Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

právní poradna online zdarma

Vše o policii České republiky. Vězeňské služby aj.

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

právní poradna online zdarma

Příspěvekod Návštěvník » úte 03. led 2012 0:04:27

Nějaká užitečná rada?

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
Návštěvník
Neregistrovaný uživatel
 

nezaplacené výživné - exekuce

Příspěvekod Návštěvník » stř 15. úno 2012 12:05:24

Dobrý den,
jsem už plnoletá a pokud mně otec dluží výživné, za což byl odsouzen, avšak dluh za 3 roky neuhradil, tak můžu podat exekuci? Zajímalo by mě, za jak dlouho bych mohla dlužnou čásku získat a co by se stalo v případě, že bych se vdala. Jestli by dluh musel být zaplacen, popřípadě by byl otci odpuštěn. Jaká je zhruba pravědpodonost, že bych exekuci "prohrála" v případě, že otec nepracuje, a musela bych náklady spojené s exekucí uhradit sama? Což je asi největší překážka, které se bojím při podání exekuce. Děkuji.
Pridat.eu
Návštěvník
Neregistrovaný uživatel
 

Re: právní poradna online zdarma

Příspěvekod anderonkel312 » čtv 08. srp 2013 23:02:21

dobry den chtela jsem se zeptat jak mam postupovat kdyz mne podvedla ma tzv kamaradka slibila mi bydleni 2+1 v o hrabuvce vxmamila na mne 7000 kc s tim ze na druhy deb se mame stehovat na druhy den kdyz jsem ji volala tak mne servala a ted zapira ze jsem ji nic nedala nemam to pisemne ale byli tam svedci me dve deti a jeji pritel .ted mi vyhrozuje urazi mne i me deti ze jsou lhari nic mi nechce vratit jak mam postupovat dekuji za odpoved alca

thanks
Pridat.eu
anderonkel312
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 08. srp 2013 22:52:05
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 0 krát


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek


Zpět na Fórum Policie ČR, Vězeňská služba, URNA, Státní správa, Armáda ČR, Městská policie


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron