Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

staveba rodinného domu

Jak postupovat, čeho se vyvarovat?

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

Pravidla fóra
- Všechny emaily i názvy firem a odkazy patří do značky CODE !
- Uvádějte přesně, o co se jedná. Nadpis "podvod" nikomu nic neřekne a dalším
uživatelům je k ničemu.
- Špatně zadané příspěvky bez výhrad smažeme, děkuji za respektování.
- JEDINÉ ODKAZY BEZ ZNAČKY "CODE" JSOU INTERNÍ ODKAZY NA TOTO FÓRUM
http://www.policiste.com, podvedl-vas-nekdo/ APOD.

staveba rodinného domu

Příspěvekod Marcela Veselá » stř 12. bře 2014 8:40:10

V květnu 2013 jsem složila 600 tis zálohu na stavbu rodinného domku. Stavba měla být započata k 25.6.2013, nestalo se tak. Z důvodu dovolené... Když nezačali stavět ani v září, rozhodla jsem se odstoupit od smlouvy, pan Pavel Kusník - majitel, mne ujistil, že vše bude v pořádku a tak jsem mu dala ještě šanci... chyba. Stavba nepokračovala dle mých představ a dle smlouvy, jak si ji pan Kusník sám sestavil. Na každou moji připomínku reagoval slovy, že on čekal také rok než si vyřídím úvěr, což je pravda, ale nemyslím si, že do je důvod k neplnění vlastní smlouvy a lajdáckému provedení stavby - oprava střešní krytiny, špatný rozměr vchodových dveří - plány šíře 90 cm - skutečnost 70 cm - balkonové panelákové, stavební zákon - min. 80 cm, dodnes neopraveno. Smlouvu jsme ukončili k 30.1.2014, dodnes nedodal stavební deník, konečné vyúčtování, má mi vracet zhruba 150 tis. Jeho poslední slova jsou až to bude tak to bude. Tudíž čekám.....Obávám se, že pan Pavel Kusník má finanční problémy a není tedy schopen dostát svým závazkům. Tímto chci varovat všechny další stavitele.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
Marcela Veselá
Neregistrovaný uživatel
 


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na Podvedl Vás někdo?


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků