Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

Podvod stravenky

Jak postupovat, čeho se vyvarovat?

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

Pravidla fóra
- Všechny emaily i názvy firem a odkazy patří do značky CODE !
- Uvádějte přesně, o co se jedná. Nadpis "podvod" nikomu nic neřekne a dalším
uživatelům je k ničemu.
- Špatně zadané příspěvky bez výhrad smažeme, děkuji za respektování.
- JEDINÉ ODKAZY BEZ ZNAČKY "CODE" JSOU INTERNÍ ODKAZY NA TOTO FÓRUM
http://www.policiste.com, podvedl-vas-nekdo/ APOD.

Podvod stravenky

Příspěvekod o.mamai » pon 31. led 2011 13:55:04

Ve ctvrtek 20.01.2011. Jsem sla do hospody za znamym. Rekneme, ze se jimenuje "X". Pak prisel nejaky kluk, ktereho vsychny pozdravili. Barmanka se ptal, tak jak je. A on zopakoval pred nami historku, jak ho v utery okradli ve vlaku. TAkze hudinka. Bavil se normalne. Take vypadalo, ze se s tym Pepo znaji. Pak "X" nabidl stravenky za pulku jejich hodnoty. Takze za kazdou stravenku v hodnotte 70 kc, platis jenom 25 kc. Na zacatku me to vubec nezajimalo. Ale pak ten kluk rek, ze potom jak ho okradli potrebuje penize na cigara a jidlo, a proste stravenky vetsinou ne pouziva, tak se mu oni nazbirali. A ted by se jich chtel zbavit, aby mel penize do vyplaty.

Tak jsem rekla ze kupim u neho stravenky na 1050 kc. Ale JASNE, ze jsem te penize dala tomu "X", protoze ho znam. Pak jsem sla domu. Za par dnu jsem zjistila, ze tot kluk-podvodnik nejak ukecal "X" dat mu penize, s tim, ze rovnou jde pro stravenky, a uz se nevratil. Muze se zdat, ze ten "X" ma v tom ruku, ale uz vim jiste, ze ne. ale ten "X" zna kluka-podvodnika jenom z hospody. Ani nevi, kde bydli a tak. Na toho kluka-podvodnika mame 2 cisla, ktere on obcas zveda a skoro kazdy den domlouva schuzky, na ktere ani jednou neprisel. A take mame cislo na kamarada toho kluka-podvodnika, ktery asi v tom s nim jede spolu. To je vse, co vime. V podstate ne zname ani jeho jmeno, protoze je to turek a ma hrozne dlouhe turecko jmeno, a proto rika , ze se jimenuje jinak. Mozna, ze se jeste da sehnat zaznamy s kamer v te hospode, pokud je nevymazali. Co mame delat a jak mame postupovat?

Dekuji moc.

thanks

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
o.mamai
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 31. led 2011 10:42:57
Poděkoval: 1 krát
Má poděkování: 0 krát

Re: Podvod stravenky

Příspěvekod Finurka » pon 31. led 2011 23:29:20

Nevím co si mám o Vašem příspěvku myslet. První odstavec popisuje jakési machinace se stravenkami, není mi jasné, kdo je Pepo a zda je tam barman nebo barmanka. To že 25 není polovic ze 70 už nekomentuji. Také o jaké stravenky se jednalo nic nepíšete, byly z roku 2010 nebo 2011? Popisujete to dost chaoticky. Můj dojem nakonec je, že Vás šikovně obrali o 1050 Kč. Vůbec Vás nechápu proč jste dávala peníze z ruky v nějakém baru, aniž jste dostala alespoň stravenky, byť to byl Váš známý. To bylo od Vás přinejmenším značně naivní gesto. Mohu Vám poradit jen to, aby Vám peníze vrátil pan X a kluci ať si to mezi sebou vyřídí jako chlapi. Chodit na policii, aby dotyčného našli v žádném případě nedoporučuji, mohli by jste se tak jenom dostat do průšvihu. Stravenky dává zaměstnavatel zaměstnancům jako příspěvek na stravování, resp. nákupu potravin v nákupních střediscích a obchodech, kde je lze uplatnit při placení potravin. A nejsou určeny k takto prapodivným "obchodům". Takže nevěřte příště povídačkám lidem zřejmě ne zcela dobrých kvalit. Pokud máte potřebu vypomoci někomu finančně, tak jsou jiné užitečnější možnosti. Nebo jste chtěla získat stravenky za 1050 Kč, které mají hodnotu 2940 a získat tak 1890 Kč ? Pokud ano, tak to nebyl dobrý "obchod" a nevyšel Vám.

thanks
Za tento příspěvek od uživatele Finurka dostal děkování - 2
goflin (ned 06. úno 2011 22:23:17), o.mamai (úte 01. úno 2011 8:35:36)
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát

Re: Podvod stravenky

Příspěvekod goflin » ned 06. úno 2011 22:29:56

No hlavne by se tim ani policie moc nezabyvala. Nebot na tuto transakci nemate zadny doklad... A pokud by toho dotycneho predvedla na vyslech a on by rekl: "ja tu pani vubec neznam. Videl jsem ji jen jednou a ani jsem s ni nemluvil." Tak to bude slovo proti slovu a vy s tim stejne nic neudelate. Takze vam nakonec stejne zbude pouze to, ze se s penezi rozloucite. Ale nezoufejte, mate pouceni pro priste. V hospode ksefty nedelat. A kdyz uz, tak[b] [color=#FF4000]z ruky do ruky[/color][/b]
The foes of the righteous will be condamned
i become death the destroyer of worlds

thanks
Pridat.eu
Uživatelský avatar
goflin
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 158
Registrován: stř 22. pro 2010 8:42:55
Bydliště: Země - Nezemě
Poděkoval: 49 krát
Má poděkování: 116 krát


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Podvod
    od shark » ned 27. úno 2011 22:34:12
    2 Odpovědi
    6437 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Finurka Zobrazit poslední příspěvek
    pon 28. úno 2011 10:03:26
  • podvod
    od Zdeněk » čtv 30. čer 2011 19:07:17
    1 Odpovědi
    3528 Zobrazení
    Poslední příspěvek od admin Zobrazit poslední příspěvek
    pát 08. črc 2011 22:43:37
  • Podvod
    od dana » ned 31. črc 2011 19:38:26
    4 Odpovědi
    5807 Zobrazení
    Poslední příspěvek od evickaslunicko Zobrazit poslední příspěvek
    čtv 04. srp 2011 9:08:38
  • podvod
    od Janca » čtv 16. úno 2012 18:53:25
    1 Odpovědi
    2705 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    čtv 01. bře 2012 19:02:11
  • Podvod
    od KubaR. » čtv 01. bře 2012 13:42:00
    1 Odpovědi
    2002 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    čtv 15. bře 2012 13:45:17


Zpět na Podvedl Vás někdo?


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron