Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

Podvod

Vše o policii České republiky. Vězeňské služby aj.

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

Podvod

Příspěvekod susannn » úte 03. zář 2013 21:18:18

Dobry den,
dnes se mi stalo, ze mi volal otec, ze ho nekdo kontaktoval z vodafonu a ze ho vybrali z dlouholetych zakazniku a radi by mu poskytli slevu na vyuctovani. Mohl nahlasit jeste jednoho rodinneho prislusnika, kteremu taky slevu pokytnou. Rekl me jmeno. Volal mi nejaky pan, predstavil se jmenem a jmenem spolecnosti operatora a vysvetlil mi, ze mi nabizi slevu na vyuctovani, ze mi posle autorizacni kod a ja mu ho nahlasim a dostanu slevu, aby s tim nemohli podvadet. Sms prisla, ja jsem ji necetla a az na konci bylo cislo, ktere jsem mu nadiktovala. Podekoval, overil cislo a rozloucil se. Za pul hodiny mi prisla sms, ze jsem provolala 75% sveho volaciho limitu. Kdyz jsem se podivala na web na vyuctovani, tak jsem zjistila, ze tam mam platbu treti strane, kterou jsem neudelala. Po dukladnem precteni sms jsem zjistila, ze jsem nekomu prispela m-platbou. Vim, ze jsem koza a mela jsem si vse dukladne precist, ale uz asi nic nenadelam. Jde mi o to, jestli ma vubec smysl jit na policii a nahlasit to. Mam jen telefonni cislo toho cloveka. Ty sms co prisly jsou od vodafone m-penezenky. Diky.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
susannn
Neregistrovaný uživatel
 


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na Fórum Policie ČR, Vězeňská služba, URNA, Státní správa, Armáda ČR, Městská policie


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron