Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

Grandhotel Budapešť online ke shlédnutí

Diskuze o všem, co se aktuálně děje. Komentáře a reakce k aktuálnímu zpravodajství.

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

Grandhotel Budapešť online ke shlédnutí

Příspěvekod jeremy » čtv 10. dub 2014 20:52:33

[size=200]
Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.
[/size]

U filmů Wese Andersona mám pocit, že vstupuji do nějaké skryté místnosti svého vlastního života. Baví mne jeho nahlížení na události, příběhy i úplně obyčejné věci, které v jeho filmech nabírají ráz absurdní až bizarní. A na Grandhotel Budapešť jsem se rok těšil. To píšu úplně na rovinu.

Nejinak je tomu i v případě jeho novinky Grandhotel Budapešť, kterou s velkým úspěchem uvedl na festivalu Berlinale, kde za ni získal Velkou cenu poroty. Záhy poté ji za osobní účasti několika herců (Jeff Goldblum, Saoirse Ronan, Tony Revolori) představil i u nás v pražském kině Lucerna.

Grandhotel Budapešť online ke shlédnutí ihned

Pan Gustave (Ralph Fiennes) je legendou mezi hotelovými zaměstnanci. Řídí personál v luxusním Grandhotelu Budapešť, který je v bezčasí mezi dvěma světovými válkami jednou z mála oáz klidu. Většinu přání hostů plní dřív, než o nich ví a všechny je nezištně miluje. Možná i proto mu jedna vděčná zákaznice odkáže mimořádně vzácný obraz. Jenže brzy poté nedobrovolně umírá a Gustave se náhle stává trnem v oku nejen jejím příbuzným, ale i všem okolo.

Grandhotel Budapešť online ke shlédnutí zdarma

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
jeremy
Neregistrovaný uživatel
 


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na Aktuálně - bylo ve zprávách


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron