Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

Dvakrát vrácené peníze za rekamaci :-)

O všem, co se do předchozích rubrik nevešlo a stojí za to o tom něco napsat

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

Dvakrát vrácené peníze za rekamaci :-)

Příspěvekod jerryeng » sob 29. kvě 2010 12:40:41

Já můžu nákup u Alzy jen doporučit, pač tam levá neví, co dělá pravá ))) Nakoupíte a ještě vyděláte ))) Je to asi půl roku, co jsem si u nich přes e-shop objednala notebooka a poslala peníze předem, jenže sotva jim přišly na účet, tak mojí objednávku stornovali z důvodu skladové nedostupnosti. Hned jsem poslala mail na obchodní odd., tam se toho ujali dva obchodníci, jeden povídal cosi o reklamační lhůtě a druhej, ředitel obchodního odd. se mi moc omlouval, že to kolega spletl a že mi obratem pošle peníze zpět. Mají účet u stejné banky jako já, takže peníze měly být připsány cca do hodiny, ale kde nic tu nic ani o dva dny později. Po asi 14ti denním handrkování mi peníze vrátili a za dalších cca 14 dní světe div se, peníze přišly znovu ))) tak jsem psala mail paní výkonné ředitelce a za pár dní mi odepsal účetní, že se moc omlouvá a když budu tak hodná a pošlu jednu částku zpět na jejich účet. Protože jsem slušný člověk, tak jsem jim jí vrátila, ale včera, po otevření infomailu od banky jsem se nestačila divit, Alza mi zase vrátila peníze za notebook, jednalo se o částku 21.465Kč. Asi nevědí, co s penězy, jestli je pošlou ještě jednou, tak si je opravdu nechám )))

thanks

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
jerryeng
Kapitán
Kapitán
 
Příspěvky: 331
Registrován: sob 12. pro 2009 19:40:58
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 5 krát

Re: Dvakrát vrácené peníze za rekamaci :-)

Příspěvekod jerryeng » sob 29. kvě 2010 12:40:55

Alza? nikdy více......nakupujeme u nich jako firma,už cca čtyři roky....většinou se jedná o HDD,nakoupily jsme jich docela dost což sebou nese i reklamace,ze začátku než si nás vyškolili,jsem tam nosil i bouchnutý na hranu,s vylomenym konektoren....že tohle nechtěli reklamovat celkem chápu...nicméně co mě předvedli naposled...do firmy přišel mejl,vyzvedněte si HDD je to v cajku,sebou si vemte tenhle mejl,ok,tak sem vyrazil.lísteček v reklamacích a čekám,z pěti přepážek v provozu dvě,ok,nikam nepospíchám jsem konec konců v zaměstnání,po půl hodině přicházím na řadu,předlkádám emajl a ten trubka chvíli čumí na sklo,pak na HDD,na sklo,někam volá,domlouvá s kolegou a pak povidá že bohužel tady ještě neni,náhradu nemaj a že teda co s tim,tak povidám no když nemáte tak mi dejte penize,týpek povidá tak jo a začne vypisovat lejstro,podepsáno a já zhruba po třištvrti hodině jdu vedle pro peňauze.jenže.předložim druhýmu pitomcoj lejstro a pičus ho chvíli zkoumá zase čumí na sklo,na lejstro a pak povidá,vy ste jednatel firmy? povidám,ne,já sem donašeč a odnašeč zboží,a ten kretán že prej mi ty prachy nedá,řikám tak fajn,budu tady nakupovat zboží tak mi to odečtěte...nelze,na to ten mamlas...tak sem na něj začal řvát co to tady jsou za debilové když mi jeden napíše bez problémů vratka a druhej to zatrhne,pravá ruka neví co dělá levá...tak sem vlítnul nazpátek k prvnímu trotloj,vyškub sem mu HDD z pazoury a na pokraji infarktu jel v dža....od tý doby sem tam nebyl,ve firmě sem řek že tam nikdy nepojedu a tahle firma u mě skončila....akorát tak vytřískat z lidí prachy ale nějakej lidskej přístup? to ne....takže nikdo u nich nenakupujte,jsou to šejdíři a podvodníci....

thanks
Pridat.eu
jerryeng
Kapitán
Kapitán
 
Příspěvky: 331
Registrován: sob 12. pro 2009 19:40:58
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 5 krát

Re: Dvakrát vrácené peníze za rekamaci :-)

Příspěvekod jerryeng » sob 29. kvě 2010 12:41:04

ejsem zas tak častým zákazníkem alzy ale po mé poslední zkušenosti vím že si u nich nekoupím už ani zasraný CéDéčko.Koupil jsem si tam grafickou kartu za 2300 kč.Doma fungovala bez problémů,tak jsem starou prodal.Ale co se nestalo.Karta po třech dnech začala blbnout sekat se a celkově byla nestabilní.Tak jsem se dostavil na reklamace a oni že musejí udělat test a když tam bude chyba tak to pošlou výrobci.Ok to beru,vím že karta je nestabilní a ptám se jak dlouho to bude trvat.Prý 14 dní.Na to reaguju tím že mám tím pádem nefunkční počítač a potřebuju ho nutně k práci a ptám se jak mi pomůže.Prej je mu to líto ale nijak protože nedělaj zápůjčky to už sem se nasral a říkám mu že je to jejich chyba že oni mi prodali vadnou kartu tak ať s tím do prdele něco udělá.Neudělá,beru si reklamační papír a posílám ho do k...y.To bylo 10.11 2008 a dodnes to není vyřízené.Nechápu na co si ty prasata hrajou

thanks
Pridat.eu
jerryeng
Kapitán
Kapitán
 
Příspěvky: 331
Registrován: sob 12. pro 2009 19:40:58
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 5 krát

Re: Dvakrát vrácené peníze za rekamaci :-)

Příspěvekod jerryeng » sob 29. kvě 2010 12:45:14

Ahoj, já mám tedy negativní zkušenost.

Ještě před uplynutím lhůty 2 let od koupě notebooku mi baterka odešla, respektive na baterku jsem mohla jet asi tak jednu minutu. Samozřejmě jsem ji chtěla reklamovat. Ještě před tím, než si o mně začnete myslet, že jsem naivka a že mám vědět, že záruka na baterku je 6 měsíců, vás musím zklamat. NENÍ TO PRAVDA. Baterka je součástí notebooku a ten notebook jsem kupovala jako fyzická osoba. Volala jsem tedy na reklamační oddělení Alzy, dotyčný, který telefon zvedl, po chvilce ztratil námitky a za 3 dny mám notebook přinést do Holešovic na jejich prodejnu. Jsem zvědavá, jak to dopadne....

PS: U notebooku značky DELL jsem také reklamovala baterku před uplynutím doby 2 let. Nejdřív se oháněli stejnými námitky jako Alza, ale po určitém, dá se říci vyjednávání, mi nakonec kurýr baterku přivezl na místo, kam jsem si řekla.

thanks
Pridat.eu
jerryeng
Kapitán
Kapitán
 
Příspěvky: 331
Registrován: sob 12. pro 2009 19:40:58
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 5 krát


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • přitelkyně za peníze
    od Návštěvník » pát 10. srp 2012 23:01:41
    0 Odpovědi
    1021 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    pát 10. srp 2012 23:01:41
  • Rychlé peníze
    od Návštěvník » stř 16. led 2013 12:01:46
    0 Odpovědi
    1183 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    stř 16. led 2013 12:01:46
  • Jednoduše peníze …
    od Návštěvník » sob 09. bře 2013 12:03:44
    0 Odpovědi
    1074 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    sob 09. bře 2013 12:03:44
  • Peníze do 3 dnů !
    od Návštěvník » stř 20. bře 2013 0:03:45
    0 Odpovědi
    1300 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    stř 20. bře 2013 0:03:45
  • peníze do 3 dnů
    od Návštěvník » čtv 21. bře 2013 0:02:50
    0 Odpovědi
    1080 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    čtv 21. bře 2013 0:02:50


Zpět na Pokec - Volná diskuze


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron