Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

dotaz

Odeslat odpověď


Pokud chcete sledovat nové odpovědi v tomto tématu, zadejte Váš e-mail.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: dotaz

Re: dotaz

Příspěvek od Gattous » pát 29. lis 2013 12:40:50

Přeji dobrý den mám takovej dotaz, mám známího kerej bydlel u své bejvalé přítelkyně ,natahal si tam svůj majetek co mněl a té ženské dluží větší částku peněz.V tom bytě mněl hlášený trvalí pobyt a ona ho odtamtuď odhlásila a nechce ho tam pustit aby jsi vzal svoje věci.Té ženské dluží 7 500 Kč a v tom majetku co tam má tak je to o hodně víc.mohl by jsi poradit co má dělat ? Děkuji

dotaz

Příspěvek od obecstrenice » čtv 31. říj 2013 16:42:34

Dobrý den,
obracím se na Vás s prosbou o radu, jak postupovat, když nájemce nechce opustit pronajaté pohostinství v majetku obce. Nájemník měl smlouvu o nájmu nebytových prostor dle zákona o nájmu nebytových prostor. Převzal výpověď, kdy výpovědní doba končí 31.10.2013. Jedná se o násilnického, arogantního člověka, který měl již v minulosti problémy se zákonem. V minulém působišti, když obdržel výpověď, zničil veškeré vybavení pohostinství. Nám sdělil, že jeho nebude nikdo vyhazovat, že půjde až sám bude chtít, že se ho jen tak nezbavíme. K dnešnímu dni dluží na nájmu a službách desetitisíce. Pomůže nám při jeho vystěhování dohled Policie nebo se musíme obrátit na soud? Jak máme postupovat?
Děkuji za odpověď
Rudolfová

Nahoru

cron