Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

AMV Group s r.o.

Jak postupovat, čeho se vyvarovat?

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

Pravidla fóra
- Všechny emaily i názvy firem a odkazy patří do značky CODE !
- Uvádějte přesně, o co se jedná. Nadpis "podvod" nikomu nic neřekne a dalším
uživatelům je k ničemu.
- Špatně zadané příspěvky bez výhrad smažeme, děkuji za respektování.
- JEDINÉ ODKAZY BEZ ZNAČKY "CODE" JSOU INTERNÍ ODKAZY NA TOTO FÓRUM
http://www.policiste.com, podvedl-vas-nekdo/ APOD.

AMV Group s r.o.

Příspěvekod amazonka1 » pon 07. bře 2011 13:08:30

Dobrý den

Chtěla jsem se zeptat na firmu AMV Group, která sídlí v Olomouci, je to zprostředkovatel půjček a zavolají Vám po vyplnění žádosti na internetu na mobil, že částka je schválena a peníze jsou připraveny a poté Vás pozvou na sezení, kde Vám podstrčí životní pojištění od Axy s tím, že pokud podepíšete, zlepšíte si tím svou bonitu pro poskytnutí půjčky, vy podepíšete a poté musíte platit jak mourovatý investiční životní pojištění od Axy a pokud se zpozdíte se splátkou tak Vám tato zprostředkovatelská firma vyhrožuje exekucemi a půjčka samozřejmě nikde. Nemají žádný zájem hledat jakéhokoliv investora, jde jen o provize a jsou připraveni na případné žaloby předem, protože celá schůzka je nahrávána. Je tato firma vyšetřována pro podvod a máme nárok na odstoupení od smlouvy pro podvod? .. přece pokud někomu zavolám, že mám pro něj připraveny peníze a pak na něj vyrukuji se smlouvou a životním pojištěním a zblbnu ho tak je to nepostižitelné? .. já všechno prokouknu včas, o to nejde, ale jde o manžela, který nám celkově tímto zavařil, protože musel jet podepsat smlouvu cca 150 km do Olomouce. Díky za odpověď ...

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
amazonka1
Neregistrovaný uživatel
 

Re: AMV Group s r.o.

Příspěvekod goflin » pon 07. bře 2011 13:43:20

O teto spolecnosti se na nasem foru napsalo jiz nekolik desitek prizpevku.

Jedina rada je, Zajit na nejblizsi policejni oddeleni a pripojit se k hromadne zalobe, ktera je proti teto bande vedena.
The foes of the righteous will be condamned
i become death the destroyer of worlds

thanks
Za tento příspěvek od uživatele goflin poděkoval
amazonka (pon 07. bře 2011 18:11:21)
Pridat.eu
Uživatelský avatar
goflin
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 158
Registrován: stř 22. pro 2010 8:42:55
Bydliště: Země - Nezemě
Poděkoval: 49 krát
Má poděkování: 116 krát

Re: AMV Group s r.o.

Příspěvekod amazonka1 » pon 07. bře 2011 18:08:12

Tak to se omlouvám, to jsem opravdu netušila, byla jsem tu dnes poprvé a opravdu chvála pánu bohu za ten web, to je opravdu pomoc :) ... hlavně, aby se o něm vědělo, já jsem na vás narazila úplnou náhodou a jsem tomu moc ráda, dovedu si představit, kolik takových lidí se v dnešní době ocitne v nouzi a tyto společnosti se na nich přiživí.
Pridat.eu
amazonka1
Neregistrovaný uživatel
 

Re: AMV Group s r.o.

Příspěvekod Finurka » úte 08. bře 2011 18:03:51

Malé upozornění. Vypořádejte se s Axou o životním pojištění. Tyto smlouvy jsou platné, takže je nutné buď platit nebo odstoupit. Jinak by Vám mohly nastat komplikace, které pak hladce nelze řešit. Osoba, která s Vámi sepisovala návrh smlouvy na životní pojištění AXA musí být v registru pojišťovacích zprostředkovatelů a musí mít smlouvu s AXOu. Toto lze snadno ověřit. Pokud osoba zprostředkovávající pojištění toto nesplňuje je nejlepší od smlouvy ustoupit - ukončit a to co nejdříve, protože částky do doby ukončení smlouvy bohužel musíte uhradit. Co se týká výhružek ze strany zprostředkovatelské firmy, tak ty jsou neoprávněné a nejsou ani oprávněni podávat podnět na exekuci. To může jedině ten, s kým je pojištění uzavřeno a pokud platíte, i když opožděně, tak z jejich strany Vám exekuce nehrozí.

thanks
Za tento příspěvek od uživatele Finurka poděkoval
amazonka (úte 08. bře 2011 21:16:34)
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát

CCS FINANCE CZ

Příspěvekod kachenní hlava » úte 08. bře 2011 20:27:46

Nezlobte se, nevím, jak se vkládají příspěvky, tak to zkouším takhle.

:arrow: [b] [color=#FF0000] V POŘÁDKU, PŘÍSPĚVEK PŘESUNUT SEM (
Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.
) I S NÁVODEM :-) JERRYCZ[/color][/b]

thanks
Pridat.eu
kachenní hlava
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 07. bře 2011 13:20:23
Poděkoval: 1 krát
Má poděkování: 0 krát

Re: AMV Group s r.o.

Příspěvekod amazonka » stř 09. bře 2011 19:21:47

No tak já jsem tu osobu zadávala do registru pojišťovacích zprostředkovatelů ČNB a ani společnost ani ta osoba v registru není nebo mi to alespoň nic nenašlo. Mgr. Kamila Slouková je osoba, která uzavřela smlouvu o zprostředkování i návrh na smlouvu s Axou a společnost, v níž je zmocněncem je AMV Group s.r.o., se sídlem v Hradci Králové, Riegrovo Náměstí 1494/4, 500 02 zapsaná v obchodním rejstříku vedením Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 26399, IČ 287 70 684. Ale takové štěstí asi mít nebudu, určitě tam někde bude jen jsem ji nenašla. Co se týče smlouvy s Axou tak to ještě dohledávám........ tak při podrobnějším dohledávání paní Mgr. Sloukové jsem našla dvě adresy, jedna je Mgr. Kamila Slouková, Rudé Armády 35, Rýmařov, ta někde na Profesint.cz používá status zprostředkovatel pojištění ... ale tu jsem nikde v živnostenském rejstříku nenašla a ta druhá je na profesint.cz taky, taky Mgr. Kamila Slouková, Dětkovice 128, ale jako firma a ta má v ohlašovací živnosti zase aranžování pro změnu, tak jsem z toho úplný jelen, pořád to kombinuju všelijak, ale mám v tom čím dál víc zmatků... a když podám všechny dokumenty, týkající se podvodné půjčky jako důkazní materiál na obvodní oddělení Policie tak nám tam po prostudování materiálů můžou sdělit, jestli můžeme vklidu zrušit životní pojištění bez obav ze stíhání zprostředkovatelskou firmou? ... já už jsem z toho nešťastná :(
...... a toto navrch ...
Kamila Slouková mgr.- zprostředkovatel pojištění
Právní forma :Svobodné povolání - fyzická osoba podnikající na základě jiného než živnostenského zákona
Předmět činnosti: Pojištění

Sídlo firmy : Rudé armády 608/35, Rýmařov, 66184801
Ičo : 66184801 Dič :
....... a to je mezi firmami na prospekto.cz .. může mi někdo vysvětlit, jak se dá podnikat na základě jiného než živnotenského zákona s IČEM? :shock:

thanks
Pridat.eu
amazonka
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 07. bře 2011 12:55:24
Poděkoval: 3 krát
Má poděkování: 2 krát

Re: AMV Group s r.o.

Příspěvekod amazonka » čtv 10. bře 2011 9:07:09

Dnes jsem volala na Axu a tam mi potvrdili, že společnost AMV Group s r.o. může uzavírat návrhy na životní pojištění Axa, tu paní konkrétně neznají a neví, jestli je tedy ona zaměstnancem AMV Group nebo co je vůbec zač. Za těchto podmínek mám tedy postupovat jak .... případně mě kontaktujte na e-mail
Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.
.... děkuji předem

[color=#FF4000][size=85]
EDIT by Gfl: emaily do CODE[/size][/color]

thanks
Pridat.eu
amazonka
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 07. bře 2011 12:55:24
Poděkoval: 3 krát
Má poděkování: 2 krát

Re: AMV Group s r.o.

Příspěvekod Finurka » čtv 10. bře 2011 13:06:15

Firma AMW ani paní Slouková NEMAJÍ OPRÁVNĚNÍ dle zákona 38/2004 Sb., ustanovení § 12, tzn., že nejsou v registr ČNB, která vykonává dohled nad činností pojišťovacích zprostředkovatelů. To, že AXA má smlouvu je nedostačující. Smlouva o pojištění byla tedy zprostředkovaná neoprávněnou osobou, lze tedy od této smlouvy odstoupit s odůvodněním, že smlouva byla vynucena ze strany AMW, která není pojišťovacím zprostředkovatelem žádného stupně. Z toho vyplývá i to, že podmínka ve smlouvě o zprostředkování půjčky je neoprávněná. Doporučuji si vyžádat na pojišťovně AXA písemnou odpověď , jaké registrační číslo má firma AMW Group a kdo je odpovědným zástupcem dle zákona č.38/2004 Sb.. Tentýž dotaz podejte na paní Kamilu Sloukovou. Postavení v pojišťovnictví neuvádí správně - zprostředkovatel pojištění NENÍ dle uvedeného zákona.

Dále :
V případě zjištěných závažných nedostatků na straně pojišťovny či zprostředkovatele, je ČNB oprávněna uložit těmto subjektům adekvátní sankční opatření, nemůže však ovlivnit Váš soukromoprávní vztah s pojišťovacím zprostředkovatelem nebo Váš vztah s pojišťovnou (např. zrušit Vaši smlouvu s pojišťovnou).

thanks
Za tento příspěvek od uživatele Finurka dostal děkování - 2
amazonka (čtv 10. bře 2011 14:37:09), kuqi (sob 12. bře 2011 20:10:47)
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát

Re: AMV Group s r.o.

Příspěvekod amazonka » čtv 10. bře 2011 17:44:04

Tak už jsem e-mailem vyrozuměla Axu i AMV Group s paní Kamilou Sloukovou s žádostí o písemné vyjádření dle Vašich pokynů, ale pochybuji, že mi z AMV Group někdo odepíše. O dalším vývoji Vás budu podrobně informovat. Asi bych počkala na vyjádření od pojišťovny, pak bych zrušila pojistku, odstoupila bych od zprostředkovatelské smlouvy a poté bych věc předala obvodnímu oddělení Policie ČR. Smlouvu pošlu doporučeně, ale pokud si ji nikdo nepřevezme a přijde mi to zpátky poštou, tak teda nevím jak ji jinak doručit. Ona je ta pravděpodobnost jaksi čím dál větší.... no lituju ty policisty, co se tím musí zabývat a prošetřovat ty podvodné firmy ..... jednak to musí být strašně depresivní potkávat chudáky nešťastné, neprávem stíhané lidi v tíživých životních situacích, jak se na nich ještě snaží napakovat různé kriminální živly a jednak je to určitě boj na dlouhou trať, než je spravedlnosti učiněno za dost. S takovými podvodníky, kteří mají 10 adres a propojeny různé fiktivní firmy, no musí to být vyčerpávající práce a ještě policisty krátí na platech. Toto se ani penězi nedá vyčíslit. Já nikdy jejich služeb nemusela využít, ale tento web je pro mě záchranný bod a už teď mám strašné výčitky svědomí a chtěla bych se revanšovat, protože mi dali naději ...

thanks
Za tento příspěvek od uživatele amazonka poděkoval
Finurka (čtv 10. bře 2011 19:45:15)
Pridat.eu
amazonka
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 07. bře 2011 12:55:24
Poděkoval: 3 krát
Má poděkování: 2 krát

Re: AMV Group s r.o.

Příspěvekod amazonka » čtv 10. bře 2011 19:56:42

Tak se schválně koukněte, jak vlastně funguje AMV Group s Axou ...
Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.
... pořád ještě platí, že musí být v registru pojistitelů? ... doufám, že ano ... jak je ale možné, že ten Rezek běhá ještě na svobodě, to mi není jasné :)

thanks
Za tento příspěvek od uživatele amazonka poděkoval
torby (pát 27. kvě 2011 14:16:02)
Pridat.eu
amazonka
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 07. bře 2011 12:55:24
Poděkoval: 3 krát
Má poděkování: 2 krát


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • AMV GROUP
    od andy73 » pon 16. kvě 2011 9:02:47
    1 Odpovědi
    2703 Zobrazení
    Poslední příspěvek od admin Zobrazit poslední příspěvek
    ned 22. kvě 2011 16:05:17
  • amv group
    od Návštěvník » pát 02. zář 2011 19:51:42
    1 Odpovědi
    1674 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Finurka Zobrazit poslední příspěvek
    sob 03. zář 2011 10:31:37
  • AMV group
    od dj-tulen » úte 27. pro 2011 10:48:54
    1 Odpovědi
    1684 Zobrazení
    Poslední příspěvek od KLala Zobrazit poslední příspěvek
    sob 31. pro 2011 14:27:46
  • amv group s.r.o.
    od Návštěvník » ned 01. led 2012 1:01:51
    1 Odpovědi
    1225 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    ned 15. led 2012 1:15:20
  • amv group
    od Návštěvník » sob 31. pro 2011 13:02:20
    1 Odpovědi
    1241 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    stř 04. led 2012 1:07:45


Zpět na Podvedl Vás někdo?


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron