Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

Devizou vkladních knížek je to

Diskuze o všem, co se aktuálně děje. Komentáře a reakce k aktuálnímu zpravodajství.

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

Devizou vkladních knížek je to

Příspěvekod Návštěvník » pon 17. zář 2012 23:01:49

Devizou vkladních knížek je to, že vkladní knížka je vedena zdarma a zdarma jsou na ní i vklady a výběry. Starší lidé také oceňují, že k tomu, aby zjistili, „kolik mají na knížce“ nemusejí nikam chodit, nikam volat a nemusejí vlastnit počítač, aby se připojovali k internetu. Stačí jen knížku otevřít. Od chvíle, kdy byly zrušeny vkladní knížky na doručitele, nemůže majiteli vkladní knížky nikdo peníze vybrat (pomineme-li podvody s falešnými/od­cizenými občanskými průkazy, atd). Čtěte více Anonymní vkladní knížka může ukrývat překvapení

Majitel tak má své peníze pod kontrolou, ale také může do vkladní knížky uvést další osobu (manžela/manželku, děti), která bude mít oprávnění s vkladem nakládat, pokud o to bude mít zájem. Je to produkt, který je jednoduchý a který má v českých, německých a rakouských zemích svoji tradici, lidé jsou na vkladní knížky zvyklí.

Slabinou vkladních knížek bývá obvykle nižší úrok než u jiných srovnatelných bankovních produktů (termínované vklady, spořící a termínované účty). V případě její ztráty, zničení nebo odcizení také musíte podstoupit tzv. umořovací řízení, které stojí několik set korun a trvá několik týdnů (kromě knížek s velmi malými zůstatky). Po tu dobu se k penězům nedostanete. Mezi další omezení patří možnost zrušení smluvního vztahu mezi majitelem vkladní knížky a finanční institucí, pokud po určitou dobu nebyl učiněn žádný úkon. Například ze své vkladní knížky si ještě pamatuji bod podmínek, kde se uvádí, že "…nenakládal-li vkladatel s vkladem po dobu 20 let, ani nepředložil vkladní knížku k doplnění úroků, vztah mezi bankou a vkladatelem se ruší. Vkladatel má právo 3 roky na výplatu zrušeného vkladu…". Zkontrolujte si proto, jestli tyto podmínky nemá i vaše vkladní knížka. A kdo že vkladní knížky u nás vydává?

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ

Pridat.eu
Návštěvník
Neregistrovaný uživatel
 


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na Aktuálně - bylo ve zprávách


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron