Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

Zkušenosti s policií v Hradci Králové

Vše o policii České republiky. Vězeňské služby aj.

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

Zkušenosti s policií v Hradci Králové

Příspěvekod dohamaja » ned 17. lis 2013 12:17:42

Ze společné kolárny panelového domu v Hradci Králové bylo zcizeno kolo za téměř 16 tis.Kč. Kamery pachatele zaznamenaly zcela detailně při pokusu vniknutí do domu a pak ve zmíněné kolárně 2x - při "obhlídce" a následně přišel znovu s "nářadíčkem".Tentýž den jsem na policii v Malšovicích donesla "flashku" s nahrávkou. Tuto si přede mnou nepřehráli s tím, že si ji zatím ponechají a dohodli jsme se, že mi ji co nejdříve vrátí. Uběhl více jak týden, pro flashku jsem si v pátek ( krádež byla minulý čtvrtek) zašla osobně. Hovořila jsem s policajtkou. Ani nyní jsem "flashku" nedostala zpět, až prý v pondělí mi ji předá ten, kdo na případu pracuje. Na můj dotaz, jak to vypadá zněla odpověď, že ještě neuběhlo 30 dnů a že toho mají hodně. Dobrá, přišla jsem v pondělí a opět zmínka o 30-ti dnech. Na dotaz, jak to vypadá, odpověď zněla TEĎ!!! uděláme fotky a rozešleme ( po více jak týdnu).
Další kolo, tentokrát horské, se z téže kolárny ( prvního pachatele nejvíce zajímalo moje kolo a jedno kolo horské) ztratilo v sobotu ( o tom jsem já při vyzvednutí "flashky" ještě nevěděla). Pachatel jiný, podle kamerového záznamu se nejednalo o téhož. Ovšem šel zcela najisto, takže na avízo .
Tak a teď to přijde. Poškození byli rovněž se záznamem na policii v Malšovicích, kde chtěli opět "flashku" nechat. Poškození však nesouhlasili a chtěli, aby byl záznam přehrán do počítače. Tak horko těžko bylo tak učiněno. Poškození chtěli, aby si záznam společně prohlédli, ale toto nešlo - považte- policie neměla v počítači program na přehrání. Je to vůbec možné? To znamená, že s tím mým záznamem naprosto nic nedělali a jen čekají na dobu 30-dnů, aby odepsali, že se pachatel nenašel. Hlava mi to nebere a nejen mě, ale každému, komu jsem o tom pověděla. Pokud tyto stránky čtou i policajti, zkuste mi to vysvětlit. Ale to se stejně nepodaří rozumně vysvětlit. Chci o tom napsat do novin a podat stížnost na práci těch, kteří se "holedbají", že pomáhají a chrání.

thanks

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
dohamaja
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 17. lis 2013 11:49:46
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 0 krát


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na Fórum Policie ČR, Vězeňská služba, URNA, Státní správa, Armáda ČR, Městská policie


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron