Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

Bohém

Vše o policii České republiky. Vězeňské služby aj.

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

Bohém

Příspěvekod beni » úte 01. říj 2013 6:42:31

Dobrý den.Ráda bych upozornila na p.Lásku z Berouna,Tetína atd.Vše o tomto podvodníkovi je popsáno na stránkách aeprofesional Beroun mr.Tester,Láska Ivan Beroun,Kamionáci com.Je to podvodník s opravdu hroší kůží a za účelem snatku okrádá ženy ,které jej milují.Prosím pomozte a varujte.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
beni
Neregistrovaný uživatel
 

Re: Bohém

Příspěvekod beni » ned 06. říj 2013 11:04:08

Pokud jste si přečetli vše o tomto podvodníkovi, jste si jisti,že to opravdu slušný,poctivý ,charakterní ,bezchybný...... člověk?Co se skrývá za jeho novým výdělkem,který je popsán na kamionáci.com ze dne 1.10.?Kam až sahají jeho dlouhé prsty a kolik slušných žen a poctivých lidí připraví o bezesné noci?
Pridat.eu
beni
Neregistrovaný uživatel
 

Re: Bohém

Příspěvekod lili » čtv 24. říj 2013 9:18:16

Dobrý den.Zajímavý pohled na p.Lásku je pořad Černé ovce-dne 9.6.2009 je možné otevřít na ČT1 -černé ovce z téhož dne.Podvodník ,darebák.......a také kamionáci.com-truck forum -rady info-pozor na podvodniky.Lahůdky v podobě samotné super star.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pridat.eu
lili
Neregistrovaný uživatel
 

Re: Bohém

Příspěvekod sendy » čtv 28. lis 2013 7:30:40

:D :D :) Zdravím všechny příznivce "fan klubu" p.Lásky.Je s podivem kolik z Vás se zůčastnilo tohoto téma nejen zde, ale také na stránkách Aeprofesional Beroun ,jakož i kamionáci .com,kde se ale p.Šikula nachází ,nikdo neví ,nezná, nepíše.Jeho vojenský výcvik zažívá velký boom.Nechce se mi věřit ,že by jej nikdo neviděl.Pokud opět nejel na dlouhou služební cestu doIráku ,tak musí být tady v ČR.To ,že jezdí po světě kamionem a vrací se zpět ,se ví.Snad je vše jinak ,než se mi všichni ,přátelé p.Zdenky,domníváme.V každém případě, žije mezi námi člověk ,který udělal spoustě lidem peklo ze života a jak to tak vypadá, Ti co o něm vědí-mlčí.Nechtějí si pálit prsty ,bojí se ,mají svých starostí dost a nebo jsou lhostejní k tomu ,co se může dnes stát úplně každému-narazit na podvodníka.Nedávno se objevil jistý p.Láska Ivan z Ostravy na seznamce badoo.Jak jsem již napsala,že by snad bylo vše, úplně jinak?
Pridat.eu
sendy
Neregistrovaný uživatel
 

Re: Bohém

Příspěvekod Alan » pon 13. led 2014 18:31:52

Je tu nekde popsano, co presne se stalo?
Pridat.eu
Alan
Neregistrovaný uživatel
 

Re: Bohém

Příspěvekod linda » úte 14. led 2014 10:01:03

Děkujeme za Váš zájem.Vše důležité je popsáno na mr.tester Ae profesional Beroun.Podvodníci.net-Láska je Láska ve složce živnostníci-,Milovala jsem snatkového podvodníka -facebock,Kudlanka-snatkový podvodník.Zadejte jednoduše do vyhledavače Láska Ivan Beroun a budete vědět vše a navíc Kamionaci.com-truck forum-rady informace-pozor na podvodníky a budete velmi dobře informován/a.Je to nezkutečný podvodník.Pokud chcete bižší info zavolejte na tel.72495970.Ještě jednou děkuji za Váš zájem.
Pridat.eu
linda
Neregistrovaný uživatel
 

Re: Bohém

Příspěvekod linda » čtv 16. led 2014 10:05:43

Dobrý den.Omlouváme se za chybu tel.č.-724 959 750 :lol: : :P :lol: :)
Pridat.eu
linda
Neregistrovaný uživatel
 

Re: Bohém

Příspěvekod linda » úte 21. led 2014 9:44:53

Dobrý den.Na web.stránkách Kudlanka.cz-snatkový podvodník Ivan Láska je zajímavý příspěvek od p.Li z včerejšího dne.Stojí za zamyšlení ,proč je dnes společnost taková jaká je.Díky
Pridat.eu
linda
Neregistrovaný uživatel
 

Re: Bohém

Příspěvekod Sluníčko » úte 11. úno 2014 17:28:41

Dobrý den.
Dnes jsem napsala svůj příspěvek na Kudlanka.cz. pod názvem Sluníčko,tak mi totiž p.Láska říkal-něž mne okradl a podvedl celou moji rodinu a kamarády.Děkuji všem ,kteří mi pomohli slovem,meilem ,sms kou ,svým názorem i přečtením k tomu ,abych překonala strašné chvíle neštěstí,hrůzy a děsivých dnů,které mi po něm, kromě dluhů ,zůstaly.Opravdu varujte všechny, před tímto člověkem.
Ještě jednou děkuji.
Pridat.eu
Sluníčko
Neregistrovaný uživatel
 


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek


Zpět na Fórum Policie ČR, Vězeňská služba, URNA, Státní správa, Armáda ČR, Městská policie


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron