Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

exekuce bývalého manžela

Zde se řeší případy exekucí a různého vymáhání pohledávek. Rady, tipy, návody, pomoc.

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

exekuce bývalého manžela

Příspěvekod adélka27 » pon 17. zář 2012 12:27:09

Ahoj všichni, chtěla bych dát radu všem zamilovaným, kteří se chtějí vdávat. Svého manžela semsi vzala z lásky. vydrželo nám to 10 let. máme krásného syna. jelikož mě manžel psychycky a fyzicky napadal tak, že mě málem dostal na psychiatrii. pokoušela jsem se rozvést. trvalo to velmi dlouho. musela jsem bydlet, jenže zažádat o byt sem nemohla až po pravomocném rozsudku o rozvodu. tak sme tehdy ještě s manželem sepsali zúžení společného jmění manželů u notářky, a já za pomoci své rodiny sem koupila rodinný domek.postavila sem se na vlastní nohy. sem již rok a půl rozvedená a můj domek náhle sebral exekutor, protože můj bývalý manžel udělal během trvání manželství dluh, který nesplácí. dnes se mi směje do obličeje. a já čekám na rozsudek od soudu, který jak už mě právník upozornil, tak nejspíš exekuci proti mě nezruší. máme sepsanou i dohodu o vypořádání majetku, kde bývalý manžel přiznal dluhy, ale vzal si je výlučně na sebe. nikoho se nedovoláte a musíte platit i dluhy, které nejsou vaše. proto chci dát radu všem, že jedním ano si můžete zničit celý svůj život. budu se modlit, že už ty ostatní dluhy neexistují

thanks

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
adélka27
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 17. zář 2012 12:03:40
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 0 krát


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na EXEKUCE, Exekutoři, vymáhání pohledávek, dlužnící, výkon exekuce, oddlužení


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron