Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

Financial Invest Solution

Diskuze o všem, co se aktuálně děje. Komentáře a reakce k aktuálnímu zpravodajství.

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

Financial Invest Solution

Příspěvekod ppeppe » stř 11. kvě 2011 21:01:48

Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.

POZOR NA PODVODNÍKY! Slíbí vám půjčku, vyberou zálohu a už se neukážou
Video: Marek Švidrnoch

Na podvodné jednání firmy Financial Invest Solution si stěžují desítky lidí z celé republiky – firma od lidí vybírá několikatisícové zálohy za zprostředkování půjček, těch se ovšem klienti zpravidla nedočkají.
Neuvěřitelných rozměrů začíná nabývat kauza kolem firmy Financial Invest Solution, která podle klientů této společnosti podvedla desítky až stovky lidí v celé republice, když od nich pod příslibem zprostředkování finančních úvěrů vybrala několikatisícovou provizi, samotný úvěr ale drtivé většině lidí neobstarala.

PSALI JSME:
O úvěrech: Rady, jak se bránit podvodníkům!

“Obrátil jsem se na tuto firmu, jelikož jsem nutně potřeboval peníze, a v bance mi půjčku nedali, protože mi je osmašedesát let. Přijel jejich makléř, pan Mačák, sepsal se mnou smlouvu, slíbil, že třicet tisíc korun dostanu do sedmi dnů, zaplatil jsem mu zálohu 3 600 korun, a pak už jsem jen čekal,“ vypráví jeden z klientů Financial Invest Solution Jan Šafařčík z Opavy. “Za dva měsíce jsem pochopil, že se peněz nedočkám, i když jsem protelefonoval dalších několik tisíc korun na zákaznickou linku firmy, a snažil jsem se situaci řešit. Přišly mi jen tři textové zprávy, kde mi gratulovali, že půjčka byla schválena, ale peníze jsem nikdy nedoslal. A zálohu mi samozřejmě nikdo nevrátil,“ povzdechl si Jan Šafařčík. Makléř Mačák, který s Janem Šafařčíkem smlouvu uzavíral, odmítl cokoli komentovat. “Obraťte se přímo na firmu, tam vám na dotazy odpoví,“ opakoval několikrát Mačák.

Ani na firmě však nebyli sdílnější, odmítli poskytnou telefonní kontakt na jednatele Financial Invest Solution Jana Plzáka, který pak pouze poslal e-mailem strohé vyjádření. “Momentálně jsem sice na služební cestě v Brně, nicméně považuji za seriozní Vám stanovisko zaslat. Naše společnost eviduje k dnešnímu dni cca 2 600 klientských smluv, z toho 60% kladně vyřízených. Chápeme, že se najdou i nespokojení klienti, nicméně v takovém celkovém počtu se nejedná ani o 1%. I přesto těmto klientům naše společnost věnovala maximum úsilí ve snaze dodržet naše závazky,“ napsal Jan Plzák.

I přes ujišťování Jana Plzáka, že nespokojených klientů je pouze jedno procento, cítí se být jeho firmou podvedeno mnoho desítek lidí v celé republice. “U mě to probíhalo úplně stejným stylem. Podepsala jsem smlouvu na úvěr ve výši padesát tisíc korun, zaplatila zálohu 4 900 korun, a tím to celé zhaslo. Nemám ani zálohu, ani půjčku. A nepomohlo mi ani to, že jsem ještě ten samý den smlouvu písemně vypověděla,“ zlobí se Irena Kováčková z Mladé Boleslavi.

“Podle mého názoru činnost této firmy a její smlouvy od začátku spějí k podvodnému jednání, protože smlouva je uzavřena tak, aby klienty dostala do situace, kdy zaplatí zálohu, ale tato společnost vůbec nemusí žádnou zprostředkovatelskou činnost provozovat,“ říká finanční poradce Oldřich Otradovec z Františkových Lázní, který se touto kauzou zabývá. Ve smlouvě, kterou málokdo z napálených lidí četl celou, je totiž ustanovení, ve kterém se píše, že pokud firma Financial Invest Solution nezprostředkuje klientovi úvěr do třiceti dnů, bude smlouva ukončena! “Mám už teď k dispozici několik desítek klientů, kteří mají stejný problém, který způsobil, že klienti částku zaplatili, ale nikdy nezískali žádný úvěr. Proto budeme na Financial Invest Solution podávat trestní oznámení,“ dodává Oldřich Otradovec.

Celou záležitostí už se ostatně policie zabývá. “Zatím prošetřujeme jedno trestní oznámení pro podezření z přečinu podvodu, vyšetřování je v počátečním stadiu,“ potvrdila mluvčí policie Hradec Králové Anna Pešavová s tím, že kdokoli se stal obětí podobného jednání, může se obrátit na vyšetřovatele na telefonním čísle 974 526 651, nebo jej kontaktovat e-mailem na adresu hkoop1@mvcr.cz .

thanks
Za tento příspěvek od uživatele ppeppe dostal děkování - 4
Gelmen (pát 13. kvě 2011 10:24:34), gv-dedra (úte 17. kvě 2011 17:32:07), Josef1952 (stř 11. kvě 2011 22:15:53), krtek (úte 17. kvě 2011 11:30:31)

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
ppeppe
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 11. kvě 2011 20:47:24
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 4 krát

Re: Financial Invest Solution

Příspěvekod Finurka » stř 11. kvě 2011 22:56:17

Tato firma přímo zapadá do vzorce podvodných firem, který už zde bylo inzerováno spousta.
základní rysy :
- jedná se o zprostředkování půjček, resp. úvěrů, hypotéky a pod.
- společník a jednatel v jedné osobě je muž ve věku 20-35 let
- firma byla převedena postoupením od prodejce firem ( v tomto případě je to M.Ch. z Orlové, který jich má v "zásobě" asi tak 20)

[color=#BF0000]DOPORUČENÍ :
VŮBEC NEKONTAKTUJTE FIRMU, KTERÁ NABÍZÍ ZPROSTŘEDKOVÁNÍ, JEDNÁ SE O PODVOD. POKUD SMLOUVU PODEPÍŠETE, JE VELMI PROBLEMATICKÉ OD NÍ ODSTOUPIT, LZE JI POUZE ZNEPLATNIT CELOU NEBO ČÁSTEČNĚ[/color]

thanks
Za tento příspěvek od uživatele Finurka poděkoval
Josef1952 (čtv 12. kvě 2011 15:43:17)
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát

Re: Financial Invest Solution

Příspěvekod Josef1952 » čtv 12. kvě 2011 16:04:56

Vážený pane,zítra volám na PČR do HK a připojím se k Vám.Mně tato firma podvedla o 4 900Kč a teď po mně chtějí dalšíéch
5 000Kč s tím,že když nezaplatím do 5 pracovních dní tak pošlou na mně exekuci.

thanks
Pridat.eu
Josef1952
Zpravodaj
Zpravodaj
 
Příspěvky: 269
Registrován: ned 08. kvě 2011 21:24:37
Bydliště: OSTRAVA
Poděkoval: 193 krát
Má poděkování: 101 krát

Re: Financial Invest Solution

Příspěvekod Finurka » čtv 12. kvě 2011 16:22:14

Vzhledem k tomu, že je již zahájeno vyšetřování volejte přímo vyšetřovatele Policie ČR v Hradci Králové na telefonním čísle 974 526 651, nebo jej kontaktujte e-mailem na adresu
Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.

thanks
Za tento příspěvek od uživatele Finurka poděkoval
Josef1952 (čtv 12. kvě 2011 17:39:06)
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát

Re: Financial Invest Solution

Příspěvekod Josef1952 » čtv 12. kvě 2011 17:43:35

Už mám číslo na pána který se na PČR v HK kauzou Financial Invest Solution zabývá.Protože,jak mi řekl operační důstojník
mají tam už několik desítek stížnstí na tuto firmu.

thanks
Pridat.eu
Josef1952
Zpravodaj
Zpravodaj
 
Příspěvky: 269
Registrován: ned 08. kvě 2011 21:24:37
Bydliště: OSTRAVA
Poděkoval: 193 krát
Má poděkování: 101 krát

Re: Financial Invest Solution

Příspěvekod Josef1952 » pát 13. kvě 2011 9:35:27

Teď jsem volal na PČR do HK.Bylo mi sděleno,že už to bylo předáno kriminální policii.Bylo mi řečeno,pod jakou značkou to
kriminálka vede i se jmény kriminalistů co to mají na starosti:A řekli mi ať zajdu na nejbližší oddělení PČR a tam jim vše oznámím.Takže,už je z toho kriminální trestný čin.

thanks
Pridat.eu
Josef1952
Zpravodaj
Zpravodaj
 
Příspěvky: 269
Registrován: ned 08. kvě 2011 21:24:37
Bydliště: OSTRAVA
Poděkoval: 193 krát
Má poděkování: 101 krát

Re: Financial Invest Solution

Příspěvekod marty0000 » sob 14. kvě 2011 10:25:16

Dobrý den,
včera jsem uzavřel smlouvu se společností Financial Invest Solution s. r. o a složil zálohu ve výši 3600,- Kč u p. Lenky Marečkové, Výškov ( registrační číslo 1123 ). Po příchodu domu jsem si smlouvu řádně pročetl a nezdála se mi, proto jsem si zjišťoval na netu další informace a zjistil jsem, že jde o podvod.Jaké další kroky bych měl udělat? Protože ve smlově se píše, že sice do 7. dnů mohu od smlouvy odstoupit po písemném doručení, jenže to prý nelze stihnout, když to zdržujou na 10. dní vyzvednutí zasílky ( nevyzvednutí zásilky ). Dále píšou, že když odstoupim od smlouvy, tak může společnost zveřejnit ve svých prodejních místec, na internetových stránkach mé údaje.
Tak mám podat písemnou formou o odstoupení od smlouvy ( prý odstoupit je velmi problematické, jen za pokuty , nebo mám podat písemnou formou na částečné, popř. celé zneplatnění? (a jakou formou?).
Mám podat tresní oznámení? ( za podvod nebo jiný důvod a na koho? na společnost nebo paní Marečkovou? a u jakého oddělení PČR?
A poslední dotaz - Ve smlouvě je napsáno, že proti společnosti nebudu nic podnikat, tak jestli podám trestní oznámení a společnost mě zažaluje za porušení smlouvy a pak budu opět platit jen pokuty, soudní výlohy ap. nebo jaké následky mě mohou čekat.
Předem děkuji za odpověď
Pridat.eu
marty0000
Neregistrovaný uživatel
 

Re: Financial Invest Solution

Příspěvekod Josef1952 » sob 14. kvě 2011 12:41:22

Teď jsem byl na PČR v Ostravě-Mariánských Horách podávat tr.oznámení.Bylo mi řečeno,že to skutečně vyšetřuje hospodářská kriminálka v HK.Pan inspektor to se mnou vše sepsal a řekl,že to pošlou do HK.
Chtěl bych,také,touto formou poděkovat paní(slečně)která tady vystupuje pod jménem"Finurka".Za to,že když jsem tady
napsal,že FIS po mně žádá,abych zaplatil 5 000Kč,že jinak na mně pošlou exekuci,tak mi poradila abych se o tom poradil s
policií.Na mou otázku,zda to mám zaplatit mi p.inspekto odpověděl jednoznačně.Jeho odpověď byla:NE.

thanks
Pridat.eu
Josef1952
Zpravodaj
Zpravodaj
 
Příspěvky: 269
Registrován: ned 08. kvě 2011 21:24:37
Bydliště: OSTRAVA
Poděkoval: 193 krát
Má poděkování: 101 krát

Re: Financial Invest Solution

Příspěvekod Finurka » ned 15. kvě 2011 20:33:35

Asi se trošku opakuji, ale všichni, kteří podepsali smlouvu s touto společností předejte veškeré podklady na obvodní polici ČR dle Vašeho bydliště nebo volejte přímo vyšetřovatele Policie ČR v Hradci Králové na telefonním čísle 974 526 651, nebo jej kontaktujte e-mailem na adresu
Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.


NIC NEPLAŤTE !!!!!!!!!

thanks
Za tento příspěvek od uživatele Finurka dostal děkování - 2
Gelmen (pon 16. kvě 2011 12:42:57), Josef1952 (ned 15. kvě 2011 21:42:16)
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát

Re: Financial Invest Solution

Příspěvekod Gelmen » pon 16. kvě 2011 13:59:26

Zdravím, také jsem se bohužel nachytal, může mi pls někdo poslat "dokonalou" výpověd od smlouvy, či jak se tomu přesně říká.
Nemáte pls nějaký vzor, ve kterém jsou obsaženy všechny potřebné důležitosti?
Děkuji.

Muj email:
Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.


Také jsem volal na PČR HK na číslo 974 526 561 a tam mi řekli že případem se zabývá jistý
Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.
. Bohužel jsem ho dnes už nezastihl... :(

Prosím kohokoliv, kdo má k této společnosti informace, jak od ní získat zpět zaplacenou zálohu 6900,- a znemožnit jí používání kopie OP, ŘP, 3xŽL, budu také velmi vděčný.

thanks
Za tento příspěvek od uživatele Gelmen dostal děkování - 2
gv-dedra (úte 17. kvě 2011 17:01:35), Josef1952 (pon 16. kvě 2011 14:30:16)
Pridat.eu
Gelmen
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 16
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:07:33
Poděkoval: 8 krát
Má poděkování: 12 krát


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Financial Invest Solution - Jak na insolvenční řízení?
    od Gelmen » ned 29. kvě 2011 18:43:39
    8 Odpovědi
    7152 Zobrazení
    Poslední příspěvek od podvedenánezlomená fis Zobrazit poslední příspěvek
    úte 21. čer 2011 11:28:43
  • Attila Financial
    od Návštěvník » stř 11. črc 2012 19:01:54
    0 Odpovědi
    1337 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    stř 11. črc 2012 19:01:54
  • asbe s.r.o. alzvo invest
    od Návštěvník » ned 08. črc 2012 3:03:38
    0 Odpovědi
    1622 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    ned 08. črc 2012 3:03:38

Další

Zpět na Aktuálně - bylo ve zprávách


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník