Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

Moje babička se bohužel už nechala taky takto nachytat a jej

Jak postupovat, čeho se vyvarovat?

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

Pravidla fóra
- Všechny emaily i názvy firem a odkazy patří do značky CODE !
- Uvádějte přesně, o co se jedná. Nadpis "podvod" nikomu nic neřekne a dalším
uživatelům je k ničemu.
- Špatně zadané příspěvky bez výhrad smažeme, děkuji za respektování.
- JEDINÉ ODKAZY BEZ ZNAČKY "CODE" JSOU INTERNÍ ODKAZY NA TOTO FÓRUM
http://www.policiste.com, podvedl-vas-nekdo/ APOD.

Moje babička se bohužel už nechala taky takto nachytat a jej

Příspěvekod Návštěvník » pát 19. říj 2012 19:01:39

Moje babička se bohužel už nechala taky takto nachytat a její kamarádky už tam byly také. Následně jsem sama na prezentaci zašla, abych zjistila na vlastní kůži, jak to celé funguje. Mají to velmi chytře vymyšlené. Všechno následující jsou jen spekulace, ale získané zkušenostíOdhaduji, že předváděčky jsou za den tak 3-4, takže denně mají určitě schopnější prodejci velmi slušné výdělky. Podle složení ostatních "výherců" si velmi pečlivě vybírají ne ty, kterým by mohlo nádobí opravdu pomoci, ale ty kterým se co nejsnadněji prodá - hlavně jim jde o ženy v důchodovém věku, které vaří a jsou nejlépe zmanipulovatelné (a mají čas i dopoledne ve všední den). Ideálem je poloslepá, nahluchlá senilní s dobrým důchodem, ale kdyžtak stačí průměrná česká důvěřivá a těch je většina. V podstatě celé je to takové jedno divadlo. Výherce je pravděpodobně úplně každý, kdo jim dá v anketě svůj osobní kontakt. Vyhraje nějakou kravinku a na oplátku si s ním obchodník trochu pohraje. Nejdříve vám řeknou, že vám změní život, dají vám ochutnat a přinesou vám výherní los. Podle toho, že na něm babička měla to stejné co já a přitom se jednalo o úplně jinou výhru, tak je jasné, že opět vyhrává každý. Vyhrála jsem prý 50% slevu = 35 000 Kč! Takže sada pár nerezových hrnců s ručním mixerem podle nich stojí 70 000 Kč?! Lepší nevědět, kolik z toho jim jde přímo do kapsy a s kvalitou nádobí vůbec nesouvisí. Tak jsem tedy jakože hrála překvapenou a čekala, co bude dál. Následně mně bylo řečeno, jaké mám štěstí, že to ani nemusím platit celé, stačí drobná záloha a následně se uvážu na pětiletý úvěr s mnohatisícovým přeplatkem a nemožností odstoupit od smlouvy. Ano, přesně to stálo ve smlouvě! (a pokud toto podepíšete, žádný právník nepomůže). Když jsem uviděla chuděru paní naproti, jak to hrdě podepisuje a ještě se u toho směje, měla jsem pocit, že jsem v blázinci a ne v sídle úspěšné nadnárodní společnosti. Ano, je to o hlouposti lidí. Lidé se nechávají takto dobrovolně okrádat a dobře jim tak, jenom jestli máte alespoň trochu rádi své rodiče, tak jim striktně zakažte podepisovat cokoliv (hlavně pod podmínkou rychlého rozhodnutí), co před tím nedají k posouzení buď vám, nebo zkrátka někomu kompetentnímu - ideálně zakažte i preventivně odpovídat na jakoukoliv anketu. Je naprosto nehorázné, že zaměstnanci tak věhlasné společnosti se takto vysmívají stárým lidem a zneužívají jejich důvěru! Bohužel to není zdaleka problém jen této společnosti, ale jde o podivný trend a mám už teď obavy z vlastního stáří. Obávám se také, že lidí, kteří takovéto smlouvy podepsali, a stydí se za to, je v ČR možná i tisíce. Proti nádobí Zepter nic nemám, vypadá kvalitně a věřím, že pokud někdo movitý to chce, tak si to koupí klidně hotově, jen aby se tím mohl chlubit. Ale úroveň prodeje a přístup ke starým lidem dělá z této firmy bohužel naprostý odpad a i kdyby to nádobí opravdu v něčem pomáhalo, tak všem doporučuji vyhnout se obloukem. Jděte radši občas na svižnou procházku a nepřejídejte se, uděláte pro své zdraví mnohem víc a zadarmo!

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
Návštěvník
Neregistrovaný uživatel
 


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na Podvedl Vás někdo?


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků