Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

Profiauto Uničov garantovaná kvalita ?

Jak postupovat, čeho se vyvarovat?

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

Pravidla fóra
- Všechny emaily i názvy firem a odkazy patří do značky CODE !
- Uvádějte přesně, o co se jedná. Nadpis "podvod" nikomu nic neřekne a dalším
uživatelům je k ničemu.
- Špatně zadané příspěvky bez výhrad smažeme, děkuji za respektování.
- JEDINÉ ODKAZY BEZ ZNAČKY "CODE" JSOU INTERNÍ ODKAZY NA TOTO FÓRUM
http://www.policiste.com, podvedl-vas-nekdo/ APOD.

Profiauto Uničov garantovaná kvalita ?

Příspěvekod Návštěvník » ned 06. led 2013 16:01:01

Profiauto Uničov garantovaná kvalita ?

Někdo se mě ptal v minulém příspěvku,co jsem to koupil za vozidlo a že jsem třeba nekoupil ani tak špatně.Z pohledu prodávajícího určitě ne. Tady nejde jen o vozidlo,ale i o upozornění ostatní na to,co,kde a hlavně od koho kupujete. Máte každý z Vás tolik peněz,že můžete přispívat jiným na dobré „bydlo“? A teď k vozidlu.Podotýkám,že vše u vozidla bylo prodejcem garantováno kvalitou.Najeto 130000 km /později zjištěna úprava tachometru směrem nahoru a to o dost,závady prý odpovídají ujetým 230000 km/,cena 94000 Kč.Vzhledově hezké.Ale tekl olej a to trochu dost /teď chápu, proč taková vozidla mají vystavena na štěrkovém podkladu/,spojka vydržela pouze ten převoz asi 80 km /potom se poroučela/,vodní pumpa,klimatizace,tu kontrolovali a prý stačí pouze doplnit.Doplnil jsem za 1100 Kč a následně zjistil vadný kompresor.O dobře zaretušovaných škrábancích kolem vozidla psát nebudu.Možná by tyto závady automechanik při koupi poznal,já bohužel ne.Nikdo není dokonalý.A poslední odpověď na dotaz,náhradní díly jsem na vrakovišti nekupoval,spočítejte si to. Tak bacha na „kaštánky“.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
Návštěvník
Neregistrovaný uživatel
 

Re: Profiauto Uničov garantovaná kvalita ?

Příspěvekod Agni » stř 07. kvě 2014 14:22:01

Přidávám se k podvedeným,koupil jsem v Profiauto škoda Octavia II ,za 240000 kč. tvrdili mi ,že má auto najeto 87 000km a ,že nebylo bourané...po asi půl roce mi po prvních problémech v servisu škoda ukázali historii vozu a zjistil jsem ,že v Profiauto Uničov ve všem lhali auto mělo stočeno 100 000 km a bylo bourané na celou levou polovinu ...naletěl jsem podvodníkům a zlodějům ,bohužel ...co takhle se domluvit a vrátit to těm hajzlům...?
Pridat.eu
Agni
Neregistrovaný uživatel
 

Re: Profiauto Uničov garantovaná kvalita ?

Příspěvekod stubkit1 » stř 14. zář 2022 8:33:47

d referred to as nicole upset that we had booked a marriage on her wedding date. we were careworn because ambcge on her wedding date. we were careworn because amber and her boyfriend were not even engaged, however she a

thanks
Pridat.eu
stubkit1
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 14. zář 2022 8:30:18
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 0 krát


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek


Zpět na Podvedl Vás někdo?


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron