobi.Nehledě nato, že pokud můj přítel trest (odsouzení tresním příkazem na 24 měs.)odsedí tak už dluh není povinen splatit což je jásné, že NENÍ v zájmu dítěte.Kromě toho asi před měsícem nám bilo soudem oznámeno že dle zjištění lékaře matka nezletilého TÝRALA dlouhodobě hlady a to do takové míry že chlapec byl hospitalizován na dětském odd.PROSÍM poratˇte mi jak mám dál postupovat .Jednání o odsouzení má bít cca do několika týdnů.

thanks

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
pavlajarkova
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 07. kvě 2014 11:26:46
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 0 krát


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Nevím kdo to tu píše za idiota
    od Návštěvník » pon 09. črc 2012 19:01:28
    0 Odpovědi
    1253 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    pon 09. črc 2012 19:01:28

Zpět na Právní poradenství


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron