Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

Policie nábor

Vše o policii České republiky. Vězeňské služby aj.

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

Policie nábor

Příspěvekod Návštěvník » úte 20. dub 2010 21:44:44

Berou ještě k polici, máte někdo info, díky?

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
Návštěvník
Neregistrovaný uživatel
 

Re: Policie nábor

Příspěvekod pepa » stř 28. dub 2010 18:28:41

Nevím bohužel ale ja mam testy za sebou už od lonska a pořád nic jsem už nedočkaví pořád skaču s prace do práce a pořád čekám na policii nevíte někdo něco kdy budou zase brát
:D

thanks
Pridat.eu
pepa
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 12. dub 2010 21:56:14
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 0 krát

Re: Policie nábor

Příspěvekod shane4 » úte 27. črc 2010 18:16:19

Už víc než 2 roky se snažím dostat k policii ČR, veškeré testy mám hotové ale díky tomu zdržování z jejich strany je musím neustále obnovovat protože už mi asi 3x propadli. A pokud vím tak do konce roku 2010 je stop stav... Takže zřejmě opět nic!!!

thanks
Pridat.eu
shane4
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 27. črc 2010 18:12:41
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 0 krát

Re: Policie nábor

Příspěvekod jerryeng » stř 28. črc 2010 16:12:11

TO je pravda, co píšeš. Neberou a to nikde. Důvodem jsou prý personální obsazenost a také finanční situace (vyjádření policie jihomoravského kraje)

thanks
Pridat.eu
jerryeng
Kapitán
Kapitán
 
Příspěvky: 331
Registrován: sob 12. pro 2009 19:40:58
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 5 krát

Re: Policie nábor

Příspěvekod Roy » stř 15. zář 2010 13:17:47

Najdi si pořádnou práci, u Policie budeš dělat za 16 čistého ( např. tahat se s bezdomovci,feťákama s HIV nebo C žloutenkou ), chodit z práce i do práce nasranej,protože kolikrát nebudeš mít v práci čas ani na oběd a 150 hodin přesčasu zdarma! K tomu 3 roky zkušební doba, kdy tě můžou vyhodit i bez udábí důvodu! Kde jsou ty časy, kdy bylo státní zaměstnání jistota!
Pridat.eu
Roy
Neregistrovaný uživatel
 

Re: Policie nábor

Příspěvekod Drexa » sob 26. bře 2011 23:05:36

[quote="Roy"]Najdi si pořádnou práci, u Policie budeš dělat za 16 čistého ( např. tahat se s bezdomovci,feťákama s HIV nebo C žloutenkou ), chodit z práce i do práce nasranej,protože kolikrát nebudeš mít v práci čas ani na oběd a 150 hodin přesčasu zdarma! K tomu 3 roky zkušební doba, kdy tě můžou vyhodit i bez udábí důvodu! Kde jsou ty časy, kdy bylo státní zaměstnání jistota![/quote]

A proto to není jen povolání, ale poslání... Pro prachy se to moc dělat nedá. Práce tě musí bavit a musíš být schopen něco obětovat... Je to paráda, když mi v pátek v 15h zavolají, že v sobotu se jde na přesčas. Zadarmo samozřejmě... Ale to k tomu patří. Prostě se bez řečí seberu a jdu... Baví mě to, proto moc neremcám. I když samozřejmě taky proti některým věcem protestuju a nesouhlasím.

thanks
Pridat.eu
Drexa
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 16
Registrován: sob 26. bře 2011 19:51:24
Poděkoval: 1 krát
Má poděkování: 10 krát

Re: Policie nábor

Příspěvekod admin » sob 26. bře 2011 23:24:04

Určitě je pravda, že to musí být i poslání, ale pojem, že pro prachy se to moc dělat nedá...
Do práce se chodí především pro peníze a pokud tam peníze nejsou, lidi odcházejí. Znám velkou řadu bývalých policistů, kteří museli skončit a to především z důvodu finančních a Ti, co vytrvali, končí letos. Protože údajné snížení o 10% je nesmysl, to asi všichni víme. Kdy policista z 21000 má na výplatní pásce 17300kč - něco mi říká, že to asi nebude 10%...

Je fajn, když práce člověka baví, ale to, že jsi dobrý policajt např. banku a Tvé děti asi moc zajímat nebude. Budou se ptát, proč ten má tohle, ten zase tohle a proč oni to nemají. Těžko se pak vysvětluje, že tatínek, který se denně nabízí feťákům a jiným živlům a tím riskuje nosí domů daleko méně peněz, nežli Pepík od vedle, který dělá svých 8 hodin denně za podstatně vyšší peníze ve fabrice. A přesčasy zadarmo? Asi nejvtipnější výmysl služebního poměru..
Nová rubrika na fóru o zkušenostech s policií, přidejte se zde: zkusenosti-policie/

thanks
Pridat.eu
Uživatelský avatar
admin
Prezident Policisté.com :-)
Prezident Policisté.com :-)
 
Příspěvky: 826
Registrován: čtv 10. pro 2009 17:10:49
Poděkoval: 29 krát
Má poděkování: 129 krát

Re: Policie nábor

Příspěvekod Drexa » ned 27. bře 2011 12:52:52

Víceméně s tebou, Jerry, souhlasím. Nicméně já osobně jsem ochotný dělat tu práci za takové peníze, abych uživil rodinu, což zatím vychází. Kdyby mi šlo jen o peníze, přijal bych nabídku, kterou jsem dostal... Byla to práce, kde bych si vydělal určitě dvojnásobek policejního platu... Ale pro mě je placka v kapse hrdost a čest :) Pro někoho nepochopitelné, pro někoho bláznovství, pro mě otázka cti ;)

thanks
Pridat.eu
Drexa
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 16
Registrován: sob 26. bře 2011 19:51:24
Poděkoval: 1 krát
Má poděkování: 10 krát

Re: Policie nábor

Příspěvekod admin » ned 27. bře 2011 20:05:04

I já s Tebou souhlasím, pokud finance stačí, pak chápu, že placka v kapse je čest. A je to dobře. Mě osobně spíše mrzí, že od policie odešla celá řada dobrých lidí, i pro ně byla práce čest, vím, že jim to teď hodně chybí, ale ono pokud jsou oba ve státním sektoru a né na vysoké pozici, tak v rozpočtu je to znát extrémně. Člověk si odepře hodně, ale složenky se neptají :-)
Je fajn, že jsou lidé, kteří práci dělají pro čest. I na takové policisty jsem narazil, z jednání je to hodně znát. Trošku odbočím - Můj názor však je, že se vše zhoršuje, především ty limity na benzín pro policisty mi přijdou směšné. Nové Octavie jsou pěkné, ale zůstávají především v garáži.
Je jedno, jestli se jedná o Prahu, Brno, Most nebo Teplice...
Nová rubrika na fóru o zkušenostech s policií, přidejte se zde: zkusenosti-policie/

thanks
Pridat.eu
Uživatelský avatar
admin
Prezident Policisté.com :-)
Prezident Policisté.com :-)
 
Příspěvky: 826
Registrován: čtv 10. pro 2009 17:10:49
Poděkoval: 29 krát
Má poděkování: 129 krát

Re: Policie nábor

Příspěvekod Drexa » stř 30. bře 2011 11:35:08

Nelze, než s tebou souhlasit ;)
Nemusíš mi nic vyprávět... Jsem polda, přítelkyně taky a teď je na mateřský... Takže masakr :|
Stejně tak ty limity. Měli jsme 30 km na noc.. Úžasný :| Teď to malinko pustili s tím, že ale nesmíme moc blbnout...

thanks
Pridat.eu
Drexa
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 16
Registrován: sob 26. bře 2011 19:51:24
Poděkoval: 1 krát
Má poděkování: 10 krát


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • nábor policie čr
    od rich. » pát 08. říj 2010 14:25:39
    2 Odpovědi
    4218 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    pon 11. říj 2010 3:07:42
  • policie nábor
    od admin » sob 08. led 2011 21:17:33
    7 Odpovědi
    11157 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Drexa Zobrazit poslední příspěvek
    ned 27. bře 2011 12:56:16
  • nábor policie čr
    od rikamrikam » pát 16. zář 2011 12:58:08
    8 Odpovědi
    8994 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Boxer_UBS Zobrazit poslední příspěvek
    pon 07. lis 2011 21:48:38
  • nábor policie čr
    od Návštěvník » pon 02. led 2012 8:01:46
    1 Odpovědi
    2397 Zobrazení
    Poslední příspěvek od rikamrikam Zobrazit poslední příspěvek
    ned 08. led 2012 12:43:07
  • policie nábor
    od Návštěvník » sob 14. led 2012 8:01:27
    1 Odpovědi
    2352 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    sob 28. led 2012 8:01:46


Zpět na Fórum Policie ČR, Vězeňská služba, URNA, Státní správa, Armáda ČR, Městská policie


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník